Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako napraviti WHEY ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kako napraviti WHEY ?!

    Originally posted by Viper View Post
    Drug moj jedi hljeb jedi sve vrste mesa, grah, tjesteninu, rizu, mlijeko, vodu, slatko.........................................sam o sa slatkom nemoj pretjerati
    I ja se držim toga, što se iznese pred mene jedem, samo što momak kaže lakše sa slatkišima, izbaci kole fante i te gluposti, čipseve ni slučajno.

    Eto mislim, nemam ti ja šta pametovati, to su sve stvari koje si i sam ranije znao..

    Comment


    • #32
      Re: Kako napraviti WHEY ?!

      Trenutno ni sa 81 kg trenutno sad nemam neki posebni plan ... dok ne dodje do 92-93 hehe

      Comment


      • #33
        Re: Kako napraviti WHEY ?!

        Originally posted by Ribo View Post
        Pozdrav, jucer sam si narucio kilu whey proteina koja mi dolazi za 3 dana, to ce mi prvi put biti da uzimam proteine u prahu, sad me zanima koliko praha treba staviti na recimo 3 deci mlijeka, zapravo me zanima i koliko se treba piti, 2 deci, 3 ili vise, nov sam, neznam puno o tome, lp
        Pa trebo bi dobit mjericu uz whey, a jedna mjerica u 2 dcl ili 8 dcl mlijeka ti je jedna mjerica.

        EDIT: Sad sam skužio da ste mu odgovorili.

        Comment


        • #34
          Re: Kako napraviti WHEY ?!

          Hvala na svemu, bacam se na zderanje :P

          Comment


          • #35
            Re: Kako napraviti WHEY ?!

            zasto na defki ne? sta, mlijeko deblja? ..pa ak imas prostora za te kalorije iz mlijeka, zasto ne?

            Comment

            Working...
            X