Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sci Muscle - Hemocell. Kako ga koristiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sci Muscle - Hemocell. Kako ga koristiti?

    pozdrav
    koristio sam hemocell od sci musclea do devetog mjeseca ove godine, kad sam napravio pauzu sa njim, ali sam nastavio trenirati pomalo i uzimati samo whey sa dekstrozom, znaci nisam ga uzimao mjesec dana mozda malo vise, prije mozda mjesec dana malo manje ponovo sam ga poceo piti ALI nisam bio redovit na treningu zbog nekih obaveza, isao sam tjedno dva puta, nekad jednom, i samo taj dan bih uzeo 10 gr. sa wheyom, jer sam na par mjesta procitao da kod njega netreba faza punjenja, i nije ga potrebno piti kad se ne trenira...
    zanima me jeli to marketinski trik ili se moze tako radit, nebih da nastetim bubrezima?
    pozdrav...

  • #2
    Re: hemocell sci muscle

    ima li itko da odgovori na ovo pitanje...

    Comment


    • #3
      Re: hemocell sci muscle

      Hemocell je kreatin monohidrat, isti kao i gomila drugih, ne možeš s njim oštetiti bubrege.
      Kreatin je najbolje piti 5g poslije treninga.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: hemocell sci muscle

        da ali mislio sam dali ja problem sto ga nepijem kad ne treniram, a to zna trajati i po koji dan vise?

        Comment


        • #5
          Re: hemocell sci muscle

          ima li itko ko ima slična iskustva i dali je netko uzimao hemocell na prekide...

          Comment


          • #6
            Re: hemocell sci muscle

            Nemoj komplicirati, to je samo običan suplement, koji se nalazi i u hrani. Kratin se nalazi i u mesu, pa onda ista pitanja možeš postaviti i za meso. Opsuti se i ne diži si kortizol.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: hemocell sci muscle

              Originally posted by rolle View Post
              zanima me jeli to marketinski trik ili se moze tako radit, nebih da nastetim bubrezima?
              pozdrav...
              trik je sve osim tvojeg pitanja .... obicni kreatin kojeg ima u hrani ... rade se posveti redovitim treninzima i pravilnoj prehrani sa time ces postici rezultat a ne prascima

              Comment


              • #8
                Re: hemocell sci muscle

                logicnije je istu kolicinu rasporediti na sve dane bez obzira jeli treniras ili ne...nije to stimulant neke vrste pa da ga posebno tempiras oko treninga, nego zelis da imas jednostavno povisenu kolicinu kreatina u organizmu - zbog koristenja atp-a i ostalih stvari...
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Re: hemocell sci muscle

                  da ali zbog obaveza (tocnije imam neke radove na kuci), jako rijetko idem na trening zadnjih mjesec dana, zato sam i mislio da kad odem uzmem s wheyom malo kreatina ipak je bolje nego nikako...
                  mislio sam kao sto kazes podici razinu kreatina u krvi, ali odustao sam bas zbog toga jer neznam hocu li ikako u tjednu otici...
                  procitao sam davno da prevelika osciliranja kreatina u krvi mogu nastetiti radu bubrega pa sam zbog toga postavio pitanje
                  U svakom slicajau hvala...

                  Comment


                  • #10
                    Re: hemocell sci muscle

                    ma u tom slucaju se bespotrebno brines, bolji ti je probati otici jednom sedmicno cesce u tegovanu nego razmisljati o tome hoces li i kada uzimati kreatin

                    a sto se tice stete i bubrega, ne brini nista....za zdrave osobe pri normalnim dozama nema razloga za brige
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #11
                      Re: hemocell sci muscle

                      ok hvala
                      pozdrav

                      Comment

                      Working...
                      X