Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey se pokvario? Myprotein impact whey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Whey se pokvario? Myprotein impact whey

    Pozz..evo danas bas sam si pravio shake....i normalno otvorim shaker smrdi...i normalno navikao sam na to i isperem ga svaki put....ali proteine kad sam otvorio...nema vise mirisa cokolade...vec osetim nesto kao neku gumu...mirise mi na one medicinske gumene rukavice..eto na to....drzim whey u vreci zatvorene,zamotane,stavljena gumica okolo.....i jos u drugu vrecu sam stavio taj whey..znaci dupla vreca...A ovo sto koristim msm gde si dosipam whey..je plasticna kutija od sladoleda..oprana dobro i isusena....zatvorena sa gumicama na poklopcu dodatnim...znaci je li moguce da mi se whey..pokvario...ukus mi je dobar..tj.isti....ali miris je drugaciji skroz....ovako kad pijem ne osetim neku razliku nego pre..

  • #2
    Re: Whey se pokvario? Myprotein impact whey

    to se pije, ne mirise se Sumnjam da se pokvario, no ako dobijes proliv od njega onda ces znati

    Comment


    • #3
      Re: Whey se pokvario? Myprotein impact whey

      Originally posted by Bronko View Post
      to se pije, ne mirise se Sumnjam da se pokvario, no ako dobijes proliv od njega onda ces znati
      A, znam,...ali pre mi je mirisao na cokoladu..a sada..na gumu..:S..valda necu umret...inace ko ga je*e..haha

      Comment


      • #4
        Re: Whey se pokvario? Myprotein impact whey

        Pošalji ga meni ako ne valja.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Whey se pokvario? Myprotein impact whey

          eto kelly dao rijesenje

          Comment

          Working...
          X