Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako kombinrati pre-workout, bcaa, whey, gainer i kreatin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako kombinrati pre-workout, bcaa, whey, gainer i kreatin?

    Pozdrav kolege...Molim Vas da mi pomognete !!!

    Pijem standardno Bcaa od ON po 2 tablete prije i 2 tablete poslije treninga, također pijem Whey Gold Standard protein koji pomiješam sa Gainerom (omjer 2 mjerica Whey-a i 1 mjerica Gainera), također kao preworkout pijem od MuclePharma Asault koji na mene i nema baš toliki utjecaj, sve je to očigledno u samomotivisanju. Pošto planiram da uzmem CREATIN MONOHIDRAT da li da se držim osnovnog 5gr prije treninga, da preskočim faze punjenja, koji je najbolji period uzimanja kreatina, da li utiče na potenciju i da li šta smeta što bi ga uzimao sa asaultom kao preworkout ??? Molim Vas da mi odgovorite na ova pitanja, molim Vas.

    Razlog zašto sam naveo da pijem Bcaa, Whey, Gainer je čisto da znate šta sve pijem, kako bi možda mogli lakše da sklopite plan uzimanja, a ujedno i Gainer u mjerici ima nekih 1 gr creatina, također koliko je pametno miješati gainer i whey ??

    Lijep pozdrav !!

  • #2
    Re: Creatin monohidrat

    pozdrav

    Originally posted by kingpin
    u assaultu već imaš kreatin

    (potpis)
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Creatin monohidrat

      Originally posted by pepsi View Post
      Pozdrav kolege...Molim Vas da mi pomognete !!!

      Pijem standardno Bcaa od ON po 2 tablete prije i 2 tablete poslije treninga, također pijem Whey Gold Standard protein koji pomiješam sa Gainerom (omjer 2 mjerica Whey-a i 1 mjerica Gainera), također kao preworkout pijem od MuclePharma Asault koji na mene i nema baš toliki utjecaj, sve je to očigledno u samomotivisanju. Pošto planiram da uzmem CREATIN MONOHIDRAT da li da se držim osnovnog 5gr prije treninga, da preskočim faze punjenja, koji je najbolji period uzimanja kreatina, da li utiče na potenciju i da li šta smeta što bi ga uzimao sa asaultom kao preworkout ??? Molim Vas da mi odgovorite na ova pitanja, molim Vas.

      Razlog zašto sam naveo da pijem Bcaa, Whey, Gainer je čisto da znate šta sve pijem, kako bi možda mogli lakše da sklopite plan uzimanja, a ujedno i Gainer u mjerici ima nekih 1 gr creatina, također koliko je pametno miješati gainer i whey ??

      Lijep pozdrav !!
      2 godine si na forumu, a postavljas ovakva pitanja. Da, gainer ti ima 1g kreatina u 330g serviranja, to je Serious Mass od Optimuma, jel tako? Znaci cijelo pakiranje od 5+kg ima 18g kreatina. To je nebitno, uopce ne bi trebao ni spominjat.

      eo da zavrsimo ovo.. Monohidrat je smece, ali posto ga jos nisi kupio, onda ga nemoj ni uzimati. Kupi ethyl-ester, 5g dnevno i gotova prica.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #4
        Re: Creatin monohidrat

        otkad je monohidrat smeće? zašto to?

        prvi put vidim da netko kaže da je smeće i da preporuča ee
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #5
          Re: Creatin monohidrat

          Originally posted by domagoj View Post
          otkad je monohidrat smeće? zašto to?

          prvi put vidim da netko kaže da je smeće i da preporuča ee
          jbg to je moje misljenje o monohidratu.. ima puno bolji izbor

          edit: koristio sam ga dugo, na razne nacine i nista, 0 bodova. Ethyl je bio pun pogodak!
          Last edited by Premium.Better; 28-02-14, 14:36.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #6
            Re: Kako kombinrati pre-workout, bcaa, whey, gainer i kreatin?

            Ja sam koristio i monohidrat i ethyl ester i razlika mi je bila samo u okusu dok nema razlike u topljivosti. (EE je bilo ful gorak)

            sent from my nokia 3410
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • #7
              Re: Kako kombinrati pre-workout, bcaa, whey, gainer i kreatin?

              Originally posted by Dinč View Post
              Ja sam koristio i monohidrat i ethyl ester i razlika mi je bila samo u okusu dok nema razlike u topljivosti. (EE je bilo ful gorak)

              sent from my nokia 3410
              EE je uvjerljivo najgori suplement po ukusu, ali ne pijes zbog okusa
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #8
                Re: Kako kombinrati pre-workout, bcaa, whey, gainer i kreatin?

                Originally posted by Premium.Better View Post
                EE je uvjerljivo najgori suplement po ukusu, ali ne pijes zbog okusa
                Haha ja jos mislio da je pokvaren pa sam malo procitao po netu i skuzio da zapravo takav i treba bit xD

                sent from my nokia 3410
                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                http://instagram.com/dinc_94
                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                myprotein code: MP24017174

                Comment


                • #9
                  Re: Creatin monohidrat

                  Originally posted by domagoj View Post
                  pozdrav




                  (potpis)
                  Znam da ima u asaultu creatin zato sam i napisao koliko je pametno uzimati da nece biti previše, i šta ako sam dvije godine ?? Čovjek uči godinama i opet napravi osnovnu grešku..Ne postoji glupo pitanje, postoji glup odgovor druže... I opet mi niste odgovorili da li je pametno uzimati zajedno asault i creatin i miješati whey i gainer

                  Comment


                  • #10
                    Re: Creatin monohidrat

                    Originally posted by Premium.Better View Post
                    2 godine si na forumu, a postavljas ovakva pitanja. Da, gainer ti ima 1g kreatina u 330g serviranja, to je Serious Mass od Optimuma, jel tako? Znaci cijelo pakiranje od 5+kg ima 18g kreatina. To je nebitno, uopce ne bi trebao ni spominjat.

                    eo da zavrsimo ovo.. Monohidrat je smece, ali posto ga jos nisi kupio, onda ga nemoj ni uzimati. Kupi ethyl-ester, 5g dnevno i gotova prica.
                    To dvije godine što sam na forumu ne znači da sam intezivno prisustvovao, i da ne postoji glupo pitanje postoji glup odgovor. Opet ništa nisam dobio od odgovora da li je pametno miješati gainer i whey i piti asault i creatin :/

                    Ovaj gainer je američke proizvodnje tačnije Cytogainer od proizvođača Cytosporta, mnogo poznat i jak na američkom tržištu

                    Comment


                    • #11
                      Re: Creatin monohidrat

                      Originally posted by pepsi View Post
                      i da ne postoji glupo pitanje postoji glup odgovor.
                      Da ali postoje glupi ljudi.

                      Inace, to sve mozes misat. Nece ti se nista lose dogodit, pitanje je samo znas li sta zelis postic.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Creatin monohidrat

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Da ali postoje glupi ljudi.

                        Inace, to sve mozes misat. Nece ti se nista lose dogodit, pitanje je samo znas li sta zelis postic.
                        Definiciju želim postići, sad radim na masi još neka 3 kg, pa definicija. Visok sam 179-181 i imam 78kg
                        Last edited by kelly; 28-02-14, 16:38.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Creatin monohidrat

                          [QUOTE=pepsi;974980]
                          Originally posted by Maximus1950 View Post
                          Da ali postoje glupi ljudi.

                          Inace, to sve mozes misat. Nece ti se nista lose dogodit, pitanje je samo znas li sta zelis postic.

                          Definiciju želim postići, sad radim na masi još neka 3 kg, pa definicija. Visok sam 179-181 i imam 78kg
                          zasto uopce mjesas gainer sa wheyom??? ako si na masi ta jedna zlicica ne znam koliko ima ucinka...i u temi za kreatin sve lijepo pise koliko uzet i kada....ako stvarno ne mozes sam zakljucit onda se slazem sa zadnjim postom sto je maximus napisao.....
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • #14
                            Re: Creatin monohidrat

                            [QUOTE=dominik11;974985]
                            Originally posted by pepsi View Post
                            zasto uopce mjesas gainer sa wheyom??? ako si na masi ta jedna zlicica ne znam koliko ima ucinka...i u temi za kreatin sve lijepo pise koliko uzet i kada....ako stvarno ne mozes sam zakljucit onda se slazem sa zadnjim postom sto je maximus napisao.....
                            Znam ja to kad uzimat i koliko, nego me interesuje koliko je pametno uzimat ga uz assault preworkout, razumiješ, da li će šta škoditi, da li je imo ko iskustva ??

                            A što se tiče gainera, imam ga druže dosta, pa ga ubacim u mjerici jednom ima 1gr creatina, što je realno ništa al et...da ga ne kombinujem ?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Creatin monohidrat

                              [QUOTE=pepsi;974988]
                              Originally posted by dominik11 View Post

                              Znam ja to kad uzimat i koliko, nego me interesuje koliko je pametno uzimat ga uz assault preworkout, razumiješ, da li će šta škoditi, da li je imo ko iskustva ??

                              A što se tiče gainera, imam ga druže dosta, pa ga ubacim u mjerici jednom ima 1gr creatina, što je realno ništa al et...da ga ne kombinujem ?
                              ma ko i svaki preworkout...svega ima u tragovima i niceg dosta kak spada.....pij 5g poslije treninga u shake-u i gotovo....nista ti nece biti....ako vec pijes gainer onda bi valjda bilo bolje da pijes kako spada tj pijes zasto uopce???? da nadoknadis kalorije ili zasto? premalo jedes??? uostalom valjda ti se u prehranu treba uklopit da ti sve bude kako spada zar ne?? zna se zasto se pije whey sa dex-om poslije treninga i zasto bi bilo bolje piti creatin onda....
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment

                              Working...
                              X