Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

    Pozdrav prijatelji...

    Eh ovako želio bi da skinem masne naslage sa stomaka, da se odmah razumijemo izbjegavam masno, hljeb je svedeno 2-3 kriske dnevno, gazirano svedeno također na minimalno hajmo reci u 3-4 dana popijem 0.5 do 1l coca-cole, imam jarana s kojim idemo u teretanu koji uopće ne prati ishranu, jede dnevno po 300gr hljeba, masno ne pazi. Faktički sve jede, ne pazi, a stomaka uopšte "nema". Čitao sam da L carnitine siri vene i pospješuje bolju prokrvljenost, dakle vše kisika ti struji kroz tijelo i imati ćes više energije. Takodje je dobar u očuvanju tkiva. Postoje različite definicije neko kaže da je dobar u topljenu masnih naslaga, dok drugi kažu da je bacanje para. Interesuje me iz prakse, iskustva da li ne neko od vas koristio i kakav je učinak imao, te da li ujedno se gubi i na mišićnoj masi. Lijep pozdrav

  • #2
    Re: L-carnitine

    Jel' trollaš?

    Makni ti i to kruha i kole koje pojedeš/popiješ, pravilno sredi treninge i prehranu i skinuti ćeš sve to i bez tog čuda. I da, masti se moraju jesti pod uvjetom da su zdrave/dobre (omega 3....)
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment


    • #3
      Re: L-carnitine

      neznam dal da se smijem ili placem. Nemoj me krivo shvatiti ali frend te ili laze, ili je hebeni geneticar (ovo prvo vjerovatno), nema skidanja na taj tvoj nacin . Imas pocetnicki dio odi tamo procitaj, sredi si prehranu pa onda mozemo dalje pricati. ovo za l-carnitin necu ni komentirati

      Comment


      • #4
        Re: L-carnitine

        Originally posted by Toorop View Post
        Jel' trollaš?

        Makni ti i to kruha i kole koje pojedeš/popiješ, pravilno sredi treninge i prehranu i skinuti ćeš sve to i bez tog čuda. I da, masti se moraju jesti pod uvjetom da su zdrave/dobre (omega 3....)
        mislim da je krenulo ono sa ljetom, ajde bar nije 5 ti mjesec

        Comment


        • #5
          Re: L-carnitine

          Originally posted by Bronko View Post
          mislim da je krenulo ono sa ljetom, ajde bar nije 5 ti mjesec
          sindrom ljeta
          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

          Comment


          • #6
            Re: L-carnitine

            Originally posted by Bronko View Post
            neznam dal da se smijem ili placem. Nemoj me krivo shvatiti ali frend te ili laze, ili je hebeni geneticar (ovo prvo vjerovatno), nema skidanja na taj tvoj nacin . Imas pocetnicki dio odi tamo procitaj, sredi si prehranu pa onda mozemo dalje pricati. ovo za l-carnitin necu ni komentirati
            Bitno je da ti neznaš a ne ne znaš. Ma ne laže lik i ja sam sumnjao dok se i sam nisam uvjerio u sve to, lik u 22h navečer jede tjesteninu, po 5,6 zemicki itd... i ja sam se pitao. Ja ipak mislim da je *ebeni genetičar

            Comment


            • #7
              Re: L-carnitine

              Originally posted by pepsi View Post
              Pozdrav prijatelji...

              Eh ovako želio bi da skinem masne naslage sa stomaka, da se odmah razumijemo izbjegavam masno, hljeb je svedeno 2-3 kriske dnevno, gazirano svedeno također na minimalno hajmo reci u 3-4 dana popijem 0.5 do 1l coca-cole, imam jarana s kojim idemo u teretanu koji uopće ne prati ishranu, jede dnevno po 300gr hljeba, masno ne pazi. Faktički sve jede, ne pazi, a stomaka uopšte "nema". Čitao sam da L carnitine siri vene i pospješuje bolju prokrvljenost, dakle vše kisika ti struji kroz tijelo i imati ćes više energije. Takodje je dobar u očuvanju tkiva. Postoje različite definicije neko kaže da je dobar u topljenu masnih naslaga, dok drugi kažu da je bacanje para. Interesuje me iz prakse, iskustva da li ne neko od vas koristio i kakav je učinak imao, te da li ujedno se gubi i na mišićnoj masi. Lijep pozdrav
              jel možeš bar dat detaljan uvid u tu tvoju prehranu? nema toga l-carnitina koji će ti pomoć za defku ako ti jedeš ko zna koliko šećera i masti.. i normalno da je onda u takvom slučaju bacanje para.. eto Bronko i Toorop su ti rekli sve, složi prehranu prvo i bez kemijanja velikoga.
              when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

              Comment


              • #8
                Re: L-carnitine

                Za pocetak daj nam sliku da vidimo te masne naslage s 74kg na 175cm.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: L-carnitine

                  Originally posted by pepsi View Post
                  Bitno je da ti neznaš a ne ne znaš.

                  od smijeha zaboravio udariti space...moje duboke isprike na greški ili je grešci, ili je pogreška ček da nije pogriješka ne ipak je griješka...nemam pojma, ubi me ovaj novi pravopis svake godine

                  Comment


                  • #10
                    Re: L-carnitine

                    Originally posted by Premium.Better View Post
                    Za pocetak daj nam sliku da vidimo te masne naslage s 74kg na 175cm.
                    Visok sam 180 i 78kg imam...postavit cu ujutru sliku

                    Comment


                    • #11
                      Re: L-carnitine

                      Originally posted by Bronko View Post
                      od smijeha zaboravio udariti space...moje duboke isprike na greški ili je grešci, ili je pogreška ček da nije pogriješka ne ipak je griješka...nemam pojma, ubi me ovaj novi pravopis svake godine
                      hahahahaha, može biti svašta :P

                      Comment


                      • #12
                        Re: L-carnitine

                        Originally posted by ThornNox View Post
                        jel možeš bar dat detaljan uvid u tu tvoju prehranu? nema toga l-carnitina koji će ti pomoć za defku ako ti jedeš ko zna koliko šećera i masti.. i normalno da je onda u takvom slučaju bacanje para.. eto Bronko i Toorop su ti rekli sve, složi prehranu prvo i bez kemijanja velikoga.

                        Ujutru pojedem pahuljicu za 0,9% mlijeka oko 250ml, i 3 kuhana jajeta, kada dodjem s fax-a za ručak oko 14h pojedem 200 gr piletine, sa posnim sirom i 2-3 kuhana jajeta bez zumanjaka, a večera je tunjevina (natural fit), posni sir, a poslije treninga whey protein.

                        Comment


                        • #13
                          Re: L-carnitine

                          Originally posted by pepsi View Post
                          Ujutru pojedem pahuljicu za 0,9% mlijeka oko 250ml, i 3 kuhana jajeta, kada dodjem s fax-a za ručak oko 14h pojedem 200 gr piletine, sa posnim sirom i 2-3 kuhana jajeta bez zumanjaka, a večera je tunjevina (natural fit), posni sir, a poslije treninga whey protein.
                          Ti nas malo sprdaš, jel?
                          Ovo sto si ti napisao iznosi nesto sitno ugljikohidrata i to samo ujutro. Cool story bro

                          Originally posted by Bronko View Post
                          moje duboke isprike na greški ili je grešci, ili je pogreška ček da nije pogriješka ne ipak je griješka...nemam pojma, ubi me ovaj novi pravopis svake godine
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #14
                            Re: L-carnitine

                            Zaboravio sam napomenuti cuvenu litru kole u kojoj imas oko 120grama secera

                            Ukratko, jedes kao komarac i onda to sve zalijes sa secerom (+dodatni otrov) iz kole
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • #15
                              Re: L-carnitine

                              [QUOTE=Premium.Better;978158]Ti nas malo sprdaš, jel?
                              Ovo sto si ti napisao iznosi nesto sitno ugljikohidrata i to samo ujutro. Cool story bro

                              *bg tako je kako je :/

                              Comment

                              Working...
                              X