Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: L-carnitine

    Originally posted by Toorop View Post
    A razmak nakon " , " iliti razgotka tj. interpunkcijskog znaka?! Hahaha, sori blava, morao sam Mogli bi stati. Nema skidanja masti bez muke i čiste prehrane i .
    Ispao sam iz štosa,nemam već 3 godine hrvatski jezik tako da non taken.
    I volim da sam ispravljen,znači trenam ponoviti.
    To sa govorio u smislu da je glupost na bb forumu nadmetati znanje hrvatskog kad te posprdaju zbog gluposti i onda lik pokuša uvrijediti ciljajuci na neznanje hrvatskog,ono xD.

    Sent from my LG-P880 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • #32
      Re: L-carnitine

      Problem je sto su dosli sunacaniji dani, bolje vrijeme pa sad ekipu stislo, svi bi htjeli biti tip top do ljeta, a to sto su prije jeli koje kakva sra** i nista ne radili nema veze...

      Ako je tebi buđet ograničen dnevno na 5€, znaci to je vise od 35kn, ja sa tim novcima mogu jesti par dana... Student si, nemas vremena? Mislis li da ostali decki ovdje nemaju posao, ženu, djecu, skolu itd? Moras biti svjestan, da je organizacija kljuc uspjeha, ja sebi osobno spremim unaprijed obroke, bilo da kuham jaja za par dana, ili imam kuhanu/pečenu piletinu u frižideru.... ThorNox ti je rekao - prati malo akcije, veće trgovine i naci ces puno toga, od piletine i posnog, do jaja i orasastih plodova, treba samo malo truda.... Rezultati se ne postižu preko noci i bez odricanja, tako da ovu Colu izbaci skroz, ako ne to, bar ju zamijeni sa onom "zero", a kruh - ako ga isto ne mozes izbaciti, zamijeni ga onim integralnim/sa sjemenkama...
      "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
      --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

      Comment


      • #33
        Re: L-carnitine

        moze se biti sredjen do ljeta ako danas pocne...ljeta 2015-2016 istina, ali moze se

        Comment


        • #34
          Re: L-carnitine

          Originally posted by emperor View Post
          Ako ćeš već ljude ispravljati gramaticaru onda valjda znaš da je nedefinirano da može i ne znaš i neznas zajedno tako da ne lupetaj,praviti se pametan.

          Jednostavno,morao sam.

          Sent from my LG-P880 using Tapatalk
          otkad se to "neznaš" može pisati zajedno??

          Comment


          • #35
            Re: L-carnitine

            Je,pogriješio sam,isprike autoru,na ovo sam mislio,ali da ne idem više u offtopic,mislio sam na ovo....

            izuzetak su samo: neću, nemam, nemoj, nisam, nedostajati i nestajati/nestati.

            Sent from my LG-P880 using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
            BB AND THIS !

            Comment


            • #36
              Re: L-carnitine

              Originally posted by emperor View Post
              Je,pogriješio sam,isprike autoru,na ovo sam mislio,ali da ne idem više u offtopic,mislio sam na ovo....

              izuzetak su samo: neću, nemam, nemoj, nisam, nedostajati i nestajati/nestati.

              Sent from my LG-P880 using Tapatalk

              sjedi -5

              Comment


              • #37
                Re: L-carnitine

                Originally posted by Bronko View Post
                moze se biti sredjen do ljeta ako danas pocne...ljeta 2015-2016 istina, ali moze se
                Nemoj lagati covjeka

                Get ripped or die mirin
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #38
                  Re: L-carnitine

                  Ili se daj u trening snage i budi debel i sretan.

                  Comment


                  • #39
                    Re: L-carnitine

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Ili se daj u trening snage i budi debel i sretan.
                    Ne mozes nikako biti sretan.
                    Ako si u treningu snage i debel onda si nesretan jer si debel a sretan jer si sit.
                    A ako si u procesu definicije onda si nesretan jer si gladan a sretan sto si fit

                    Sreca u ovom svemu je prolazna, usputna stanica, 70% prevladava nesretnost ljudi koji nesto pokusavaju jer nikad nisu zadovoljni.

                    Unaprijed ti odgovaram, ne Maximuse nisi sretan, jer 5-3-1 nije ispunilo tvoja ocekivanja i sad si u dubini duse nesretan.
                    Sad primjer mene, defka defka defka i nesretan od gladi, dosao kraj a ja sretan. Poceo jesti sretan i zdefkan i kako sam gore naveo to je bilo prolazno i opet sam postajao nesretan

                    Najsretniji su debeli ljudi koji ne treniraju. Jer jedu i prihvatili su se debelima

                    Comment


                    • #40
                      Re: L-carnitine

                      Originally posted by WTF View Post

                      Najsretniji su debeli ljudi koji ne treniraju. Jer jedu i prihvatili su se debelima
                      ne bi se slozio sa ovim. Ne jedu jel su se prihvatili debelima nego od ocaja, a nemaju dovoljno snage da svoj zivot promjene. Nedavno je radeno istrazivanje osoba koje su na drogama i pretilih osoba. Uglavnom su nasli da u mozgu jednaki centri reagiraju i kod narkomana i kod pretilih kad je u pitanju droga ili ti ga hrana (misli mda je bio zakljucak da je i jednim i drugim ostecen taj dio mozga). U stvari sve ide tome da ce pretilost proglasiti bolescu i ovisnoscu o hranu. I biti ce sve drugo samo oni nikad nece biti sretni. Mozda u tom kratkom momentu dok papaju kilu sladoleda ili tamane 2 kile nutele, no kasnije slijedi ocaj , griznja savjest i tako dalje

                      Comment


                      • #41
                        Re: L-carnitine

                        Originally posted by Bronko View Post
                        ne bi se slozio sa ovim. Ne jedu jel su se prihvatili debelima nego od ocaja, a nemaju dovoljno snage da svoj zivot promjene. Nedavno je radeno istrazivanje osoba koje su na drogama i pretilih osoba. Uglavnom su nasli da u mozgu jednaki centri reagiraju i kod narkomana i kod pretilih kad je u pitanju droga ili ti ga hrana (misli mda je bio zakljucak da je i jednim i drugim ostecen taj dio mozga). U stvari sve ide tome da ce pretilost proglasiti bolescu i ovisnoscu o hranu. I biti ce sve drugo samo oni nikad nece biti sretni. Mozda u tom kratkom momentu dok papaju kilu sladoleda ili tamane 2 kile nutele, no kasnije slijedi ocaj , griznja savjest i tako dalje
                        Ne znam brate za istrazivanja ali znam da svaka debela krmačetina s pecivom ili sladoledom u ruci ima osmjeh Jokera

                        Comment


                        • #42
                          Re: L-carnitine

                          ma ima ona njega dok drzi taj sladoled ili pecivo, kao i narkoman kada si daje šit, no kad dode kuci, u samoci svoje sobe, pa se pogleda u ogledalo, pa shvati da joj treba ogledalo od 3 m kvadratna da se vidi, nastaje ocaj depresija i sta sve ne. Svi bi oni dali ruku da izgledaju fit i da su si lijepi. znam ih dosta sa viskom kila (hebga slavonija je takva puno pretilih), i nitko nije sretan. Potvrda tome su mi one osobe koje su kao sebi ok, iako imaju viska kila. U drustvu (hebga ja sam cesto tema zbog mojih izgubljenih kila) ne pricaju da su nesretni ili da im smeta. A da kazem da sam do sada imao najmanje 20 tak poziva na kavice i razgovre tipa daj hebote pomozi kako si to skinuo i ja bi jel nemere vise ovako , lagao bi jel bilo ih je vise

                          Comment


                          • #43
                            Re: L-carnitine

                            Da su oni toliko nesretni potrazili bi srecu, nego su oni toliko sretni dok jedu da nemaju vremena biti toliko nesretni.
                            Sto ih sprijecava da smrsave? Sto? Upravo ta sreca dok zderu.

                            Comment


                            • #44
                              Re: L-carnitine

                              ima tu nesto ali moje misljenje je da je puno lakse papati nego mrsaviti i dovesti se u neko normalno stanje. Hebga treba se odreci sveg sranja, pa zdravo hraniti, pa vjezbati. Lakse je papati sladolede nego nesto konktretno napraviti. Malo pricam i iz osobnog iskustva na zalost, ali je tako. Svi oni manje vise krecu na dijete pokusavaju sve i svasta i nakon dan dva odustanu jel je tesko. Hvala bogu da je tako jer da je lagano svi bi bili fit

                              Comment


                              • #45
                                Re: L-carnitine

                                Originally posted by WTF View Post
                                Ne znam brate za istrazivanja ali znam da svaka debela krmačetina s pecivom ili sladoledom u ruci ima osmjeh Jokera
                                Evo vidis tu si dobro napisao, oni su sretni KADA jedu, a inace je nesto sasvim drugo jel ne jedu stalno haha Tako i droga dok te pere ti je super ili alkohol dok si pijan je sve super, a kad se drugi dan probudis u svojoj stvarnosti sav mamuran i deprimiran onda se zapitas jesi sretan ili ne. To ti je ko ono kad su pitali pijanca sta je potrebno za srecu, a on njima pa napijem se i ja sam sretan. A oni njemu pa dobro to je jedan dan, a sta sutra ? Pa napijem se opet hehe Nazalost to tak ne funkcionira niti ljudi jedu stalno

                                Comment

                                Working...
                                X