Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

    Pozdrav forumašima!

    Krenio sam u teretanu, imam kolegu koji godinama vec ide u teretane i zna vježbe, kako, što i koliko... E sad, zanime me ovaj dio oko proteina, kretaina i brzog povećanja mišića.
    Što da uzmem za početak? Prvi trening sam popio bočicu kreatina što mi je smiksao, ali mislim da to nije pametno i da ne krećem odmah tako naglo s tim...

    Želio bih definiciju, ne želim veliku masu.
    Imam 62 kg i 174 cm visine.

  • #2
    Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

    ako u roku od 7 h nisi dobio odg,znači da spadaš u onu skupinu dosadnih padobranaca koji,ne pročitavši ništa postavljaju glupa pitanja.ako želiš brzo povećanje mišića gurni si cijevo u bulju i pumpaj na 10 bara manijače..

    Comment


    • #3
      Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

      -prouči afričku i azijsku prehranu ,jedi kao oni ,oni su zdravi ,mršavi i lijepi ,jedi više ugljikohidrata ,manje masti .

      Comment


      • #4
        Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

        ja mislim da se ovom Carlu treba zakonom zabranit komentiranje na forumu jer stvarno salje pocetnike na krivi put XD

        Comment


        • #5
          Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

          Originally posted by zyzz1993 View Post
          ja mislim da se ovom Carlu treba zakonom zabranit komentiranje na forumu jer stvarno salje pocetnike na krivi put XD
          U potpunosti se slazem s ovim!!...kakva brate azijska prehrana..
          aesthetic FTW
          Your future is created
          by what you do today,
          not tomorrow.

          Comment


          • #6
            Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

            Originally posted by SHARE View Post
            Pozdrav forumašima!

            Krenio sam u teretanu, imam kolegu koji godinama vec ide u teretane i zna vježbe, kako, što i koliko... E sad, zanime me ovaj dio oko proteina, kretaina i brzog povećanja mišića.
            Što da uzmem za početak? Prvi trening sam popio bočicu kreatina što mi je smiksao, ali mislim da to nije pametno i da ne krećem odmah tako naglo s tim...

            Želio bih definiciju, ne želim veliku masu.
            Imam 62 kg i 174 cm visine.

            ajde prvo odi procitaj malo forum jel pitanja su ti toliko blesava da ti se ne moze ni odgovoriti. Citaj malo. Koristi google. Upises creatin pa saznas sve, pa upises bodybuilding prehrana pa saznas sve. I onda ako ti nesto nejasno dodi i postavi pitanje a imas i ovdje na forumu u pocetnickom dijelu sve...samo treba citati

            Comment


            • #7
              Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

              Originally posted by SHARE View Post
              Pozdrav forumašima!

              Krenio sam u teretanu, imam kolegu koji godinama vec ide u teretane i zna vježbe, kako, što i koliko... E sad, zanime me ovaj dio oko proteina, kretaina i brzog povećanja mišića.
              Što da uzmem za početak? Prvi trening sam popio bočicu kreatina što mi je smiksao, ali mislim da to nije pametno i da ne krećem odmah tako naglo s tim...

              Želio bih definiciju, ne želim veliku masu.
              Imam 62 kg i 174 cm visine.
              Evo iako je bilo ohoho ovakvih pitanja,odgovorit cu ti Za pocetak ne uzimaj nista jer dzaba sto ti prijatelj zna vjezbe,prvo ti sredi prehranu. I ako hoces normalno izgledati onda na definiciji prvo idi na masu. Znaci kalorijski suficit (guglaj ili trazi po forumu da ne objasnjavamo sve haha),proteini 1gr/kg ili 1.5 max.. ugljikohidrati visoko,ali opet pazi da se nebi zamastio previse!
              Izvori proteina: Meso,riba,posni sir
              Izvori UH: Spagete,riza,njoki
              Izvori masti: Maslinovo ulje,riblje ulje,orasasti plodovi

              E sad sto se vjezbi tice,rekao si da imas toga prijatelja pa ce ti pomoc on. Nadam se da ti je napomenuo kako se najbolje raste od compound (osnovnih) vjezbi tipa: Propadanja,zgibovi,deadlift,veslanja,cucanj

              Samo jedi,jedi jer ako jedes,treniras i pijes mozda koji suplement nemoj misliti da ces se prenabildati i kao sto si rekao da ces imati veliku masu... Mislim,stani ti kad je tebi dosta,al ovo ti je samo moj savjet!

              I da,puno puno citaj,upijaj od ljudi koji znaju,poslusaj mozda npr. nekoga na youtubeu jer stvarno ima dosta videa koji su od pomoci!
              "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

              "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

              Comment


              • #8
                Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

                Originally posted by SHARE View Post
                ....................... E sad, zanime me ovaj dio oko proteina, kretaina i brzog povećanja mišića.
                ............... Prvi trening sam popio bočicu kreatina što mi je smiksao.............
                Želio bih definiciju, ne želim veliku masu........Imam 62 kg i 174 cm visine.


                Ahahaha..... Šta reći..
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  -prouči afričku i azijsku prehranu ,jedi kao oni ,oni su zdravi ,mršavi i lijepi ,jedi više ugljikohidrata ,manje masti .
                  A šta tek reći za ovo...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

                    Nemojte se pravit glupi. Da mi je vidit vas kad ste krenuli vježbati, isto ste postavljali glupa pitanja i niste znali odakle krenuti i što uopće upisati u google.

                    Malo ste se previše napuhali i uzdigli. Tko god dođe novi na forum ili poželi nešto napraviti od sebe, te zatraži savijet, ismijavate ga i bahatite se jer ste vi pokupili pamet cijelog svijeta i već ste poslati mr. Olimpije.

                    Zašto služi forum? Da bi svatko tko je došao po savjet, ismijali ga i poslali da ide na google. Pa to znam i bez vas.

                    Čast izuzetcima.

                    Hvala, pozdrav.
                    Last edited by kelly; 24-07-14, 14:43.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

                      Originally posted by SHARE View Post
                      Nemojte se pravit glupi. Da mi je vidit vas kad ste krenuli vježbati, isto ste postavljali glupa pitanja i niste znali odakle krenuti i što uopće upisati u google.

                      Malo ste se previše napuhali i uzdigli. Tko god dođe novi na forum ili poželi nešto napraviti od sebe, te zatraži savijet, ismijavate ga i bahatite se jer ste vi pokupili pamet cijelog svijeta i već ste poslati mr. Olimpije.

                      Zašto služi forum? Da bi svatko tko je došao po savjet, ismijali ga i poslali da ide na google. Pa to znam i bez vas.


                      Čast izuzetcima.

                      Hvala, pozdrav.
                      Stari moj,ja sam ti sve fino napisao i objasnio... Nadam se da ne mislis na mene ovo sto si napisao!
                      Last edited by kelly; 24-07-14, 14:43.
                      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                      Comment


                      • #12
                        Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

                        Originally posted by SHARE View Post
                        Nemojte se pravit glupi. Da mi je vidit vas kad ste krenuli vježbati, isto ste postavljali glupa pitanja i niste znali odakle krenuti i što uopće upisati u google.

                        Malo ste se previše napuhali i uzdigli. Tko god dođe novi na forum ili poželi nešto napraviti od sebe, te zatraži savijet, ismijavate ga i bahatite se jer ste vi pokupili pamet cijelog svijeta i već ste poslati mr. Olimpije.

                        Zašto služi forum? Da bi svatko tko je došao po savjet, ismijali ga i poslali da ide na google. Pa to znam i bez vas.

                        Imam jedan savjet za vas, POPUŠITE MI ***** SVI MOMENTALNO ĐUBRAD JEDNA BAHATA.

                        Čast izuzetcima.

                        Hvala, pozdrav.



                        pa moraju pokazat dominaciju nad slabijim

                        pa moraju ismijavat pa vidi njihova monstruozna tijela

                        btw rugaju se carlu (iako frajer nema pojma o nicemu) opet izgleda bolje od 80 posto njih

                        Comment


                        • #13
                          Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

                          Originally posted by George St-Pierre View Post
                          Stari moj,ja sam ti sve fino napisao i objasnio... Nadam se da ne mislis na mene ovo sto si napisao!
                          George napisao sam čast izuzetcima i tu si se jedini pokazao fer i korektan i spreman pomoći i imaš piće od mene! hah

                          Comment


                          • #14
                            Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

                            ako zelis da ti sve bude tip top objasnjeno ,a nemas blage veze o nicemu uplati si trenera.. zato i sluzi.. bas ce ti netko na forumu objasnjavat osovne pogotovo ak ti se neda njuškat i čitat..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Teretana i dodaci prehrani, što uzimati?

                              Originally posted by zyzz1993 View Post
                              ako zelis da ti sve bude tip top objasnjeno ,a nemas blage veze o nicemu uplati si trenera.. zato i sluzi.. bas ce ti netko na forumu objasnjavat osovne pogotovo ak ti se neda njuškat i čitat..
                              upravo tako..dolaze na forum i postavljaju pitanja koja su bezbroj puta objašnjena umjesto da malo pročitaju i educiraju se..

                              Comment

                              Working...
                              X