Announcement

Collapse
No announcement yet.

Amino whey hydro 3.5 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amino whey hydro 3.5 kg

    Pozdrav.
    Prijatelj mi je pričao o navedenom proteinu kaže da je jako dobar, međutim ono što me privulku jeste omjer cijene i samog pakiranja. Za nekih 65 eura dolaze 3.5kg u pakiranju. Sad mene zanima da li je neko od vas koristio ovaj protein, kakav je po vama i da li bih trebao možda neki drugi da uzmem?

    Hvala

  • #2
    Re: Amino whey hydro 3.5 kg

    To je oko 500 kn, ovdje za malo više dobiješ puno više:

    http://www.building-body.com/shop/my...y-protein-5-kg
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Amino whey hydro 3.5 kg

      uvijek me zanimalo kako netko zna jel neki whey dobar ili ne ? vidi misice da mu bolje rastu nwgo sa nekim drugim wheyom koji nije hidro ? De pitaj pajdu kako on kuzi dal je dobar ? bas me zanima jer mozda ima neki nacin koji ja ne kuzim

      AKo kaze da je ukusan onda pricamo o ukusu a ne o tome dal je dobar za bb ili nije. Uglavnom pogledaj deklarirane vrijednosti tog proteina pa vidi koji sadrzi sto vise proteina na jedno serviranje. U svakom slucaju se slazem sa kelly oko proteinskog izbora i mislim da bi ti to bilo pametnije. Ne nasjedaj na fore hydro ultra extra turbo slanje.....treba ti obican whey . Sto vise proteina po mjerici i to nek ti bude jedini kriterij (osim ako bas ne volis okuse ) .

      Comment


      • #4
        Re: Amino whey hydro 3.5 kg

        proteinski napitak je sam po sebi u redu,vrlo praktičan obrok poslije treninga...ali ti hidro proteini su čista propaganda industrije suplemenata...kao popiješ protein koji se najbrže apsorbira,to je najvažnije...uglavnom za većinu nas totalno nebitna stvar jel poslije treninga popili whey,hidro whey,ili odmah idemo jest piletinu i rižu,jedina prednost wheya je da je praktičniji i ugodniji za konzumaciju poslije treninga jer je jednostavnije popit whey nakon deset serija čučnjeva kad si umoran ko p...nego ići jest meso

        Comment

        Working...
        X