Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

    Dosta ima opisanoga na forumu, ovakvih temi. Koliko sam pročitao nigdje se ne traži i ono što i ja želim.

    Imam problem, a on je sljedeci: 65kg-185cm

    Poceo sam da pijem mass gainer od ActivLab-a jer je jeftin, a skuplji si ne mogu priustiti. Čitao sam po forumima kako jeftini mass gaineri i ne valjaju, kako je bolje koristiti protein i dekstrozu.

    Molim da mi netko kaze sto da kupim, sto je najbolje za mene? Znam da ne jedem dovoljno jer da jedem bio bih veci zato zelim koristiti neki od preparata kao dodataka svojoj prehrani.
    Što bih bilo najkorisnije ali da nije skupo. Gledam na najjeftiniji, a učinkovitiji više izvor. Hvala!

  • #2
    Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

    Znači znaš da ne jedeš dosta,al ne misliš ništa poduzet u vezi prehrane nego ćeš bacat novac na prah...kupuješ tekuću hranu i valjda misliš da je ona anaboličnija od one koju imaš u frižideru samo zato šta u sebi ima riječ MASS,a zapravo je goli ***** naspram jednog dobrog komada mesa i recimo riže...

    Comment


    • #3
      Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

      Originally posted by clockwork orange View Post
      Znači znaš da ne jedeš dosta,al ne misliš ništa poduzet u vezi prehrane nego ćeš bacat novac na prah...kupuješ tekuću hranu i valjda misliš da je ona anaboličnija od one koju imaš u frižideru samo zato šta u sebi ima riječ MASS,a zapravo je goli ***** naspram jednog dobrog komada mesa i recimo riže...
      Možda zato jer si ne mogu priustiti komade mesa svakodnevno, a jeftinije mi izadje mass gainer sto ne znaci da ne jedem meso ali ne jedem ga koliko bih trebao bez mass gainera

      Comment


      • #4
        Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

        Ako kroz ''normalnu'' prehranu nisi u mogućnosti zadovoljiti dnevni unos proteina uzmi whey,razlog zašto ti gainer netreba je taj šta u njima krvavo naplaćuju ugljikohidrate koji su inače vrlo jeftini...kužiš u čem je stvar?u biti ja ništa nemam protiv tih ''massova'' i da sam pun para rađe bi poslije treninga popio neki gainer nego whey,zato jel ima bolji okus i baš je fensi,nažalost situacija je takva da se nema ni za whey..

        Comment


        • #5
          Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

          Ok, onda preporučuješ Whey znači, a uz njega da uzimam i dekstrozu?

          Comment


          • #6
            Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

            Uzmi dekstrozu to ti nije skupo

            Comment


            • #7
              Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

              u pwm uz whey dodaš i deks i to ti je to...

              Comment


              • #8
                Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

                Hvala momci to cu onda i kupiti, a sto se tice prehrane kako da je jos bolje poboljsam imam 18 godina zivim jos pod krovom roditelja pa ovisim vecinom o maminoj kuhinji a sto ima sto ja sebi mogu napraviti sam ili uz malu pomoc mame

                Ujutro zitarice s mlijekom i nakon toga jelo neko od mame

                prije skole jelo od mame (kvalitetno)

                skola obican sendvic sa sunkom izbora drugog nemam od kuce ne nosi nitko pa ne bi ni ja

                Onda u teretanu onako pogladan odem uradim i poslije teretane Mass Gainer i onda vecera i opet predspavanje oko sat vremena prije spavanja pojedem nesto

                što bih se moglo izmjeniti ali nesto realno i sto bih to mogao u skoli jesti osim sendvica obicnog? nesto slatko?

                Comment


                • #9
                  Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

                  riža, makarone, krumpir jaja sa slaninom

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

                    skola obican sendvic sa sunkom izbora drugog nemam od kuce ne nosi nitko pa ne bi ni ja
                    Ja mislim da veću glupost nikad nisam pročitao.
                    Last edited by kelly; 21-11-14, 00:24.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

                      Očito je da ne razumiješ što sam htjeo reći jer nisi nikad ni išao u školu.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

                        Tebe je stid izvaditi zobene pahuljicu, posni sir, whey ili tunu na velikom odmoru u tome je fazon. Mislis jao sta ce rec razred o meni, ja nosim to da jedem od kuce? Ma bolje da pojedem neki glupi sendvic i uklopim se sa sredinom.

                        Od tebe sine nema ništa, batali ti ovo.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

                          Originally posted by prank View Post
                          Očito je da ne razumiješ što sam htjeo reći jer nisi nikad ni išao u školu.
                          poradi malo na pristojnosti, svi su to ovdje prosli ukljucujuci i mene. Ja sam osobno ujutro prije skole pekao piletinu i stavio je u sendvic i tako jeo. Kako mislis narasti i izgledati posebno, isticati se ako se tvoje navike nece razlikovati od drugih?
                          ...po pitanju hrane, imao sam slican problem, i jos imam ali se trudim, trazim nacine kako unesti vise hrane jer trpam u sebi i dalje nedovoljno. preporuka (jeftina) su mljevene zobene. ne smijem reklamirati proizvode ali potrazi, mozda ima i tu u webshopu. (instant oats) kupis 5kg i jedes po 200g za dorucak, ako je okus problem dodaj one kemije od sirupa (sok) i bit ce bolje a tako ce i unest jos nesto secera (kcal).
                          nakon treninga whey+dex (glukoza) i meza sto vise i bit ce i napredka
                          vjezbe...baza nek budu elementarne (dl. squat, bench, zgibovi, veslanje..)
                          uz obroke doma probaj ubaciti i malo maslinovog, tako ces neprimjetno lako unesti jos kcal. itd itd.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

                            Joj najaci su ovi za školu šta uzet pa nećeš pečenicu il janjetnu svaki dan nosit.Budi racionalan pa nosi šta ti mama složi ili jednostavnoi svaki dan jaja ponesi.I sto se tice preparata ČISTO SRANJE pogotovo gaineri za masu , ti mene možeš sasluišat a i nemoraš da znaš šta sam ja prošao radi 1 gainera zaplako bi.Btw ja sam se udebljo od hrane 16 kila 183,75kg sad tak da ubaci rižu ubaci tjesteninu,ubaci mahune,ubaci kruh , ubaci svinjetinu, ubaci grah, ubaci 5 litara vode dnevno, ubaci obavezno zobene 19kn 1 kila dode muslia imas za podosta puta pojesti
                            stara skola kreka rokanje apoteka

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koji uzeti preparat za povecanje misicne mase?

                              Originally posted by prank View Post
                              Hvala momci to cu onda i kupiti, a sto se tice prehrane kako da je jos bolje poboljsam imam 18 godina zivim jos pod krovom roditelja pa ovisim vecinom o maminoj kuhinji a sto ima sto ja sebi mogu napraviti sam ili uz malu pomoc mame

                              Ujutro zitarice s mlijekom i nakon toga jelo neko od mame

                              prije skole jelo od mame (kvalitetno)

                              skola obican sendvic sa sunkom izbora drugog nemam od kuce ne nosi nitko pa ne bi ni ja

                              Onda u teretanu onako pogladan odem uradim i poslije teretane Mass Gainer i onda vecera i opet predspavanje oko sat vremena prije spavanja pojedem nesto

                              što bih se moglo izmjeniti ali nesto realno i sto bih to mogao u skoli jesti osim sendvica obicnog? nesto slatko?

                              Kupuj brazilsku piletinu koja je 30 kn po kilu i običnu rižu koja je oko 8 kn po kilu. Ne pij kave, ne izlazi vani, ne kupuj si robu, ne puši, ne troši na ništa drugo nego na hranu. OD praha nećeš rast, jedi dečko.
                              Sve ovisi o tome koliko žarko nešto uistinu želiš.

                              Comment

                              Working...
                              X