Announcement

Collapse
No announcement yet.

Isplati li se kupiti BioTech Hyper Mass 5000 ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isplati li se kupiti BioTech Hyper Mass 5000 ?

    pozzz raajaa velikaa,da vas pitam , da li mi se isplati kupiti BioTech Hyper Mass 5000 gainer ,da li je neko od vas koristio , i ne planiram koristiti na duze staze,vec samo probati i tako to,inace imam 16 godina , visok sam 183-184 ; 66kg . pozz

  • #2
    Re: Pomoc - Gainer

    Ne jer onda vise neces biti natural.
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc - Gainer

      mozes li malo pojasniti i to? tj . da li bih ista dobio na masi,da li bih ista postigao sa tim ? ett pozz

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc - Gainer

        Isuvise si mlad da bi nesto takvo uzimao. Jedi, jedi i jedi. Masu neces dobiti preko noci ako mislis da ce ti gainer pomoci.

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc - Gainer

          Druze sta mislis da li da radim T-Bar rows ? i sa koliko kila ? vec radim cucnjeve sa nekih 12-13kg , pozz

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc - Gainer

            Ne ide to bas tako. Moras imati cijeli program za svaku misicnu skupinu i sam poceti raditi s koliko kilograma mozes. To ti niko ne moze odrediti osim tebe samog. Prelistaj forum i sve ces odgovore naci krenuvsi od programa, pa da do ishrane.

            Sto se tice cucnjeva, nemas nista od te kilaze. Bez obzira da li radis farmer squats s bucicama ili duboki cucanj s sipkom.

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc - Gainer

              imam program svoj i sve vec radim po njemu jedno mjesec dana , pa kontam da ubacim i t bar rows i sa koliko bih kila trebao raditi to ?

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc - Gainer

                Svakako ubaci. Sto se tice kilaze to ces morati sam procijeniti. Za pocetak pokusaj napraviti osam do dvanaest ponavljanja s optimalnom kilazom po pitanju sopstvene snage. Ne mogu ti ja reci koliko je to kilograma.

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc - Gainer

                  Nemoj t rows imat ces ledja ko sismis, jesi luuuud
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc - Gainer

                    nekako sta ja znam,valjda radom i disciplinom,prehranom mogu postici da imam i siroka ledja i latisimus i sve

                    Comment

                    Working...
                    X