Announcement

Collapse
No announcement yet.

Battery Whey,misljenje o proteinu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Battery Whey,misljenje o proteinu?

    Zdravo,zanima me sta mislite o ovom proteinu http://www.battery-nutrition.com/pro..._protein_800g/
    trazio sam po netu nesto ali nista nisam nasao,sta mislite valja li? cijena je 36e za 2kg
    Last edited by kelly; 15-03-15, 21:55.

  • #2
    Re: Battery Whey,misljenje o proteinu?

    Koristim my protein pa ti mogu usporediti jedino s njime. Sto se tice kolicine batterya vidim da imaju samo 800g i 2kg?

    Nutritivni sastav im je gotovo jednak, a amino profil zanemarivo bolji u korist my proteina. Cijena je bolja za my protein koji 2.5kg kosta 300kn s okusom, a 2kg batterya s okusom kosta 280kn. Za 20kn dobijes pola kile vise. Jedini faktor koji ti kao rekreativcu ostaje jest okus, a sto se toga tice kod my proteina imas cijelu lepezu, pa lako izaberes sta volis. Naravno to ne mora znaciti da battery nema dobre okuse
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Battery Whey,misljenje o proteinu?

      moze neka pomoc oko toga? znam za my protein ali ga ne mogu narucit,preskupo bi me dosao

      Comment


      • #4
        Re: Battery Whey,misljenje o proteinu?

        Originally posted by Mujo Ekser View Post
        moze neka pomoc oko toga? znam za my protein ali ga ne mogu narucit,preskupo bi me dosao
        Ako si iz Bosne možeš na piku naručiti,poštarina ti je između 5 i 9km.

        Comment


        • #5
          Re: Battery Whey,misljenje o proteinu?

          ma ne zanima me my protein,nego misljenje o battery wheyu

          Comment


          • #6
            Re: Battery Whey,misljenje o proteinu?

            Originally posted by Mujo Ekser View Post
            ma ne zanima me my protein,nego misljenje o battery wheyu
            Pa sta bi ti da ti kazu, whey je whey, citaj sastav, razmotri cijenu i vidi sam sta ti odgovara

            Comment

            Working...
            X