Announcement

Collapse
No announcement yet.

Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

    Originally posted by dominik11 View Post
    to od labrade nije n.o. booster. ako hoces da ti siri vene trebao bi piti neki n.o. booster
    Posto si reko da si ga pio uzeo sam ga sa creatinom i bcaa i super me odradio ko sto si reko videcemo rezultate defke .Dao mi je bas jaku energiju u toj kombinaciji samo da ga za sad pohvalimi nije skup stim da ima 60 porcija.Prije toga sam pio asault ali ovo me rascjepalo pun sam upala.p

    Comment


    • #17
      Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

      Originally posted by Nikol View Post
      Posto si reko da si ga pio uzeo sam ga sa creatinom i bcaa i super me odradio ko sto si reko videcemo rezultate defke .Dao mi je bas jaku energiju u toj kombinaciji samo da ga za sad pohvalimi nije skup stim da ima 60 porcija.Prije toga sam pio asault ali ovo me rascjepalo pun sam upala.p
      znaci happy s tim??? da nije uopce los....dapace..labrada ima dobre proizvode ali skupe....dobar ima je supercharge....drugaciji je od ovoga digne te vise jos u treningu. kod nas je skup,ali kod susjeda nasih je povoljniji
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #18
        Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

        Pio dam zimus njihov gajner vrh me uradio dao snage.Ovaj sagorijevac sam puo sa bcaa batery i creatin batery najeftini onako mogu bit bolji ali nisu losi.....
        Last edited by Nikol; 24-04-15, 21:09.

        Comment


        • #19
          Re: Charge EXTREME Energy Booster / 120 kapsula. Labrada

          mogu ti i preporuciti i ovaj supercharge od njih...meni je bio super...uzeo sam sada od myproteina mypre ili kako se vec zove pa cu vidjet kako ce raditi......
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment

          Working...
          X