Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mišljenje o goveđem proteinu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mišljenje o goveđem proteinu

    Htio sam si kupiti whey izolat kad sam otisao u ducan, no nazalost nije bilo bas onoga kojeg sam htio, pa sam bio primoren da uzmem nesto drugo. Vrag mi nije dao mira, pa sam uzeo Olimp Gold Beef protein

    E sad, čitao sam svašta u vezi goveđih proteina, da se to radi od ostataka goveda i da Olimp firma nije ništa bolje od prosjeka. Gledajući sastav, ne mogu vidjeti ništa neobično (možda mi je nešto promaklo?), pa Vas molim za Vaše mišljenje. Suplement mi nije ništa sveto u životu, no opet me zaintregiralo da je to bacanje novaca u odnosu na whey. Olimp možda nije poznata firma, no certifikati koje imaju ipak govore da ono što piše zaista i je unutra i da ima neku kvalitetu koliko sam upućen.

    Slušam stručnjake
    Last edited by kelly; 20-10-15, 00:55.

  • #2
    Re: Misljenje o govedem proteinu

    Imao sam iskustvo sa scitec beef proteinom(okus je bio cokolada badem nista ruznije nisam probao smrdi na plastiku ajmo reci miris me je tjerao na povracanje ali popio sam ga nekako do kraja), cijenom je nesto skuplji od wheya npr kupis impact whey 2,5kg za 300kn a pristojan beef je bar za 100kn skuplji ... Prednost beefa ako ti ne odgovara laktoza,imas nadutost, probavne smetnje i razlika u aminoprofilu. Preferiram prije izolat za te pare nego beef mada je i to bacanje para ako ne ides na neku dijetu.


    Za mene je whey zakon pogotovo myprotein impact za te pare neces naci nista bolje.

    Comment


    • #3
      Re: Mišljenje o goveđem proteinu

      Kad odnesu polovice goveda u mesnicu, ono sto ostane da se ne baci osuse i smiksaju te prodaju pod beef protein. Znaci sastav isti kao u pasteti ili hrenovki samo osusen. Papci, kopita, zlijezde, kosti , iznutrice, tumori i sl. Zivije!


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • #4
        Re: Mišljenje o goveđem proteinu

        Whey je najbolji.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Mišljenje o goveđem proteinu

          Proba sam myproteinov goveđi. Topivost nula bodova a oprat shaker nakon toga ti dođe ka drugi trening. Bolje ne

          Comment


          • #6
            Originally posted by cicifujcic View Post
            Re: Mišljenje o goveđem proteinu

            Proba sam myproteinov goveđi. Topivost nula bodova a oprat shaker nakon toga ti dođe ka drugi trening. Bolje ne
            Suosjećam!

            Comment

            Working...
            X