Announcement

Collapse
No announcement yet.

scitec volumass 35

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scitec volumass 35

    Bok svima!

    eto kupio sam scitec volumass 35. Citajuci malo forum i razne postove na temu gainera malo me frka da sam se zaj....

    Imam 85kg, visok sam 184. Treniram oko 1g, cca 2 - 3 puta tjedno. Do sada sam koristio uglavnom whey sa gluokzom nakon treninga. jedan period sam uzimao i elite 12 preko noci. prije 2 tjedna sam krenuo u novu kupovinu wheya i nakraju se vratio doma sa volumassom 35 (covjek iz trgovine mi je to preporucio).

    e sad me je frka da ne nakupim dodatnog sala od toga svega (a k tome se pokusavam rijesiti malo sala oko trbuha), a htio sam samo malo mase jos dobiti. + sadrzi aspartam pa me i tog frka Mislim ga uzimati samo nakon treninga.

    I samo jos jednu potvrdu molim: sa volumassom se ne kombinira glukoza jel tak?


    hvala svima.
    z.

  • #2
    Re: scitec volumass 35

    Sad kad si ga kupio sad ga i popij, nemoj bacati.

    http://www.building-body.com/shop/pr...s_35_-_1200_g/

    Doza sadrži 35g P i 44g UH, tako odprilike ide i pwm, pa mislim da se nećeš usaliti od ovoga, ali pij ga samo u pwm-u. I ne treba ti glukoza sa ovim.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: scitec volumass 35

      a imam ga samo za 24 doze pa nece previse stete napraviti valjda hvala ti.

      Comment


      • #4
        Re: scitec volumass 35

        prije kupnje si se ipak trebao informirati, znaci procitati sve razumno i ako ti nesto nije jasno pitat...ali sve je objasnjeno na forumu....
        LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

        Comment


        • #5
          Re: scitec volumass 35

          jel mi neko moze rec koliko cu odprilike dobiti ne kilazi ako budem kupio volumas 35 od 3 kg. i universalov creatin od 400 g.

          Comment


          • #6
            Re: scitec volumass 35

            27,258 kg
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: scitec volumass 35

              Originally posted by dabek777
              27,258 kg
              mislim da si zeznio za 0.54 kg ))

              Comment


              • #8
                Re: scitec volumass 35

                Originally posted by kicakica
                jel mi neko moze rec koliko cu odprilike dobiti ne kilazi ako budem kupio volumas 35 od 3 kg. i universalov creatin od 400 g.
                volumass 35 od 3 kg ne postoji tak da neznam kaj budeš dobio...hehehe

                p.s. ja koristim skoro pa stalno taj proizvod i super sam zadovoljan, i što je najbitnije nisam se omastio.. :P
                Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

                Comment


                • #9
                  Re: scitec volumass 35

                  kako ne postoji kad sam ga juce narucioooo..

                  Comment


                  • #10
                    Re: scitec volumass 35

                    A disi naručija taj od 3 kg,ima od 1200 grama i od 6000 grama....??
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment


                    • #11
                      Re: scitec volumass 35

                      ima jos ko kakvih iskustva s njim?

                      ja ga razmisljam sad kupiti....

                      proslo ljeto..

                      pa me zanjimaju iskustva...kolko se lakse kilaza dobija...dal se dobije dosta masnoce..itd...

                      Comment


                      • #12
                        Re: scitec volumass 35

                        Evo ja otkad ga pijem sa pojačanom prehranom sam sa 95 na 99 u mjesec i nešto i nisan se zamastija ništa ,ako vaga ne laže....
                        Menky je napisao...
                        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                        Comment


                        • #13
                          Re: scitec volumass 35

                          Originally posted by robertost
                          Evo ja otkad ga pijem sa pojačanom prehranom sam sa 95 na 99 u mjesec i nešto i nisan se zamastija ništa ,ako vaga ne laže....

                          heh

                          super...smao me zanjima jos..kolko puta ga pijes na dan..i kolko grama stavljas u shake?

                          Comment


                          • #14
                            Re: scitec volumass 35

                            Stavljam one dvije mjerice u shake i pijem ga samo nakon treninga ,mislim da je jedna mjerica 30 grama ako se ne varam...
                            Menky je napisao...
                            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                            Comment


                            • #15
                              Re: scitec volumass 35

                              Originally posted by kicakica
                              jel mi neko moze rec koliko cu odprilike dobiti ne kilazi ako budem kupio volumas 35 od 3 kg. i universalov creatin od 400 g.
                              daj nemoj takva glupa pitanja postavljat!! kako ljudi na forumu mogu znati kroz koji period ćeš to popiti, kakve su tvoje aktivnosti tijekom dana, kolko jedeš, kakav metabolizam imaš.... i još puno puno faktora koji utječu na povečanje tvoje kilaže.. a i da znaju nebi mogli procjenit kolko ćeš se udebljat....
                              svaki čovjek je individua za sebe i nećemo svi isto reagirati na neki dodatak prehrani!
                              pij taj kreatin prije treninga, ak je monohidrat puni se pet dana sa 3*5g dnevno(1. ujutro natašte, 2. pola sata prije jednog obroka i 3. pola sata prije treninga) pa onda samo 5g pola sata prije treninga, a volumas uzimaj kao pwm...
                              rezultatati su zagarantirani, ako je prehrana uredna i trening kvalitetan... samo strpljivo, neš se udebljat preko noći!!

                              Comment

                              Working...
                              X