Announcement

Collapse
No announcement yet.

Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

    ako uzmes da ti se dostavi sutra dan do 20 h dodje ti negdi 38 kuna... evo ti link nije tesko izracunat si..je slazem se s tobom da je skupo i da marka nije nekad vrijedna koliko i cjena ..i ok za tvojih 17 godina da sumnjas 10 godina sam stariji od tebe i recu ti da prevaranata ima i bit ce ih...http://www.posta.hr/main.aspx?id=194

    Comment


    • #47
      Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

      Originally posted by ScuderiaBull
      Nisi slušao dok sam ti napisao da imaš varijantu autobus? To ti je besplatno, džabe, mukte, gratis...

      Mislim, ti kupuješ, samo ti kažem kako se to inače zna raditi
      de obasni meni kako se to radi autobusom....ako je mukte ili ti ga besplatno ,,,kako da on njemu to odradi da mu uplati na tekuci racun i da on njemu to posalje autobusom,,,,i onda dolazi pitanje dali ce do doci dali ce poslati itd,itd,,,de bokte ako je itko tu varen i pecen s takvi mdostavam to sam sigurno ja,,proso sam i sito i reseto sa djelovim za auto mobitelima itd....

      Comment


      • #48
        Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

        Originally posted by ScuderiaBull View Post
        Pa ak pogledaš, ON Gold Whey Standard ima negdje 24g proteina u mjerici od 30g.
        Tako da te skoro na isto ispadne, ali novčano je ogromna razlika
        Dao sam si malo truda pa izračunao, ipak je isplativiji...
        ...ušteda 100kn na kraju.. ako se uspoređuje sa ON Gold Wheyem, a sa Dymatize-om je ušteda oko 50kn.

        ..mislio sam da ipak nije isplativiji pošto je manja gramaža po mjerici...
        ..ipak je tu 5kg, a tamo 4,5kg.. što igra veliku ulogu...
        jasminhalkic.com
        http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

        Comment


        • #49
          Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

          Mislin kad bi naruciva nebi isa to sa autobusom jer 500kn nije malo, a sad jos dodat do malo za postu da si siguran nije problem. Samo sad se malo mislin oko njih kao proteina malo cu se jos raspitat. Hvala svima na pomoci
          “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

          Comment


          • #50
            Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

            imaju svoju web stranicu,prosli su testiranja za trziste znaci nije kucni urakad ko sljivovica iz kazana--

            Comment


            • #51
              Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

              decko ima 17 godina netreba mu komplicirati njemu je 500 kn jer neradi kao kuca,,neznam koliko si star ScuderiaBull al sjeti se kako je kad ima 17 godina ides u skolu i imas 500 kn,,,,,i jos te neko zahebe,,,

              Comment


              • #52
                Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                zasto uopce uzimate preko njuskala?danas se cak i kras expres lazira a ne proteini,kupuj negdje gdje je provjereno

                Comment


                • #53
                  Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                  Jel ima tko iskustva sa kupnjom kod ovog tipa sa Njuškala? Jel to sve tvornički zapakirano ili?

                  Comment


                  • #54
                    Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                    Originally posted by simbaaa View Post
                    zasto uopce uzimate preko njuskala?danas se cak i kras expres lazira a ne proteini,kupuj negdje gdje je provjereno
                    zašto ne ako znaš da je ok.. neki whey je preteško fejkat da bi se isplatilo.. znaš da je orginal.. zašto ne.. mislim ako ti imaš viška para slobodno kupuj.. meni se za 100-200 kn manje definitivno isplati
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • #55
                      Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                      ...ja sam naučio da ne kupujem whey u kanti od dilera...
                      ...lako se skine poklopac i ona folija odozgora... svaki puta kad bih kupio
                      folija je bila već odljepljena na pola, itd...

                      ..2 wheya (isti proizvođač i isti okus, imali su različit okus dok sam ih pio)

                      Samo kupujem u vreći proteine, a u zadnje vrijeme mi najbolje paše i najisplativiji je myprotein...
                      jasminhalkic.com
                      http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

                      Comment


                      • #56
                        Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                        Originally posted by Trace_4 View Post
                        zašto ne ako znaš da je ok.. neki whey je preteško fejkat da bi se isplatilo.. znaš da je orginal.. zašto ne.. mislim ako ti imaš viška para slobodno kupuj.. meni se za 100-200 kn manje definitivno isplati
                        ma lega,ja dobijem fino etiketirano da je testiran u hrvatskoj i nema beda a ne uzet od lika koji moze od njih pravit sta hoce

                        Comment


                        • #57
                          Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                          samo ducani nikakvi oglasi

                          Comment


                          • #58
                            Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                            evo ja ih pijem , imam ove neutralne , sasvim ok okus , evo danas sam pravio i proteinske plocice vuce na mlijeko u prahu ali malo slabije , za 500 kn imas 5 kila i miran si

                            Comment


                            • #59
                              Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                              Protein ko protein po sastavu koji piše tamo na oglasu nije loša stvar nije ni dobra ali mogao bi zadovoljiti dnevnu potrebu za proteinima.
                              Ali treba obavezno pogledati dali proizvod ima deklaraciju , jer svašta može biti u toj vreči koju kupite.
                              Znači originalna deklaracija , etiketa sa sadržajem nutritivnih vrijednosti u postocima.
                              Ako toga nema , nemojte ni kupovati ... Radije kupite u trgovini myofusion ili gold whey imate če te više koristi od kg myofusiona nego 5 kg tih proteina..

                              Comment


                              • #60
                                Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                                @Sedam-ne bih se baš složio s tobom.Whey je whey,probao sam dosta njih i mogu ti reći da je razlika u kvaliteti neznatna(Samo jednom sam naručio neki Muscleprotein,neki američki,niti ga moji pajceki doma nisu hteli jesti kak je bil loš).A usto,od nečeg moraš umrijeti.Ja bi rađe od lošeg wheya nego da mi se padobran ne otvori dok skačem
                                A gde su noge?

                                Comment

                                Working...
                                X