Announcement

Collapse
No announcement yet.

Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

    Originally posted by boca93 View Post
    ljudi , jel iko koristi kreatin od ove firme ? jer ga imam u planu uzest
    taman mi je danas doso... prije sam samo vidio bratov neki (kalifornia fitness-i bio je zrnat) tako da mogu samo s njim usporedit.
    monohidrat ko monohidrat, bez okusa samo izgleda brašnast nekako. javim kasnije kakav je.
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • #32
      Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

      o čemu vi raspravljate.. monohidrat ko monohidrat.. gledaš di je jeftiniji.. sve je to manje više :S
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #33
        Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

        samo da javim, ovaj brasnasti je izgleda navuko vode ili ih rade takve pa kad to rastopim izgleda mi ko da dobijem manje kreatina.
        Originally posted by Bilderčić
        Originally posted by Dehydronator
        sve do grama tjedno je natural
        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

        Comment


        • #34
          Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

          Originally posted by ferovac View Post
          Jel pio netko slucajno proteine s okusom "neutral"? Nitko?
          Zanima me jer bi ih kupio, samo taj okus imam na izbor, pa da znam da nije slucajno odvratno..
          Nisam nikad probao neutral, pa opce ne znam o cem se radi, jel bas bez ikakvog okusa, ko voda, il ima neki okus?
          Ja san bia probao od myproteina neutral...a okus je ka mliko samo se puno slabije osjeti...al moze proci...

          Comment


          • #35
            Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

            skupo.. može to i jeftinije..
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • #36
              Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

              Originally posted by juka View Post
              skupo.. može to i jeftinije..
              Koja je po tebi prihvatljiva cjena za navedeni proizvod? Pa cu vidit sa tim sto mi prodaje..

              Comment


              • #37
                Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                Mislin da moramo imat obzira prema web shopu ovog foruma, tako da svi postovi s konkretnim podacima nisu bas primjereni... Imas PM s tocnim podacima. Isto tako po ovoj temi je ocito ko uzima taj whey tako da svi koje interesira valjda mogu poslat pm tim ljudima, mislin da nikome nece bit tesko odvojit minutu vrimena i odgovorit.

                Comment


                • #38
                  Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                  Ev da ne otvaram novu temu.Imam ponudu od frenda iz vojske.5 kg wheya( myprotein ) za 500 kuna.Pošto do sad nisam nikad uzimo whey kolko je ovo isplativo ak može neko reć

                  Comment


                  • #39
                    Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                    i više nego isplativo.. računaj da kod nas u trgovinama cijene wheya od 2,2kg su ti od 350-550 kn pa ti vidi inače taj myprotein je najjisplativiji whey, jedina mana(nekome i nije) je što nema okus..
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • #40
                      Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                      Isplativo, kupi to

                      Comment


                      • #41
                        Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                        Originally posted by Trace_4 View Post
                        i više nego isplativo.. računaj da kod nas u trgovinama cijene wheya od 2,2kg su ti od 350-550 kn pa ti vidi inače taj myprotein je najjisplativiji whey, jedina mana(nekome i nije) je što nema okus..
                        Daj ne šrotaj čovjeka.

                        Imaš bez okusa i sa okusima, ali naravno bez okusa je cca 100kn jeftiniji.

                        Možda mu taj njegov kolega nudi s okusom za 500kn, ko zna

                        Cijene su ti isto tak oko 500kn 5kg bez okusa, a oko 600kn sa okusom.
                        Last edited by kelly; 20-06-13, 14:06.
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • #42
                          Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                          Ja sam uzeo jednom 5kg bez okusa (katastrofa, jedino je ok kad staviš unutra malomasni kakao i neki zaslađivač)
                          Sad sam uzeo 5kg sa okusom (čokolada) - perverzija kako je dobro (580kn), ali moraš računat da na mjericu od 25g (ovog s okusom) imaš 8% manje proteina, nego kod onoga bez okusa... a taj bez okusa ima 20,5 proteina na 25g prah... znači s okusom ima nekih 18.8p na 25g praha... tako da na kraju mislim da i nije bas toliko isplativo...
                          jasminhalkic.com
                          http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

                          Comment


                          • #43
                            Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                            Pa ak pogledaš, ON Gold Whey Standard ima negdje 24g proteina u mjerici od 30g.
                            Tako da te skoro na isto ispadne, ali novčano je ogromna razlika
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • #44
                              Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                              Nutritional Information

                              Per 25g:
                              Energy: 98.3Kcal
                              Energy: 414.0kJ
                              Protein (dry basis): 20.5g
                              Protein (as-is): 19.6g
                              Fat: 1.7g
                              Carbohydrates: 1.5g
                              Calcium: 125.0mg
                              Cholesterol: 0.5mg

                              Please note this nutritional information is taken from the unflavoured version. When choosing a flavoured version it will reduce the protein content by approximately 3% for most flavours, however chocolate, due to the added cocoa, will reduce it by approximately 8%.
                              jasminhalkic.com
                              http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

                              Comment


                              • #45
                                Re: Myprotein - jeste li čuli za te proteine?

                                uzmeš neutral 5kg 500kn i miran si jeftinije,zdravije i kad pomišaš sa glukozom ukusno za pit

                                Comment

                                Working...
                                X