Announcement

Collapse
No announcement yet.

Horsepower - kombiniranje sa drugim suplementima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Horsepower - kombiniranje sa drugim suplementima

    Zelim da postavim par pitanja u vezi sa horsepower?

    Da li moze da se kombinuje sa nekim suplementima (BCAA, Kreatin, Protein)?

    Da li mogu da poremetim nesto u organizmu uzimanjem njega, tj da li ima kakve nuspojavae, ako znate na licnom iskustvu ili od nekog frenda?

    I da li je to uopste dobar suplement?

    Razlog sto hocu da uzimam jeste sto sam cuo od par ljudi da stvarno da abnormalnu snagu u kratkom vremenu, ali da li da vjerujem u to ne znam ni sam... Zavrsavam sa turom kreatina i amina ovu sedmicu , i vec mjesec-dva dana nisam dobijao skoro nista snage, a samim tim i ne dobijam mnogo nove misicne mase, pa bi zbog toga htjeo da probam sa necim novim kao horsepower, ili neki vas prijedlog???

  • #2
    Re: @horsepower

    Ako ga misliš koristit kratko vrijeme onda rađe nemoj, za par mj, od njega nečeš imat nikakvog efekta! Osnova ti je Whey i glukoza!
    Neko če reč da je dobar suplement, neko da nije! Probaj pa vidi, nemoš niš poremetit ako se držiš preporučenih doza i načina doziranja!
    Svakako ako ne piješ whey i glukozu nemoj to uzimat, rađe si uzmi amerivan muscleov Power Protein (330kn 3kg)!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: Horsepower - da poremetim nešto u organizmu uzimanjem...?

      E Igore,baš me zanima savjet iskusnijeg.Ja sam naručio taj protein power,reko baš da vidim,cijena je u redu,sastav također.I došao mi je kući kad ono na poklopcu piše pod ostali sastojci:Izolat proteina soje,koncentrat proteina sirutke,prirodne i umjetne arome i boje i ASPARTAM,te na posljetku napomena-sadrži FENILALANIN.Kaj da sad radim,da to sad pijem,strah me ovog aspartama,pročitao sam puno tesktova na internetu o njegovim negativnim posljedicama???
      A gde su noge?

      Comment


      • #4
        Re: Horsepower - da poremetim nešto u organizmu uzimanjem...?

        Ne moraš se bojati aspartama, to su zanemarive količine.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Horsepower - da poremetim nešto u organizmu uzimanjem...?

          U redu,hvala kelly.Razmišljam na ovaj načinošto sam mlad i još je cijela vječnost preda mnom svaki put si naručim neki drugi whey da isprobam,usporedim,na kraju krajeva tako se i stječe iskustvo,s vremenom.
          A gde su noge?

          Comment


          • #6
            Re: Horsepower - da poremetim nešto u organizmu uzimanjem...?

            Originally posted by Mackiel
            U redu,hvala kelly.Razmišljam na ovaj načinošto sam mlad i još je cijela vječnost preda mnom svaki put si naručim neki drugi whey da isprobam,usporedim,na kraju krajeva tako se i stječe iskustvo,s vremenom.
            Da, to je dobro, ne možeš znati dok ne probaš.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Horsepower - da poremetim nešto u organizmu uzimanjem...?

              Neznam što reći na ovaj zadnji Horse Power kojeg povremeno trošim- Watermelon,
              užasno je lošeg teka, imam osjećaj da pijem nuklearni otpad, zasigurno su napravili neke izmjene u njemu, naspram onog kojeg sam bio kupio godinu dana prije.
              Ako ga već kupuješ, Lemon ti je puno blaži i da se popiti.
              Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

              Comment


              • #8
                m-stack & horspower

                trebam savjet???? koristio sam i jedan i drugi supliment i relativno sam zadovoljan ucinkom jednog i drugoga. pa me sada enteresira dali ih je iko probao kombinirati i kakav je ucinak. i imate li kakvih preporuka??????
                go hard or go home

                Comment


                • #9
                  Re: m-stack & horspower

                  to je ludilo kombinacija za pre workout, za pravu erupciju
                  probaj pa vidi kad si vec nabrijan na pumpove, ma da ja nebi,ja bi uzeo hors i uzeo glutamina i bcaa u prahu
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Horsepower - kombiniranje sa drugim suplementima

                    Scitec je izbacio novi preworkout proizvod slicnog sastojka kao i horsepower al kazu da je malo bolje nafilan zove se Big Bang
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #11
                      Re: Horsepower - kombiniranje sa drugim suplementima

                      gospodo hvala lijepa
                      go hard or go home

                      Comment


                      • #12
                        Re: Horsepower - kombiniranje sa drugim suplementima

                        Ja trošim horse 30 min prije treninga.. daje snagu, nabrije.. jedino ponekad malo svrbe dlanovi al to normalno.. kasnije u PWM uzimam kreatin monohidrat 5g, bcaa, glutmin, whey, dex..

                        btw. horse je nešto najodvratnije kaj sam u životu do sad probal.. psihička priprema potrebna za popit to

                        jedino imam pitanje.. 10min prije horsa roknem jedan PreWM whey + 150g zobenih.. brijem da to ne umanji snagu horsa il sam u krivu?
                        http://www.martinturk.com
                        Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                        Comment


                        • #13
                          Re: Horsepower - kombiniranje sa drugim suplementima

                          ja sat i pol do dva nista ne jedem prije treninga, tako da mi ti preparati dodju donekle na prazan zeludac, mislim da tada najbolje rade. svrbez oce doc od beta alanina
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • #14
                            Re: Horsepower - kombiniranje sa drugim suplementima

                            Originally posted by Joe
                            ja sat i pol do dva nista ne jedem prije treninga, tako da mi ti preparati dodju donekle na prazan zeludac, mislim da tada najbolje rade. svrbez oce doc od beta alanina
                            Kada se naviknes, vise ne dolazi.
                            There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Horsepower - kombiniranje sa drugim suplementima

                              a pogotovo kad potrosis
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment

                              Working...
                              X