Announcement

Collapse
No announcement yet.

Creatine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Creatine

    Nisam siguran da li ima već post o Creatinu, pa ne zamjerite .... molim savjet: pošto još uvijek radim FB (2. tjedan), danas sam si kupio od MyProtein Creatine Monohydrate 1 kg. Da li da ga odmah počinjem piti, bez obzira na još početnički FB, ili da krenem nakon 3 tjedna kad počnem raditi pojedinačne skupine mišića?

    Hvala na odgovorima!

  • #2
    Ima o creatino koliko ja znam neciji diplomski rad na forumu.Naravno da mozes tj.kada god ti hoces uvjek ima isti efekat.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Originally posted by alexxx View Post
      Ima o creatino koliko ja znam neciji diplomski rad na forumu.

      http://forum.building-body.com/forum...ojave-dipl-rad

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        kelly, hvala na linku, kao i Daliboru, na opsežnom dipl. radu o Creatinu.

        Comment


        • #5
          Mala pomoć...

          Pošto sam prije uzimao Weiderov Pure Creatin, faza punjenja je bila 5 dana, faza održavanja 6-8 tjedana, pauza nakon toga 4 tjedna. Dok za MyProtein Creatine Monohydrate nema nikakvih objašnjenja za punjenje i održavanje, te pauzu.
          Da li MPCM ima istu proceduru punjenja, održavanja i pauze kao i Weiderov Pure Creatine, ili ne!?!

          Comment


          • #6
            Ne moraš se maltretirati sa punjenjem, održavanjem itd.
            Poslije svakog treninga staviš u PWM 3-5g i to je to.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              kelly, ja sam uzimao prije treninga Creatin, poslije treninga protein. Ide ta kombinacija?

              Comment


              • #8
                Ma ide, ali bolje je sve u PWM.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  U Pwm svakako... skupa sa deks, proteinima uvijek roknem i 5g kreatina i glutamin
                  "Put up, shut up, go hard, or go home"

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by ITFighter View Post
                    U Pwm svakako... skupa sa deks, proteinima uvijek roknem i 5g kreatina i glutamin
                    moze i prije treninga. 5g kretaina prije 5 poslije. 5g za dorucak. zanemari punjenje i praznjenje. meni je osobno kretain radio najbolje kad sam ga tako pio. 15 do 20g kroz dan. kombiniraj ga uz neki jednostavni secer za bolju apsorpciju. zato je i pozeljan za pwm ako u koristis dekstrozu, maltodekstrin ili na kraju krajeva bananu

                    Comment

                    Working...
                    X