Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gainer + Kreatin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gainer + Kreatin

    Pozdrav, imam 19 godina, visok sam 185cm i imam 83kg, idem u teretanu nekih dva mjeseca, imam niski bodyfat i zelio bi dobit cim vise mase ali postepeno tako da ne dobijem previse masnoce, eto danas sam kupio gain bolic 6000, dna mono kreatin, battery kreatin i olimp mega caps kreatin u kapsulama, e sad posto nisam nikad uzimao nikakve suplemente me zanima koliko cega uzimat i kada, dali uzimat na dan kad ne treniram?, i sve ostalo sto trebam znat, bio bi jako zahvalan 😊, btw novi sam ovdje tako da pozdrav svima !

  • #2
    Prvo se trebaš obrazovati oko kupovine nečega, pa tek onda ako misliš da ti je potrebno, kupiti. To što si kupio je smeće. Prvo, gaineri su skupi šećeri, čisto bacanje para, najgora stvar koja se može kupiti. Hoćeš da budeš lean i da imaš nizak BF? Gainer će te umastiti i nabaciti salo jer ima puno UH i šečera. Drugo, zbog čega si kupio 3 kreatina? Pogotovo kreatin u kapsulama?!?!!

    Čitaj forum, i koristi google. Samo da si upisao kako koristit kreatin, izašlo bi ti 30000000000 članaka i YouTube vide-a o kreatinu.

    Comment


    • #3
      Pozdrav!
      Prvo da ti kazem da su svi suplementi precijenjeni, znaci ne polazi velike nade u njih. Kvalitetna hrana je bolja od svakog dostupnog suplementa. Ako zelis postepeno masu budi u laganom suficitu i unosi dosta proteina. Za kreatin ti nema veze kad ga unosis, 5 grama na dan je ok. A gainer mozes u obroku prije i poslje treninga.

      Comment


      • #4
        Pozdrav!
        Dobro ti momci govore za hranu jedi pravilno ali ako želiš suplemente odi na myprotein,osobno pijem njihov impact whey i kreatin,nisu skupi a i vise su nego ucinkoviti

        p.s.

        stalno imaju neke akcije pogotovo oko dana tipa black friday,bozica i svih vecih dana,isplati se kupit tad suplemente jer su ful jeftini

        Comment


        • #5
          Golden-da li misliš da i mi cure možemo koristiti kreatin?? Vidjela sam da je akcija sad za 'Black Friday' kompica 70% popusta BRING IT ON HAHAH pa sam mislila uzeti danas podosta toga da se pripremim kako treba, a svako ima svoje mišljenje oko toga za žene.

          Comment


          • #6
            Originally posted by pant3rica View Post
            Golden-da li misliš da i mi cure možemo koristiti kreatin?? Vidjela sam da je akcija sad za 'Black Friday' kompica 70% popusta BRING IT ON HAHAH pa sam mislila uzeti danas podosta toga da se pripremim kako treba, a svako ima svoje mišljenje oko toga za žene.
            s kojim ciljem?
            znas li cemu kreatin sluzi?
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              pa jedino za dodatni pump i više ponavljanja plus toga više mišićne mase iako mi ne nameće nitko to samo informacije radi

              Comment


              • #8
                Pokusaj i testiraj na sebi, pa vidi hoces li imati ikakvih benefita od istoga... =)

                Na meni osobno, a i velikom broju drugih ljudi apsolutno nema ucinka za koje bi mogao reci da isti sto postotno "radi".

                Opet se vracamo na ono najbitnije u citavoj prici PREHRANA.
                300gr juneceg buta dnevno na postojecu prehranu, napravit ce vise posla za isto vrijeme nego kreatin.
                Karikiram sada, ali nadam se da shvacas sto zelim reci. =)
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #9
                  Ma kužim, da čula sam da mnogima nema učinka nit onaj etil ester iako je gadan ko noć za pit xD bez punjenja jedina korist xD
                  sad sam nakrpala košaricu baš jer vidim da je 70% akcije od jučer kad već na našim str od myproteina pa bi ga uzela na akciji, s maslacem da se šopam..haha
                  al me živcira samo voda koju moram više pit uz to, više nego inače jer inače ono koma. Pišam cijeli dan xD
                  Bankrotirat ću s tim mesom jbt isto .. kolko mesa tolko muzike

                  Comment

                  Working...
                  X