Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc s dobivanjem kila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc s dobivanjem kila

    Pozdrav ekipo evo da i ja pitam pomoc i ako sam vec odavno to trebao imam 27 imam 61kg sta god jeo nikako da dobijem kila a nemogu ni od posla jesti kako treba.
    Radim od 8 do 4 cak i 5 ili od 1 popodne do 9 navecer u skladistu pa kako mi skladiste i ducan nisu blizu stalno setam gore dole .Ako radim ujutro napravim sendvic s kikirikijem stavim sira unutra i salame popijem casa mlika u medusmjeni ako uspijem uzmem burek jogurt je mi najblizi konzum i kad zavrsim s poslom vec je vrijeme za veceru a ako sam slucajno popodevna smjena ujutro isto jedem , onda nesto izmedu prije rucaka i navecer kad se vratim veceru .Volio bi ako mi neko moze pomoc volio bi uzet gainere koji bi bio najkorisniji da je i vama pokazao neke rezultate kad ste ga koristili usput da li bih trebao kupiti isto bcaa ili hmb ili kazain neznam bili mi pomogli.Od sutra pocinjem trenirat kod kuce jer mi je danas dosla girija 15kg i utezi koje sam narucio .Pocet cu trenirat prije posla ujutro ili navecer kad se vratim pa ako mi neko moze pomoc s ovim bio bi zahvalan

  • #2
    Moraš više jesti, a trening sa opterećenjem daje mišićima poticaj za rast, ne zaboravi dovoljno sna. Javi kako ide za mjesec dana...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment

    Working...
    X