Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

    Ajme znan da vas pilan sa ovin proteinima više ali evo ja san novi na forumu i triban malo pomoći.Zanima me jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege i kako su vaša iskustva sa tim? Pročita san jedan pust glede toga ali i nije bas da tom liku virujen, niti ima kakvog znanja o medicini niti išta

  • #2
    Re: PROTEINI

    Triban nabit masu, unosin prirodnom prehranom dovoljno svega ali iman pre brz metabolizam tako da sve ode doli

    Comment


    • #3
      Re: Proteini

      Znaš li ti uopće šta su proteini?

      Evo pa čitaj:

      viewtopic.php?f=42&t=3534
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

        Još malo o proteinima: http://www.building-body.com/Whey-prote ... zvodi.html

        A za masu ćeš morat još više jest, jer tvoj kriterij očito nije dovoljan.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #5
          Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

          ako si inače zdrav, tj. nemaš bolest jetre ili bubrega, onda ti proteini neće naškodit
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #6
            Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

            I pij dovoljno tekućine i nemaš straha.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #7
              Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

              Jel smiješ sa 14 godina jesti sir i jaja? Smiješ...
              Smiješ li onda jest whey u prahu? Smiješ...
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #8
                Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

                Dobro aj ali cua san puno tih mitova o proteinima i sad neznan sta da kazen kad se na razumin baš.Evo npr. cuo sam i da kad prestanes uzimat proteini izubis vecinu te stečene mase kroz sljedeća 2-3 mjeseca i su neki tako gubili i po 10 15 kila?

                Comment


                • #9
                  Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

                  Originally posted by Stipe2
                  Dobro aj ali cua san puno tih mitova o proteinima i sad neznan sta da kazen kad se na razumin baš.Evo npr. cuo sam i da kad prestanes uzimat proteini izubis vecinu te stečene mase kroz sljedeća 2-3 mjeseca i su neki tako gubili i po 10 15 kila?
                  a kakvu ti masu misliš steć za kratko vremensko razdoblje??
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

                    Ne rezumis ti mene, ja kazen da san cua da su neki koji su uzimali te dodaten proteine i po godinu dana izgubili po 10 15 kilograma nakon sta su prestali ih uzimat

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

                      proteini ti mogu samo pomoc po meni...osim ako nepretjeras pa uzimas 6-7g po kg ..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

                        evo da ti kazem iz osobnog iskustva...
                        4-5 mjeseci uzimam whey,kreatin,glutamin,BCAA,kazein....
                        vadio nalaze prije 7 dana sve 5

                        Comment


                        • #13
                          Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

                          Originally posted by Stipe2
                          Ne rezumis ti mene, ja kazen da san cua da su neki koji su uzimali te dodaten proteine i po godinu dana izgubili po 10 15 kilograma nakon sta su prestali ih uzimat
                          Izgubiš "kilograme" kada prestaneš vježbati. Ne nabildaš se i onda prestaneš, nego vježbaš radi održavanja ili napretka.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

                            Originally posted by seba33
                            evo da ti kazem iz osobnog iskustva...
                            4-5 mjeseci uzimam whey,kreatin,glutamin,BCAA,kazein....
                            vadio nalaze prije 7 dana sve 5
                            Isuse koliko ti para potrošiš na to sve

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jeli proteini mogu štetno djelovat na jetru i bubrege...?

                              kako me iritiraju ovi padobranci, najrađe bi mu čvrgu opalio pa da malo poblesavi
                              ne repam o politici možda bi trebo,
                              politika je mala ljadro još je nisam jebo

                              Comment

                              Working...
                              X