Announcement

Collapse
No announcement yet.

L- carnitin, fat burneri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: POMOĆ - L-Carnitine

    Kratko pitanje, neki dan vidim ovu vodu: http://www.vindija.hr/Proizvodi/Vind...xwXDE0NA%3D%3D I sad gledam ima L-Karnitina, mislim si odlicno, a onda vidim da ima 4g UH na 100g, tj 40g na litru... To mi je nekako kontraproduktivno. :/ Mozda bi se isplatilo pit tijekom treninga pa umjesto dextroze u PWM?
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • Re: POMOĆ - L-Carnitine

      mislim da je u ovome L-karnitin više mamac za neupućene... a mora imat šečera jer bi inače bio loš okus.
      Znoj štedi krv

      Comment


      • Re: POMOĆ - L-Carnitine

        Originally posted by Aronnax View Post
        Kratko pitanje, neki dan vidim ovu vodu: http://www.vindija.hr/Proizvodi/Vind...xwXDE0NA%3D%3D I sad gledam ima L-Karnitina, mislim si odlicno, a onda vidim da ima 4g UH na 100g, tj 40g na litru... To mi je nekako kontraproduktivno. :/ Mozda bi se isplatilo pit tijekom treninga pa umjesto dextroze u PWM?
        Kad bi to i valjalo opet je preskupo.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: POMOĆ - L-Carnitine

          Originally posted by kelly View Post
          Kad bi to i valjalo opet je preskupo.
          Na 2 mjesta sam vidio da kosta 4 kune litra... tj. najjeftinije pice u ducanu.
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • Re: POMOĆ - L-Carnitine

            ha onda te dođe tu negdje kao da kupiš i u kapsulama... i još dobiješ vodu i šećer badava
            Znoj štedi krv

            Comment


            • Re: POMOĆ - L-Carnitine

              ovo je dobro 20 gr UH te newce ubit a tu je i ram L-carnitinea

              Comment


              • Re: POMOĆ - L-Carnitine

                Originally posted by kingpin View Post
                ha onda te dođe tu negdje kao da kupiš i u kapsulama... i još dobiješ vodu i šećer badava
                Ma nebih ja to pio zbog L-Karnitina Ustvari ja sam na cistoj vodi i zelenom čaju, no zacudilo me da uopce rade pica s l-karnitinom za svakodnevnu konzumaciju... i to vindija.
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • Re: POMOĆ - L-Carnitine

                  nista to drug, samo stvari koje imaju termogeno dejstvo dolaze u obzir sto se tice trosenja masti :P nemoj dzaba bacat pare tu
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment

                  Working...
                  X