Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji je najbolji CLA proizvod?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: CLA

    gledala sam encijanove proizvode
    imaju smješno male doze
    ne isplati se pre skupo je s obzirom na mg koje dobiš
    treba čitat sastav na kutiji
    bilderske doze su u bilderskim brandovima
    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

    Comment


    • #17
      Re: Koji je najbolji CLA proizvod?

      al bilderski brendovi puno vise kostaju koliko sam vidio....
      a 3000 mg ima vjerovatno i encijan ili neki drugi proizvodac makar poduplo dozu..

      Comment


      • #18
        Re: Koji je najbolji CLA proizvod?

        Ne koštaju. Dobro ti je rekla. Ak poduplaš dozu onda popiješ za duplo dana brže, i opet ti je skuplje, ak brojiš dane trajanja. Ja sam usporedila dozu tih apotekarskih domaćih vit/min/cla preparata i ovih "jačih", npr. s web shopa i vidjela da su mi skuplji ovi apotekarski zbog broja tableta i sastava i količine. Uostalom uzmi si vremena, zapiši gramaže, uspoređuj i dođi sam do zaključka svog.

        Comment


        • #19
          CLA kapsule

          Pozz svima,evo prvi moj post

          Ovako,uzeo sam CLA kapsula,pijem ih znači 3 puta na dan(ujutro,poslije ručka i navečer nakon treninga)...

          Zanima me dali ima neki pravilniji način uzimanja,te dali je po vama CLA dobra stvar?

          Comment


          • #20
            Re: CLA kapsule

            samo da te pozdravim,sta ima kod tebe?
            uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

            Comment


            • #21
              Re: CLA kapsule

              Lipo pij kako si napisa. Nema greske, sam ose nadam da je klopa tip top.

              Comment


              • #22
                Cla

                Ispricavam se ako tema slucajno vec postoji.. ja sam trazio i nisam nasao nista vezano uz to...

                Uglavnom zanima me ako je netko koristio CLA... ima kakve koristi od toga ili bacanje novaca....

                Comment


                • #23
                  Re: Cla

                  Ako je za gubitak masnih naslaga, ja bi ti bolje preporucio zeleni čaj.
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #24
                    Re: Cla

                    Originally posted by MarkoPolo View Post
                    Ako je za gubitak masnih naslaga, ja bi ti bolje preporucio zeleni čaj.
                    da,za gubitak masnih naslaga....
                    pijem zeleni caj vec... gledao sam strane forume malo i tako... i vidim da neki preporucaj CLA.. pa reko da vidim sta vi kazete...
                    mislim da cu uzeti pa da vidim... nije toliko ni preskupo...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Cla

                      Probaj, nije tako preskupo da ne bi mogao probati. Ako ne probaš uvijek ćeš se pitati yes or no...
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: CLA kapsule

                        još nitko tko to koristi nije ovdje dao svoje mišljenje o tome. samo neka nagađanja...
                        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                        Comment


                        • #27
                          Re: CLA kapsule

                          Ne znam kako netko može zaključiti da je baš uz pomoć CLA izgubio 2.2 kg sala, umjesto 2 kg sala koje bi izgubio bez CLA. Ne tvrdim da ne djeluje, ali moje mišljenje je da nije potrebno. Pametno posložena prehrana i kardio rade čudesa. Dosta kave i zelenog čaja i to je to.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #28
                            Re: CLA kapsule

                            Preporučam ti da se prije uzimanja CLA tableta raspitaš kod svog liječnika da li uopće smiješ to uzimat jer ima neke ozbiljne nuspojave,
                            pogotovo ako si dijabetičar ili si u predijabetesu.
                            Više imaš tu
                            http://bendo13.hubpages.com/hub/CLA-...fects-and-Cons

                            Ovo nemoj shvatiti da ti ne preporučam no tek tolko da znaš da nije 100% siguran.

                            Comment


                            • #29
                              Re: CLA kapsule

                              Originally posted by johnny_boy View Post
                              Preporučam ti da se prije uzimanja CLA tableta raspitaš kod svog liječnika da li uopće smiješ to uzimat jer ima neke ozbiljne nuspojave,
                              pogotovo ako si dijabetičar ili si u predijabetesu.
                              Više imaš tu
                              http://bendo13.hubpages.com/hub/CLA-...fects-and-Cons

                              Ovo nemoj shvatiti da ti ne preporučam no tek tolko da znaš da nije 100% siguran.
                              hvala!
                              ali vec sam odlucio da ipak necu kupiti... drzim se kofeina i zelenog caja....

                              Comment


                              • #30
                                Re: CLA kapsule

                                mislim da si pametno odlučio. Nisam osobno nikad uzimao cla u tabletama pa ne znam dal djeluju no prema
                                iskustvima drugih nema koristi od njih.

                                Comment

                                Working...
                                X