Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sci-Muscle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sci-Muscle

    Pozdrav!

    Zanima me da li netko koristi whey od proizvođača Sci-Muscle?Konkretno me interesira 100% whey.
    Jel oni imaju dobre proizvode,čitao sam da jedini imaju iso 9001 i provjerenu kvalitetu sastojaka.

  • #2
    Re: Sci-Muscle

    Sve što pročitaš na teretana.ba odmah zaboravi. Najnormalniji whey ko i svi drugi.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Sci-Muscle

      Hvala na napomeni.
      Gledao sam isto od MVP-a iso muscle 100 whey, taj je bez ikakvih zaslađivača.
      Šta mislite o tom wheyu i dali mi još možete preporučiti neki, a da je bez soje?

      Comment


      • #4
        Re: Sci-Muscle

        sve ti je to isto, ravnaj se po okusu i pristupacnoj cijeni.

        Comment


        • #5
          Re: Sci-Muscle

          hhh ja koristim onu svemirsku stvar od sci muscle-a metabolon anabolic tested by NASA, al jos nisam u svemir odletio, hh cisto sranje
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Sci-Muscle

            Jel se isto toliko misliš kad kupuješ kruh?
            Željezo mi je u krvi!

            Comment


            • #7
              Re: Sci-Muscle

              Ja nabavim od jednog lika 2.5 kg za 300 kn. Na 25 g porciji ima 21 g proteina, ali jeftin i je zato što je bez okusa, ali eto...
              Uglavnom stavim 1 mjericu tog wheya, 1 mjericu glukoze i 4 jušne kraš expresa i da vidiš kakav okus bude, 1000 puta bolji od ostalih, ma savršeno *__*

              Comment


              • #8
                Re: Sci-Muscle

                Originally posted by pavlek View Post
                Ja nabavim od jednog lika 2.5 kg za 300 kn. Na 25 g porciji ima 21 g proteina, ali jeftin i je zato što je bez okusa, ali eto...
                Uglavnom stavim 1 mjericu tog wheya, 1 mjericu glukoze i 4 jušne kraš expresa i da vidiš kakav okus bude, 1000 puta bolji od ostalih, ma savršeno *__*
                kras expres na 100g 70g secer -.-' kako nece bit okus :P
                It's not over until i win.

                Comment


                • #9
                  Re: Sci-Muscle

                  Pavlek imas link od toga ?
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • #10
                    Re: Sci-Muscle

                    Originally posted by MONSTAA View Post
                    kras expres na 100g 70g secer -.-' kako nece bit okus :P
                    a čekaj, šta je u ostalim whey prahovima ta čokolada zapravo 5612541 postotna čokolada bez šećera? o.O
                    jel to uopće moguće?

                    nije stvar kolko šećera tu ima, ja svakako stavljam mjericu glukoze u shaker (glukoza je šećer), nego je stvar u tome da taj kraš express da okus čokolade, a u te 4 žličice njega što stavim to je nekih 5-10 g šećer, mislim.. meni ne škodi jer inače nebi stavljao glukozu ali eto..

                    tako za 120 kn manje dobijem whey bez okusa, uzmem kraš express i kad ga pomješam s wheyom dobijem okus barem 5 puta bolji nego što bi bio whey s okusom + sejvam cca 100 kn


                    @ zaboravio sam napisat, da je 5 kg wheya bez okusa 500 kn, a 5 kg s okusom čokolade 620 kn.. pa ti sad gledaj jel se to isplati?

                    a ti se javi u inbox ako hoćeš link, ne znam jel smijem vamo pisat

                    Comment


                    • #11
                      Re: Sci-Muscle

                      Kraš express je preskupi šećer za malu djecu, nisi tu uštedio nego si popušio lovu.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Sci-Muscle

                        Kelly ma da se zove čokolino, ako je čokolada, valja
                        Nebi reko, nekih 13 kn je 200-300 g toga. Imam za nekih mjesec dana, a da sam uzeo whey s okusom čokolade platio bi 120 kn više.
                        Pa sad ti računaj, s tim da to starci kupuju a ne ja tak da to i glukozu sebi ne računam kao trošak nego sam samo dao primjer..

                        Nego jel imaš kakvu alternativu umjesto kraša za čokoladni okus?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Sci-Muscle

                          Ne znam stvarno šta nije jasno...
                          Whey ko whey, samo su okusi različiti..
                          Tako je ovaj whey BEZ OKUSA za 120 kn jeftiniji od WHEYA sa čokoladom... Zar ta ČOKOLADA u tom wheyu sa ČOKOLADOM nije šećer?
                          Ili je to neka divlja umjetna aroma?

                          Ne pijem ja kraš express umjesto wheya, ne vidim uopce da sam reko da je kraš express ista stvar ko whey o.O

                          Mjerica wheya (30 g), 30 g glukoze i 10 g kraša = bolji okus nego da sam uzeo whey sa čokoladom..
                          Last edited by kelly; 02-11-11, 23:46.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Sci-Muscle

                            Koliko ja znam whey vanilija ili čokolada ili banana itd je ista cijena, gdje si našao razliku od 120 kuna?
                            Last edited by kelly; 02-11-11, 23:34.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Sci-Muscle

                              Je ista cijena između aroma, ali nije ista cijena sa aromom i bez arome.
                              - myprotein


                              vjerovatno si mislio da pijem kraš umjesto wheya kada sam rekao ovo :

                              "Nebi reko, nekih 13 kn je 200-300 g toga. Imam za nekih mjesec dana"

                              to sam mislio da tih 200-300 g imam dosta za mjesec dana kad MIJEŠAM s wheyom, znači samo radi arome.. ne pijem kraš umjesto wheya..
                              Last edited by kelly; 02-11-11, 23:46.

                              Comment

                              Working...
                              X