Announcement

Collapse
No announcement yet.

Molim savjet - amino, kreatin - doza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim savjet - amino, kreatin - doza

    Pozdrav, novi sam član i do sada sam teme pratio samo čitajući.

    Imam 22god, visina 178, težina oko 75kg
    Sadasnje stanje je bazirano na definiciji, osim u podrucju skembe, ali nista previse.
    Ako sta znaci, trenutno radim 51 sklek, 58 trbusnih(serije po dvije minute, ali strogo pravilno) i trčanje 13:33min na 3200m.

    Planiram krenit u teretanu i nabaciti do 5kg, smatram da mi ne treba vise, i tjedno 2-3x trčanje.
    Trenutno imam ova dva proizvoda: kreatin i glutamin

    Imam neki plan, ali molio bih savjet iskusnih clanova i osoba koje su koristile ova dva proizvoda, na koji nacin da ih ja koristim te ako je potrebno da ubacim dodatne proizvode.

    LP
    Last edited by kelly; 19-11-11, 18:53.

  • #2
    Re: Molim savjet - amino, kretain - doza

    Prva stvar, makni linkove na ducan.
    Druga stvar, sto ti je ovo 51 sklek, 58 trbusnih i 13:33 na 3200? To su ti kao maksimumi? Nije mi jasno. 58 trbusnjaka u 2 min? Pa ja ih skoro toliko u 1 min napravim. I ovo na 3200? Daj pojasni taj dio malo.
    Nadalje ako nabacujes kile, ovoliko trcanja ce ti debelo otezat posao.
    Bang pijes prije treninga a glutamin kao i svaki drugi glutamin, imas na forumu.
    Ubaci jos i whey protein, svejedno koji, a kada ces ga piti imas takode tu na forumu.
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #3
      Re: Molim savjet - amino, kretain - doza

      Pardon na linkovima, nisam znao da se ne smije stavljati.
      Proizvode koje imam su od Scietic Nutrition - 100% L-glutamin(600gr) i Big Bang(825gr).
      51 sklek i 58 trbusnih su mi maksimalne vrijednosti koje mogu ostvariti u 2min.
      Znaci 51 sklek u 2min i 58 trbusnih u 2min
      A 3200m pretrčim za 13:33min.
      Pregledavao sam forum i procitao neke stvari, piše i na samom pakiranju na koji konzumirati. Post sam postavio ako netko ima jos neki dodatan savjet...takode sam razmisljao o wheyu da ubacim i iz tog razloga sam postavio isto pitanje.

      Comment


      • #4
        Re: Molim savjet - amino, kreatin - doza

        Daj, ubaci whey, daj mi samo objasni kako mozes napravit 51 sklek a samo 58 trbusnjaka?
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: Molim savjet - amino, kreatin - doza

          Znaci, norma se radi 2min.
          Sklekovi - odmaranje u gornjem polozaju, nema krivljenja niti ista slicno, prsima doticem podlogu, znaci sve se radi u komadu.
          Trbusnjaci - odmaranje isto u gornjem polozaju, a ruke stavis iza glave, prsti skupljeni, laktovi idu u križ, kao da si postavio neki štap ili metlu iza glave.
          Nadam se da je sad jasnije malo?

          Meni su trbusni najslabiji, nisam ih toliko vjezbao, pa je valjda iz tog razloga, dosta sam išao na sklekove...
          Last edited by Gardista; 19-11-11, 19:29.

          Comment


          • #6
            Re: Molim savjet - amino, kreatin - doza

            Originally posted by Aronnax View Post
            Daj, ubaci whey, daj mi samo objasni kako mozes napravit 51 sklek a samo 58 trbusnjaka?
            zasto si toliko zapao, jer ti znas kako izgleda pravilan sklek ?
            ove vjezbe i trcanje su kod nas u bih na testiranjima za vojsku..

            a druze sto se tice doziranja glutamin uzimaj 20 gr dnenvo minimalno, ujutro-prije treninga- posle treninga i pred spavanje,
            a ovaj big bang to je vjerovatno neki preworkout ?
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Molim savjet - amino, kreatin - doza

              Originally posted by SemaMare View Post
              zasto si toliko zapao, jer ti znas kako izgleda pravilan sklek ?
              Pa upravo zato mi i je cudno. Jer ovo je prvi puta da vidim da je netko toliko bolji u sklekovima nego u trbusnjacima. Ne kazem da radi malo sklekova nego je inace normalno da ce napravit puno vise trbusnjaka... nisi me skontao...
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #8
                Re: Molim savjet - amino, kreatin - doza

                Da, piše i na samom pakiranju konzumirati prije treninga... budem onda ubacio whey i malo srediti prehranu.
                Te norme su i kod nas u vojsci, bas smo sad zavrsili s obukom.
                Nista valja se odmoriti koji dan i onda krenit u masovne serije
                Ako tko ima savjeta slobodno tipkajte...

                Comment

                Working...
                X