Announcement

Collapse
No announcement yet.

bio tech ili weider? želim da kada prestanem trenirati da se baš ne osušim potpuno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: bio tech ili weider? želim da kada prestanem trenirati da se baš ne osušim potpun

    dal ovo dal ono sta sve covjek nece procitati, ono s krvnim zilama, ajme. Sjecam se kad sam poceo s BB 1989 tada nije bilo ni teretana, par njih s rucno radjenim spravama i rijetko koja s kupovnim. Suplemenata nije bilo vec se trebalo narucivati iz Njemacke i Amerike. No puno nas je uspjelo izgraditi kvalitetnu masu i misice uz vitamine kpje smo kupocvali u ljekrni i uravnotezenom prehranom uz neizostavno kvalitetno vjezbanje. Sve sto smo znali dodfati tome su proteini koje smo tu i tamo nabavljali kasnije kad su proradile prve distribucije.

    Dakle ja ne kuzim, drzite se osnova i osnova: hrana hrana i hrana, vjezbanje i ubaciti whey. Uz to obavezno vitaminsko mineralni pripravak. Sa svom tom bespotrebnom gomilom suplemenata ne moze se nista napraviti ako nema kvalitetne prehrane i vjezbe. Ja sam uzimao i Kreatin i Glutamin i BCAA i sto sve ne uz whey ali kazem nisam nista bolje rezultate postizao od one bazicne formue koju sam ranije spomenuo.

    Mislimda su unas nekad teretane bile teretane, radilo se vise u parovima, vikalo i deralo kad si dizao tezine, a danas te cudno gledaju ako bi poceo, no to je isto kljucno za supjeh u radu s onim jos jednim podizanjem tezine u ponavljanjima, no kazem vise ne dozvoljavaju, bar mi se cini, ili?
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment

    Working...
    X