Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li se pokazuju rezultati i dali mi je rano da pijem proteine (14 god)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pitanje u vezi proteina

    Originally posted by Songoku View Post
    nista nije apsolutno pogotovo ne u BB.. al istina je da u teoriji neke stvari mogu biti bolje za naturalce vs unnatural.. no opet ima svugdje iznimaka..
    Naravno da ima iznimaka, ali govorimo o većini i iskustvima ljudi koji su prošli jako puno defki.
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #32
      Re: Pitanje u vezi proteina

      sve koje ja znam da rade bez kardija su trenkali puno s utezima tipa ili 2 x dnevno 6 dana u tjednu ili 6-7 dana u tijednu non stop,,a sad vecini naturalaca to nebi odgovaralo..a ovo s cardiom ugl rade profici nove ere trenkaju slicno ko offseason sam dodaju cardio i to dosta tipa 2x po 45min do 1 h npr Antoine tvoj isto

      Comment


      • #33
        Re: Pitanje u vezi proteina

        Originally posted by Songoku View Post
        sve koje ja znam da rade bez kardija su trenkali puno s utezima tipa ili 2 x dnevno 6 dana u tjednu ili 6-7 dana u tijednu non stop,,a sad vecini naturalaca to nebi odgovaralo..a ovo s cardiom ugl rade profici nove ere trenkaju slicno ko offseason sam dodaju cardio i to dosta tipa 2x po 45min do 1 h npr Antoine tvoj isto
        Zaključak iz cijele ove rasprave:

        BB je jedna velika individua,što je već milijun puta rećeno na forumu

        Comment


        • #34
          Re: Pitanje u vezi proteina

          apsolutno!

          Comment


          • #35
            Re: Pitanje u vezi proteina

            kolege to se uopće nemora pisat.. ko to nezna odnosno nie dosad shvatia.. nek odma na čevape ide
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • #36
              Re: Pitanje u vezi proteina

              Originally posted by juka View Post
              kolege to se uopće nemora pisat.. ko to nezna odnosno nie dosad shvatia.. nek odma na čevape ide
              Pa očito neki neznaju ovdje.Odnosno začudio bi se kolika večina njih nezna takve neke stvari.Pa samo proleti malo pdf početnici kakve se sve gluposti pišu.A glavno da se mene proziva

              Comment


              • #37
                Re: Pitanje u vezi proteina

                Originally posted by bilder18 View Post
                Pa očito neki neznaju ovdje.Odnosno začudio bi se kolika večina njih nezna takve neke stvari.Pa samo proleti malo pdf početnici kakve se sve gluposti pišu.A glavno da se mene proziva
                Najgore je kada si uvjeren da sve znaš.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #38
                  Re: Pitanje u vezi proteina

                  Originally posted by MarkoPolo View Post
                  Najgore je kada si uvjeren da sve znaš.
                  Nitko nezna sve.To je takav sport.!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pitanje u vezi proteina

                    normalno da nezna.. al da je svaki čovik individualan moj nećak uči u 3. razredu predmet priroda i društvo..
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pitanje u vezi proteina

                      Dobro, rasprava je ocito otisla u krivom smjeru, nije mi cilj posvadjat se sa pola foruma. Na par stvari cu kratko odgovorit pa ce sve valjda tu stat nez neke ljutnje

                      Odma san reka da ne govorin o natjecateljima nego o amaterima i rekreativcima a MarkoPolo mi spominje natjecateljske nacine rezanja.
                      Za prosjecnog amatera tesko je imat savrseno savrseno precizno sredjenu prehranu, uvik se moze desit jedan junk obrok, ili obrok di pojedemo vise nego smo planirali, ili zbog obveza preskocimo obrok. Ja se divim ljudima koji uvik nose hranu sa sobom, ja to vecinom radin, ali jednostavno ne mogu uvik. I bas zato mi je tesko virovat da se bas svako moze izrezat samo prehranom jer je to ogromna kolicina odricanja, koju vecina ljudi nije niti blizu spremna napravit. I bez imalo zajedljivosti, sta ti tocno znaci "Mit da kardio skida salo"?

                      Al recimo slazem se s bilderom, i setanje po gradu je oblik cardia, aktivnosti s curom isto tako i kad kazete bez kardia ja automatski i to iskljucujen i predpostavljan da apsolutno nista ne radite i ne krecete se. Nije istina da ne radis kardio ako dnevno sat vrimena provedes pjesaceci, vozeci bicikl ili s curom. Kardio je tu i to u nezanemarivoj kolicini samo ga ne cijenis

                      Al dobro svaki individualac moze vidit sta mu daje najbolje rezultate pa neka se toga drzi. Laku noc svima & no hard feelings

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pitanje u vezi proteina

                        zavisno o stupnju defke ali kad tad se vise nece moci nista iz prehrane izvuci pa ce se trebati cardio ubaciti
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment

                        Working...
                        X