Announcement

Collapse
No announcement yet.

savjet za suplamente

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savjet za suplamente

    ovako visok sam 186cm trenutno imam 90 kg u teretanu sam krenuo u 12 mjesecu 2011 poslije 6mjesečne stanke.Prije nego sam prestao iči imao sam 98kg.Od 6 mjeseca 2011 nisam bio aktivan u teretani i pao sam na 88 kg.Razlog mog neodlaska je vrsta posla a to je građevina.
    Dakle sada sam krenuo opet u teretanu jer ne radim imam zimski odmor i pokušao bi opet nešto napraviti s tim da idem i preko ljeta znam da se više trošim po ljeti zbog vručine i vrste posla kojei radim.
    Trenutno trošim volumass35 odmah poslije treninga,kroz dan pazim da unesem što više ugljikohidrata.Mislio sam uz volumass uzimati i AMINO1900 od univerzal nutrition zanima me koliko je to dobra kombinacija za dizanje mišične mase ili ima nešto kvalitetnije.Molio bi i za savjet po ljeti kada radim i di se trošim više koje suplamente da uzimam da mi ostaje kvalitetna masa.

  • #2
    Re: savjet za suplamente

    prehrana amigo prehrana!!!

    Comment


    • #3
      Re: savjet za suplamente

      ma znam ja to ali trošim se po ljeti više nego sada kada sam doma po zimi ,zanima me šta je od suplamenata dobro za zadržavane kvalitetne mase dali da ostanem na AMINO 1900 i VOLUMASS 35 ili ima šta bolje i kvalitetnije dali je ta kombinacija dobra za dizanje mase

      Comment


      • #4
        Re: savjet za suplamente

        Originally posted by dadoklc View Post
        ma znam ja to ali trošim se po ljeti više nego sada kada sam doma po zimi ,zanima me šta je od suplamenata dobro za zadržavane kvalitetne mase dali da ostanem na AMINO 1900 i VOLUMASS 35 ili ima šta bolje i kvalitetnije dali je ta kombinacija dobra za dizanje mase
        pa odgovorio ti je covjek prehrana je bitna, ako se vise trosis moras vise jesti .. amino itd... su samo tocka na i .

        Comment


        • #5
          Re: savjet za suplamente

          ok ,hvala vam

          Comment


          • #6
            Re: savjet za suplamente

            Nisu suplAmenti nego suplEmenti.

            Prvo i osnovno ubaciti jedan dobar multiVM, riblje ulje, whey i glukoza...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: savjet za suplamente

              slika na avataru ti je očaj!

              Comment


              • #8
                Re: savjet za suplamente

                Originally posted by kelly View Post
                Nisu suplAmenti nego suplEmenti.

                Prvo i osnovno ubaciti jedan dobar multiVM, riblje ulje, whey i glukoza...
                ok mali lapsus a i e ,

                hvala za savjet

                Comment


                • #9
                  Re: savjet za suplamente

                  Originally posted by fricric1974 View Post
                  slika na avataru ti je očaj!
                  heheheh pa šta nije bijelo meso zdravo
                  šalim se
                  meni je ok

                  Comment


                  • #10
                    Re: savjet za suplamente

                    Originally posted by kelly View Post
                    Nisu suplAmenti nego suplEmenti.

                    Prvo i osnovno ubaciti jedan dobar multiVM, riblje ulje, whey i glukoza...
                    Pa u biti nisu ni suplementi već dodaci prehrani. Suplementi je izvedenica iz engleskog.
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment

                    Working...
                    X