Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretana (16 god)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretana (16 god)

    Pozdrav,
    Ja namjeravam sljedeci mjesec krenuti u teretanu da skinem ostatak sala nakon mrsanja i nabiti malo misice. Imam 15 god. a u maju punim 16 pa me zanima: "Da li je rano da krenem u teretanu sa svojih 75kg i 172cm visine". Najvise me je strah visine jer kad vidim svoje vrsnaje koji su isli ili jos idu u teretanu veoma niski manje od 160cm, pa me to brine, inace ja sam voljan za to.
    Hvala unaprijed!
    “Ja sam najveći; to sam rekao čak i prije nego sam to i postao.” Muhammad Ali

  • #2
    Re: Teretana (16 god)

    Originally posted by Vedo View Post
    Pozdrav,
    Ja namjeravam sljedeci mjesec krenuti u teretanu da skinem ostatak sala nakon mrsanja i nabiti malo misice. Imam 15 god. a u maju punim 16 pa me zanima: "Da li je rano da krenem u teretanu sa svojih 75kg i 172cm visine". Najvise me je strah visine jer kad vidim svoje vrsnaje koji su isli ili jos idu u teretanu veoma niski manje od 160cm, pa me to brine, inace ja sam voljan za to.
    Hvala unaprijed!
    mlad si i zelen za bildanje......treniraj nogomet

    Comment


    • #3
      Re: Teretana (16 god)

      Slab sam sa nogometom, jedino sto me privlaci od sporta je bb jest da sam mlad zbog toga sam i postavio temu ali ima nekih na forumu citaio sam da sa 18 mu je zao sto nije krenuo ranije, a ja mislim krenuti i to jos od prosle godine ali nisam bas bio spreman, ali sad osjecam da bi mogao krenuti pa da vidim nez, ipak hvala
      “Ja sam najveći; to sam rekao čak i prije nego sam to i postao.” Muhammad Ali

      Comment


      • #4
        Re: Teretana (16 god)

        Ma samo peglaj.
        Originally posted by Songoku
        najbolji pwm je burek

        Comment


        • #5
          Re: Teretana (16 god)

          Kreni u teretanu ako zelis,16 godina je po meni dovoljno za pocetak u teretani.Imas dobru kilazu nisi ni premrsav ni predebel,sad samo to pretvorit u misice.

          Comment


          • #6
            Re: Teretana (16 god)

            Ok, hvala na odg. imam jaku zelju za to, mislim da cu krenuti.
            “Ja sam najveći; to sam rekao čak i prije nego sam to i postao.” Muhammad Ali

            Comment


            • #7
              Re: Teretana (16 god)

              Originally posted by skin69 View Post
              Kreni u teretanu ako zelis,16 godina je po meni dovoljno za pocetak u teretani.Imas dobru kilazu nisi ni premrsav ni predebel,sad samo to pretvorit u misice.
              @skin Aj molim te nemoj dijeliti savijete.
              @vedo Jedi puno kvalitetne hrane. Treniraj i odmaraj se i nepredak neće izostati. Sve detaljnije možeš pronaći na forumu. Samo treba malo zagrijati stolicu što je nekima teško jer žele sve na tacnu.
              Originally posted by Songoku
              najbolji pwm je burek

              Comment


              • #8
                Re: Teretana (16 god)

                Hvala, detaljnije trazim ali ja nemogu naci nekoga od 172cm visine i 75kg i da ima 16god i da ima pitanje da li treba krenuti u teretanu, ipak hvala jos jednom
                “Ja sam najveći; to sam rekao čak i prije nego sam to i postao.” Muhammad Ali

                Comment


                • #9
                  Re: Teretana (16 god)

                  o boze, ne trazi nikog, trazi jedino dobru prehranu u pod forumu PREHRANA, dobar trening u podforumu TRENING. i kreni pici!!

                  ima nas koji smo puno prije 16 krenuli u gym.
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Teretana (16 god)

                    Slobodno idi u teretanu.

                    http://www.building-body.com/forum/t...8De-li-na-rast
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Teretana (16 god)

                      Ok, hvala vam na odg. puno ste mi pomogli.
                      “Ja sam najveći; to sam rekao čak i prije nego sam to i postao.” Muhammad Ali

                      Comment


                      • #12
                        Re: Teretana (16 god)

                        za body building treba pocet sto prije posebno u pubertetu jer onda lakse dobijes na svemu a i rastes a ne smanjujes se, jedino ti kicma se moze sjebat al to isto bzvz, a nogomet je smece sto se tice treniranja reprezentacija ili takvo nesto. to su informacije koje ja imam

                        Comment


                        • #13
                          Re: Teretana (16 god)

                          Originally posted by Crotrane View Post
                          za body building treba pocet sto prije posebno u pubertetu jer onda lakse dobijes na svemu a i rastes a ne smanjujes se, jedino ti kicma se moze sjebat al to isto bzvz, a nogomet je smece sto se tice treniranja reprezentacija ili takvo nesto. to su informacije koje ja imam

                          ma, kičma više manje, sve je to bzvz
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #14
                            Re: Teretana (16 god)

                            prvi put usao u teretanu sa 15 godina i odma opalio po cucnju i tada sam bio oko 190 cm a sad 17 godina i 200 cm

                            Comment


                            • #15
                              Re: Teretana (16 god)

                              Originally posted by bot1950 View Post
                              ma, kičma više manje, sve je to bzvz
                              mislim ozljeda kicme je ozbiljna stvar ali mislio sam na ono ma nece ti se dogodit ;D ako neradis neke bas *****rije recimo ja radim sa
                              frendovima koji se vec duze bave bb tak da ak sta neznam kak treba njih pitam

                              Comment

                              Working...
                              X