Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

    Zdravo Od pre 7 dana sam poceo u teretanu ici!Prva 4,5 dana radio sam sve vezbe... da bih privikao misice na taj rezim...a pre 2 dana sam poceo svaki dan odredjene misice i to znate vec kako ide! Radim sve vjezbe... sa tegovima,leptir,bendz...sve sve... osim mrtvog dizanja.... to su mi u teretani rekli da jos uvek ne smem da radim. E sad svi misle samo MASA MASA snaga ovo ono...al meni ne treba to... neki su mi i govoril ida uopste nemam masnih naslaga...sad da li je to dobro nzm Znaci ne treba mi snaga.. vec onako definicija...da ne misli ko da bi ja da budem kao medvjed... NE vec da imam definiciju...svaki misic izrazen pogotovo na telu.. E sad ako ima sta sto ne smem jos uvek da radim,ili kakva zamjerka... napisite mi posto sam nov u teretani.

  • #2
    Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

    kg / cm / god?

    Vidim, fali ti još informacija dosta. Čitaj forum i portal, imaš sve!
    "Be patient, progress will come."

    Comment


    • #3
      Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

      A to.. cc 175 cm... 57 kg.. 17 godina

      Comment


      • #4
        Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

        de jedi isuste...sta pricas ti,kaka definicija? pa 57kg je pothranjenost...ako ovo ko procita iz socijalne doce ti kuci starcima na grbacu...da definicija
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

          Originally posted by remode View Post
          de jedi isuste...sta pricas ti,kaka definicija? pa 57kg je pothranjenost...ako ovo ko procita iz socijalne doce ti kuci starcima na grbacu...da definicija
          haha kralja ,slazem se sa kolegom , definitivno ti fali jos 20 kg , ocito te zezaju u teretani samo ti ne kuzis . Nastavi vjezbati i jesti puno vise

          Comment


          • #6
            Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

            Ovo želiš? Ja to svome tijelu nikad ne bih učinio.


            07diary600.1.jpg

            205261431_b26429c8d1.jpg

            Comment


            • #7
              Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

              Jedi!

              .......
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

                Tebi treba 15-20 kila do definicije, a tek onda pomisljaj na masu. I to su samo rpazne price da trenutno ne zelis masu i snagu, mislim ko ne zeli snagu ? JEDI KO KONJ!!

                Comment


                • #9
                  Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

                  Vidiš da se sprdaju s tobom u teretani,nemoj nih slušat nego čiatj forum i informiraj se malo.Za tebe sad je naosnovnije organizirat progam i jest ko konj(jest kvalitetno, ne bilo sta ofc)
                  Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

                    Haha daj sta je to 57 kg na ta visina... Tako nemoze definicija izgledaces ruzno. Uzmi neki gainer nesto QuickMass i vjezbaj jedi vjezbaj jedi i kad dostignes kilazu onda pricamo za defke
                    Last edited by kelly; 16-03-12, 02:01.
                    I live for BODYBUILDING

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

                      JEDEM JEDEM I JEDEM ! Ako hocete pravo.. vise se sprdate vi ovde... nego oni u teretani..oni u teretani su bas extra ljudi i sta god trebam pitam ih . Nijedan nije nabijen dosao. znaci teram teretanu i hvala bogu jedem.. :P Od kako sam krenuo u teretanu jos vise mi se apetit digao... samo trpam Pre pojedem jedan sendvic... sad trpam 2 odjednom + neka vocka. Znao sam pojesti i do 1 KG hrane. Znaci samo jedem... teretana... trcanje cesto.. i voznja bicikla staalno Sad... da li to sve valja..:P Program imam koristim ga vec mesec,sve imam,samo sto sam pocetnik i ne moze hrana odma da se leepi za mene.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

                        Svaki misic izrazen pogotovo na telu..
                        Jesi se ti ovo zezao kad si napisao ili ?
                        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

                          da...mogu mislit kako jedeš...ko etiopljanin...kladim se da je cijeli tvoj dnevni meni nama predjelo..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

                            Samo se ti sprdaj Bolje da pitam ljude u teretani nego vas :P -.-'

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trening.... pocetnik sam.. saveti ?

                              to je takav sport, kritike moras prihvatit. svaka kritika nek ti bude veca motivacija. razumij da brojke nevaraju i nece nikad. 57 kg na tvoju visinu je KOMA, al doslovno. tu nema misica. ti kad obuces koznu jaknu onda si kost i koza...moras jest i tovarit ono zeljezo na treningu. imas pun ***** postova i tema na tvoju temu a da hranu ne spominjem...citaj i educiraj se
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment

                              Working...
                              X