Announcement

Collapse
No announcement yet.

moj program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: moj program

    Evo mene opet s novim pitanjem sad sam počeo radit ovaj program koji ste mi složili pa me zanima kad radim recimo leđa i biceps
    radim 3 vježbe za biceps i 4 za leđa
    e i sad dolazi ono što me zanima
    dali trebam prvo odradit sve tri vježbe za biceps s odmorima između serijea i vježbi naravno ili
    da radi jednu vježbu za leđa pa onda jednu za biceps ??????

    Comment


    • #32
      Re: moj program

      To je svejedno. Ali radi onako kako osjetiš da bolje pogodiš leđa i biceps. Ako ti paše da radiš biceps leđa biceps onda radi tako ili leđa pa biceps.

      Comment


      • #33
        Re: moj program

        nekako bi bilo logicnije da odradis jedno pa drugo,ledja pa biceps jer ja kad ubijem biceps,jedva podignem sejk a ne da vucem jos nesto za ledja

        Comment


        • #34
          Re: moj program

          A zašto ne probati leđa / triceps ?

          Comment


          • #35
            Re: moj program

            Originally posted by bilder18 View Post
            A zašto ne probati leđa / triceps ?
            jer triceps radi s prsima a biceps s leđima pa kad se tako odradi onda se dovoljno i odmori, leđa + triceps pa sutra prsa + opet radi triceps... manje odmora

            Comment


            • #36
              Re: moj program

              Originally posted by simbaaa View Post
              nekako bi bilo logicnije da odradis jedno pa drugo,ledja pa biceps jer ja kad ubijem biceps,jedva podignem sejk a ne da vucem jos nesto za ledja
              +1 znakovi

              Comment


              • #37
                Re: moj program

                Originally posted by Mkć View Post
                Evo mene opet s novim pitanjem sad sam počeo radit ovaj program koji ste mi složili pa me zanima kad radim recimo leđa i biceps
                radim 3 vježbe za biceps i 4 za leđa
                e i sad dolazi ono što me zanima
                dali trebam prvo odradit sve tri vježbe za biceps s odmorima između serijea i vježbi naravno ili
                da radi jednu vježbu za leđa pa onda jednu za biceps ??????
                ovisi opet gdje zelis vise napredovati, ja odradim prvo leđa s punom snagom jer mi je biceps dobar i trazi samo odrzavanje, znaci snagu ispucam na leđima (također i biceps radi) a kasnije odradim biceps max snagom sto je od nje ostalo...

                Comment


                • #38
                  Re: moj program

                  Originally posted by WTF View Post
                  jer triceps radi s prsima a biceps s leđima pa kad se tako odradi onda se dovoljno i odmori, leđa + triceps pa sutra prsa + opet radi triceps... manje odmora
                  Ma znam ja šta se s čim radi! HA HA nego kažem da tako proba...sigurno ga ne ubije baš tako sa prsima da nebi mogao ga odraditi s leđima i obrnuto.

                  Comment


                  • #39
                    Re: moj program

                    Originally posted by bilder18 View Post
                    Ma znam ja šta se s čim radi! HA HA nego kažem da tako proba...sigurno ga ne ubije baš tako sa prsima da nebi mogao ga odraditi s leđima i obrnuto.
                    znam da znas ...najbolje da neznas :P
                    Ja se ravnam po sebi pa tako i odgovaram
                    Ja kad odradim prsa jedva triceps odradim...a kad ga zavrsim onda je mrtav par dana...

                    Comment


                    • #40
                      Re: moj program

                      Ja osobno radim leda/triceps i prsa/biceps i izmedu ubacim noge , tako da imam dovoljan odmor . Tako mi vise pase , a triceps i biceps mogu vise pogodit nego kad radim prsa/triceps te leda/biceps.
                      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                      - Aldous Huxley

                      Comment


                      • #41
                        Re: moj program

                        a jednostavno,neka radi kako njemu najbolje odgovara

                        Comment


                        • #42
                          Re: moj program

                          Da ,svatkom paše nešto drugačije.

                          Ja ubijem prsa , pa bicku poslije...a s leđima odradim triceps..i odlično mi paše ...samo rotiram vježbe i to je to.

                          Comment


                          • #43
                            Re: moj program

                            Originally posted by seage View Post
                            Ja osobno radim leda/triceps i prsa/biceps i izmedu ubacim noge , tako da imam dovoljan odmor . Tako mi vise pase , a triceps i biceps mogu vise pogodit nego kad radim prsa/triceps te leda/biceps.
                            Meni treba poseban trening za noge, jer kad njih odradim mogu slobodno u krevet....

                            Comment


                            • #44
                              Re: moj program

                              Originally posted by WTF View Post
                              Meni treba poseban trening za noge, jer kad njih odradim mogu slobodno u krevet....
                              +1

                              Ja jedva dođem do doma poslije treninga nogu

                              Comment


                              • #45
                                Re: moj program

                                ja sam ih danas bas radio,sad 3 dana muke

                                Comment

                                Working...
                                X