Announcement

Collapse
No announcement yet.

Čučnjevi i snažan odraz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Čučnjevi i snažan odraz

    Originally posted by rayray View Post
    Ako želiš imat dobar odraz onda moraš imat jako elastične mišiče,tako ako nisi gibak kreni se istezat,i ojačaj trbušne jer oni puno rade kod odraza.Možda bi ti bilo bolje da radiš eksplozivan čučanj i odmah nakon njega skok,jer od samog čučnja neznam kolko češ odraza dobit,to ti govorim iz vlastitog iskustva jer ja u čučnju dižem 140 kg 8 puta bez puno muke,a vertikalni odraz mi je samo oko 80 cm.To su ti neki moji savjeti,nadam se da sam ti malo pomogo.
    Tnx Da, to s istezanjem ima smisla itekako, a i više puta sam čuo da je kod sportaša istezanje jako bitna komponenta, i naravno da to prakticiram... Uff, meni ovo 140 kg za sada djeluje ko znanstvena fantastika hehe. 80 cm vertuikalno mi se čini super, ne bi stavio "samo" uz to. Ne hvalim se ( jer to i nije za rezultat za hvalisanje ) ali evo npr ja bez zaleta sa svojih 184cm mogu s rukama preć koji cm obruča i jednom sam računao da to u konačnici ispada oko 80cm, ali bi volio zakucati ( zato sam i postavio ova sva pitanja ). Probao sam prošlo ljeto Air Alert 2, ali to def nije za mene... od tih vježbi skakanja sam bio premoren, doslovno zgažen, nisam bio za niš. Noge su mi bile olovne tokom tih dana, jedva sam izlazio iz bazena po onim ljestvama. Onda sam odbacio AA i fokusirao sam se na sprinteve, ali došlo je do stagnacije i sada uz sprinteve idem u teretanu i vježbam po savjetima koje sam dobio ovdje.

    Comment

    Working...
    X