Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj program

    Evo, napisat cu vam program po kojem mislim raditi, pa ako imate kakve savjete, kritike... samo naprijed


    Ponedjeljak: Gornji dio tijela 1

    1. Potisak dvoručnim tegom na ravnoj bench klupi - 4 serije po 6-8 ponavljanja - 2-3 minute odmora između serija
    2. Veslanje dvoručnim tegom u pretklonu - 4 serije po 6-8 ponavljanja - 2-3 minute odmora između serija
    3. Potisak dvoručnim tegom iza glave - 4 serije po 6-8 ponavljanja - 2-3 minute odmora između serija
    4. Letenje bučicama na klupi - 2 serije po 10-12 ponavljanja - 1-2 minute odmora između serija
    5. Vježbe za bicepse - 3 serije po 6-8 ponavljanja - 1-2 minute odmora između serija
    6. Vježbe za tricepse - 2 serije po 10-12 ponavljanja - 1-2 minute odmora između serija

    Utorak: Donji dio tijela 1

    1. Čučnjevi - 4 serije po 6-8 ponavljanja - 2-3 minute odmora između serija
    2. Iskorak - 3 serije po 8-10 ponavljanja - 2 minute odmora između serija
    3. Hiperekstenzije (ili nožna ekstenzija, sjedeći) - 3 serije po 10-12 ponavljanja - 2 minute odmora između serija
    4. Stojeće podizanje na prste za listove - 4 serije po 6-8 ponavljanja - 2 minute odmora između serija
    5. Vježbe za trbušnjake (Rijetko kad se rade duže od 10 minuta)

    Srijeda: Odmor

    Četvrtak: Gornji dio tijela 2

    1. Dizanje na vratilu - 4 serije po 6-8 ponavljanja - 2-3 minute odmora između serija
    2. Potisak bučicama na kosoj klupi - 3 serije po 8-10 ponavljanja - 2 minute odmora između serija
    3. Veslanje na spravi, sjedeći - 3 serije po 8-10 ponavljanja - 2 minute odmora između serija
    4. Lateralno dizanje - 3 serije po 10-12 ponavljanja - 1-2 minute odmora između serija
    5. Vježbe za tricepse - 3 serije po 6-8 ponavljanja - 1-2 minute odmora između serija
    6. Vježbe za bicepse - 2 serije po 10-12 ponavljanja - 1-2 minute odmora između serija

    Petak: Donji dio tijela 2

    1. Rumunsko mrtvo dizanje - 4 serije po 6-8 ponavljanja - 2-3 minute odmora između serija
    2. Nožna ekstenzija, ležeći - 3 serije po 8-10 ponavljanja - 2 minute odmora između serija
    3. Nožni potisak - 3 serije po 10-12 ponavljanja - 2 minute odmora između serija
    4. Sjedeći potisak na listove obje noge - 3 serije po 10-12 ponavljanja - 1-2 minute odmora između serija
    5. Vježbe za trbušnjake (Rijetko kad se rade duže od 10 minuta)

    Subota: Odmor

    Nedjelja: Odmor

  • #2
    Re: Moj program

    Ne treba 2-3 minute izmjedju serija mozda 1 minuta..

    Comment


    • #3
      Re: Moj program

      2-3 minuta neka ti bude odmor izmedju dve vezbe, a izmedju serija neka ti bude od 45-90 sek

      Comment


      • #4
        Re: Moj program

        pffffft , 30 sekudi između svake serije, 1 min između vjezbi, a i onda jedva stignes trening odraditi u 45 min, a kad trening zavrsis u 45 min onda si slomljen i krepavas od bolova...jeb.es treninge koji kao fol traju sat ipo ....

        Comment


        • #5
          Re: Moj program

          Pa mora se neko i puhati po teretani
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • #6
            Re: Moj program

            Originally posted by blento View Post
            Pa mora se neko i puhati po teretani
            zalosno je sto pravi vjezbaci sute i rade, i svi ih gledaju zavidno, a proleteri se pusu i vriste kad dizu 5 kg i ktome ih nitko ne dozivljava.... ali opet idu na jetru jer su odvratni ...

            Comment


            • #7
              Re: Moj program

              Bas prekjuce neka dva deckics,poprilicno.zgoljava,jedan u jeans sorcu lol,sjede na benchu i pricaju o worcraftu..ludnica
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • #8
                Re: Moj program

                Ma treba ih odvojiti, njima je i ovako dovoljna bench klupa i ogledalce
                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                Comment


                • #9
                  Re: Moj program

                  Pa dobro mogao bi odmor izmedju serija mozda nekih pola sata a izmedju vjezbi( tu treba dosta vise) pa mozda jedno 45 min. Ako si za malo extremnije smanji

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moj program

                    Originally posted by remode View Post
                    Bas prekjuce neka dva deckics,poprilicno.zgoljava,jedan u jeans sorcu lol,sjede na benchu i pricaju o worcraftu..ludnica
                    pazi, oni sjede na benchu, pa zabio bi im sipku u guzicu da moram na bench a netko sjedi i drka k....

                    Originally posted by blento View Post
                    Ma treba ih odvojiti, njima je i ovako dovoljna bench klupa i ogledalce
                    cek cek, a biceps? hahaha ima likova svaki dan pumpaju po bicepsu, a jadna bica se ziva pojela, sve manji i manji

                    Originally posted by Viper View Post
                    Pa dobro mogao bi odmor izmedju serija mozda nekih pola sata a izmedju vjezbi( tu treba dosta vise) pa mozda jedno 45 min. Ako si za malo extremnije smanji
                    Radije seriju pa dan odmora... a između vjezbi cekati drugo godisnje doba

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moj program

                      Pa i meni se cinilo da su mozda prevelike pauze... zato i sam stavio. Mislio sam kod ovih "manjih" vjezbi tipa triceps i biceps 1 minutu, a kod ovih vecih tipa bench, mrtvo dizanje, čučnjevi 2 min, jer sam procitao da na masi mogu biti malo vece pauze.

                      Ali kad ste svi rekli da treba smanjit, onda budem smanjio.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moj program

                        Ovaj je SPLIT gorni/dolni dio tjela... Furaj to 8 tjedna nakon toga vidi rezultate ali ako planiras masu po ovoj zestini bolje ne trosi pare za hranu za masu jer tesko ces da dobijes masu na 40+ stepena... Sto se tice odmora dosta ti je 1min izmedju vjezbe (prve serije) a zadnje po 30sec... 2min izmedju vjezbe. Pozdrav
                        I live for BODYBUILDING

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moj program

                          Premalo vježbi/serija za prsa, posebno u četvrtak. Mogao bi dodati dipseve.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moj program

                            Originally posted by TheShadow View Post
                            Ovaj je SPLIT gorni/dolni dio tjela... Furaj to 8 tjedna nakon toga vidi rezultate ali ako planiras masu po ovoj zestini bolje ne trosi pare za hranu za masu jer tesko ces da dobijes masu na 40+ stepena... Sto se tice odmora dosta ti je 1min izmedju vjezbe (prve serije) a zadnje po 30sec... 2min izmedju vjezbe. Pozdrav
                            Zasto ne bi dobijao masu ako je spoljna temperatura 40 stepeni?
                            Pa ako ima slozenu ishranu i da je u pustinji dobiace masu
                            Igla je tvoj prijatelj

                            Comment


                            • #15
                              Re: Moj program

                              Originally posted by Timar View Post
                              Zasto ne bi dobijao masu ako je spoljna temperatura 40 stepeni?
                              Pa ako ima slozenu ishranu i da je u pustinji dobiace masu
                              ma on ce dobit ali mnogo malo.... ljeto je tesko na masu. Evo imam frenda on retko da je na defke a sada kada je ljetno na nista ni je (ni defke ni masu) zasto ljeto avtomatsi ne daje da dodades masu ali on sam zna ako zeli nek proba
                              I live for BODYBUILDING

                              Comment

                              Working...
                              X