Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj trening - Jasamm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj trening - Jasamm

    Evo malo i mog treninga
    Pon ( noge ) ( trening nogu mjenjam svaka 2 tjedna a nekad i saki tjedan evo zadnjeg)
    sizzy cucanj na jednoj nozi sa dodatnom tezinom 5 x 8-max
    cucanj na jednoj nozi sa dodatnom tezinom 10x8-max
    sizzy cucanj sa dodatnom tezinom 5x8-max
    podizanje loza 5x max (kad nemognem vise stojim u istegnutom polozaju 30ak sekundi)
    podizanje na listove 5x20 ( nekad radim sa jednom nogom pa smanjim seije na 3 a onda uradim 2 serioje stojim u gornjem opolozaju dok neotkazem)

    Uto
    triceps prsa
    propadanja uski hvavt s opterecenjem 5x8-12
    potisak sa cela ili nekad atomski triceps (tu vjezbu sam naso na stranici dobbra je )
    potisak iza glave ( jedan tjedan stojeci ,drugi sjedeci ,treci lezeci i tako sve ponovo)5x8-12
    propadanja siroki hvat s opterecenjem 5 x 8-12 ( stanem 2-3 sekunde u donjem polozaju)
    pullover 5x10-12
    letenje na kosoj klupi 5x10-12

    sri leda
    5serija zgibovi nadhvat siroki hvat ( s oddatnom tezinom) 5x 10-12
    5 serija zgibova uski hvat ( s dodatnom tezinom) 5x10-12
    veslanje ( to mjenjam nekad sipkom a nekad radim na smoith masini s dodatnom tezinom ) 5x8-10
    sljeganje sipkom 5x8-12
    hiperekstenzija 5x 10-max
    obrnuta hiperekstenzija 5x10-max
    *nekad jednu od zadnji dvije zamjenim sa mrtvim dizanjem

    cet
    podlaktica biceps
    zglobni pregib 5x10-15
    obrnuti zglobni pregib 5x10-15
    namotavanje podhvat i nadhvat do otkaza

    pregib bucicom 3 x 8-15
    hammer pregib 2x 8-15
    obrnuti pregib 2x8-15

    *pet
    (nekad)
    podizanje loza 5x max (kad nemognem vise stojim u istegnutom polozaju 30ak sekundi)
    podizanje na listove 5x20 ( nekad radim sa jednom nogom pa smanjim seije na 3 a onda uradim 2 serioje stojim u gornjem opolozaju dok neotkazem)

  • #2
    Re: Moj trening

    A gdje su ramena?
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Moj trening - Jasamm

      ramena sam zaboravio
      military press 1x 12-15
      izbacaj 2x8-10
      razvlacenje u stranu 2x8-10
      razvlacenje u pretklonu 2x8-10
      military press 1x12-15

      Comment


      • #4
        Re: Moj trening - Jasamm

        Povečaj si broj ponavljanja za zadnje rame na 15 - 20.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Moj trening - Jasamm

          Sissy, a ne sizzy! Ložu ne radi 5*max, nego 5 * 6-8, a ako možeš sve, stavi ruksak s utezima.

          Prsa radiš prije tricepsa, a logično mi i biceps prije podlaktice.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: Moj trening - Jasamm

            Ako čovjek radi sissy cucanj na jednoj nozi sa dodatnom tezinom i 10 serija od 10-12 ponavljanja zgibova isto s dodatnom težinom, teško da mu trebaju savjeti...

            Comment


            • #7
              Re: Moj trening - Jasamm

              Originally posted by simba1 View Post
              Ako čovjek radi sissy cucanj na jednoj nozi sa dodatnom tezinom i 10 serija od 10-12 ponavljanja zgibova isto s dodatnom težinom, teško da mu trebaju savjeti...
              Molim te objasni poantu svog komentara? Je'l čovjek napisao svoj trening? Kaj da ta tema stoji tu solo bezveze jer on je napisao svoj trening mi ga pogledama i to je to? Je'l ovo forum ili što? Koja je poanta foruma? Gledanje i ne komentiranje ili ipak razmjena iskustva? Ako je već napisao trening logično je za pretpostaviti da želi neki feedback. Ja sam napisao svoje mišljenje, a on može napisati zašto ga želi odnosno ne želi uvažiti, a možda i ja naučim nešto od njega.

              Užasno me nerviraju ovakvi bespotrebni komentari poput tvojega i nije me bilo na forumu radi takvih tipova i sad se vratim i naravno, opet neki pametnjaković koji se nađe prigovarati i pametovati, a pazi razlog - KOMENTIRALI SMO NEČIJI POST! Pa kaj sam trebao napisati molim te?!?!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Moj trening - Jasamm

                savjet je odlican i falio si, briga te za neke ljude.

                OT: zasto raditi sissy na jednoj nozi? opterecenje je vece na donji dio leda kao i na disk kraljeznice....mislim da sve vjezbe nogu bi se trebale raditi s objema na podu i s velikim tezinima ako je u pitanju kvad.

                kao sto patrick rece za zadnju lozu nije potrebno raditi max ponavljanja uz velike kilaze,posebno ako se kombinira sa DL stiff legs onda je tu bitnija tehnika izvodenja kao i nesto veci br ponavljanja nego bespotrebne tezine pa da se grijesi u samo jtehnici.

                im just saying kako marko meni radi i kako funkcionira
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #9
                  Re: Moj trening - Jasamm

                  @Simba1 - Sram te može biti. Nemam nikakve love niti promocije niti bilo što od aktivnost na forumu nego je to čisto moja dobra volja i svoje slobodno vrijeme trošim ovdje i molim pojedince koji ne žele pisati konstruktivne postove da se suzdrže od zajedljivih i nepotrebnih komentara.
                  Last edited by PatrickStar; 20-07-12, 13:49.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moj trening - Jasamm

                    @PatrickStar

                    Ima nas koji volimo citati tvoje postove kao i postove ostalih poput tebe prema tome da nam se to uskracuje zbog pojedinca je bezveze...
                    Just ignore, normalni clanovi znaju tko je tko a tko je nitko...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moj trening - Jasamm

                      Pa ne mogu vjerovat... Pa to je bila šala, ljudi, šala... Krivo ste shvatili.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moj trening - Jasamm

                        e ljudi nemojte se svadat, hvala svima na odgovorima , na zadnjoj lozi jos nisam ojaco pa mi je max ponavljanja oko 4... zato stojim u istegnutom polozaju kad mognem vise napravit stavljam tezinu,; zasto radim sissy na jednoj nozi , negdje sam porocit da je to isto kao nozna eksteniza jednom nogom pa ga radim ( usput ovo sve radim kod kuce , a zelio bi jos par kilograma mase dok neiskoristim sva opterecenja koja imam trenutono imam 169 cm i 72-73kg, ozbiljnije treniram skoro 2 god)

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moj trening - Jasamm

                          Originally posted by simba1 View Post
                          Pa ne mogu vjerovat... Pa to je bila šala, ljudi, šala... Krivo ste shvatili.
                          Eh Simba ,Simba pravi si moreplovac....
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moj trening - Jasamm

                            Mir - mir - mir, nitko nije kriv... Jbg., pretjerano sam reagirao, sorry, ali inače, za šalu su tu -->
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Moj trening - Jasamm

                              evo moj novi trening
                              pisite sta valja ,sta ne ,savjeti itd.

                              noge
                              sissy cucanj na jednoj nozi s opterecenjem 5x10-20
                              cucanj na jednoj nozi s opterecenjem 5x10-20-max
                              quadblaster 5xmax
                              iskoraci 5xmax
                              podizanje loza 5x6-max
                              dizanje na listove ( 1 serija prsti prema van druga serija prema unutra=zagrijavanje) 1xmax

                              prsa
                              propadanja siroka s opterecenjem zagrijacanje +1xmax u superserija sa
                              kosim razlacenjem ili skekovi s opterecenjem ruke na povisenju 1xmax

                              triceps
                              uska propadanja s opterecenjem zagrijavanje +1xmax superserija sa
                              atomski triceps 1xmax

                              leda
                              zgibovi siroki hvat s opterecenjem 5x8-12
                              zgibovi uski hvat s opterecenjem 5x8-12
                              veslanje na smith spravi s opterecenjem 5x8-12
                              sljeganje bucicama 5x12-15
                              hiperesktenzija u supreseriji s obrnutom hiperekstenzijom 5x20+(max)

                              ramena
                              izbacaj (zagrijavanje)+ 1X8-max(2-3 sekunde na gornjem polozaju na zadnjem ponavljanjnju 20 sec
                              podizanje bucica u stranu (zagrij.)+1max isto 2-3 sekunde....
                              podizanje u pretklonu (zagr.)1max isto 2-3 sekunde...

                              podlaktica
                              zglobni pregib 5x10-15 superseriji s
                              zglobni pregib iza leda 5x10-15 (nekad samo 1 superserija al ide do maxa i poslje)
                              obrnuti zglobni pregib 5x8-12 (nekad u supreseriji s obrnutim biceps pregibom al do maxa i poslje)

                              *ako imam vremna radim namotavanja pothvat i nadhvat do otkaza

                              biceps
                              biceps pregibi 3x8-12
                              obrnuti bicpregib 2x8-12(ako ga uradim u podlaktici ovde ga neradim , samo uradim jednu seriju biceps
                              pregiba do otkaza u superseriji s hamer pregibom do otkaza)

                              noge 2* (nekad)
                              5 serija cucnja na jednoj nozi s dodatnom tezinom (ili quadblaster) 5x10-20-max
                              sissy cucanj 5x 15-max (poslje zadnje serije odmor 12 sekundi pa uradim max ponavljanja i sve tako do otkaza)
                              podizanje loza 5x20-30 sec u istegnutoom polozaju ( 20-30 sekundi izmedu serija)
                              listovi isto kao gore

                              odmori izmedu serija 1-1.5 min izmedu vjezbi 2-3min

                              nisam napiso kojim danom sta radim to cu poslje sastavit

                              Comment

                              Working...
                              X