Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sklekovi - Program 100 Pushups

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sklekovi - Program 100 Pushups

    Pozdrav svima, novi sam na forumu, bio sam u dilemi gdje da postavim temu i cinilo mi se da je ovo mjesto koje mi odgovara, ako grijesim opostite

    Naime, poceo sam raditi neki program koji sam nasao na intenrnetu - ovaj http://hundredpushups.com/ ,na pocetnom testiranju sam uradio 20 pravilnih sklekova i to jedva..., poceo raditi po 3 stupcu i radim sve do danas. Danas trenutno odmaram jer je utorak i dan za odmor izmedju ponedeljka i srijede 5 sedmice do koje sam stigao, na prelaznom testiranju izmedju 4 i 5 sedmice uradio sam 50 pravilnih sklekova (ptrebno je bilo 40 da bi nastavio po stupcu 3), sa sad ide dobro,
    malo znojenja i mucenja prelazim sa sedmice na sedmicu. Zelio bih sa vama, iskunijima, malo da popricam na ovu temu i da mi kazete svoje misljenje i savjete. Moram napomenuti da izmedju nekih serija (zednje ili predzadnje) uzimam vise odmora od napisanog tamo. Imam 14 godina (u novembru 15) visok sam 182, 67 kg (kad sam se zadnji put vagao prije pocetka ovog programa), nevidim znacajne promjenje na sebi, sto ne znaci da ne vidim nikakve , neki su mi rekli da sam prosirio se u ramenima i prsima...

  • #2
    Re: Sklekovi - Program 100 Pushups

    A što želiš postići sa stotinu sklekova?
    Svaki program ima svoj cilj, moraš prvo odrediti cilj pa prema njemu naći program a ne obrnuto.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Sklekovi - Program 100 Pushups

      Originally posted by kelly View Post
      A što želiš postići sa stotinu sklekova?
      Svaki program ima svoj cilj, moraš prvo odrediti cilj pa prema njemu naći program a ne obrnuto.
      Pa valjda napravit 100 sklekova u komadu, ne?

      Iskreno se nadam da se nisi naumio "izgradit" radeci samo sklekove... :S

      Btw. "about 30 minutes a week"... toliko ja provedem na wcu vjezbajuci gluteuse!
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: Sklekovi - Program 100 Pushups

        Originally posted by kelly View Post
        A što želiš postići sa stotinu sklekova?
        Svaki program ima svoj cilj, moraš prvo odrediti cilj pa prema njemu naći program a ne obrnuto.
        Zelim kao prvo uspostaviti disciplinovanost treniranja jer kanim poslje 100 sklekova u teretanu , i zelim 100 jednostavno jer zelim, a usput ako skoci sta novo, skoci, ako ne, skocice kad tad...

        Originally posted by Aronnax View Post
        Pa valjda napravit 100 sklekova u komadu, ne?

        Iskreno se nadam da se nisi naumio "izgradit" radeci samo sklekove... :S

        Btw. "about 30 minutes a week"... toliko ja provedem na wcu vjezbajuci gluteuse!
        Ma nisam ni ramisljo o tome, vidio program i vidio sansu...; a ovo je recenica koja samo primamljuje, potrosim pola sata vjesbajuci samo 1 dan sto je oko 180 min (2 i po sata) sedmicno

        Comment


        • #5
          Re: Sklekovi - Program 100 Pushups

          Od sto sklekova nećeš imati masu, ako te masa zanima.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Sklekovi - Program 100 Pushups

            neces bit coleman al ce sigurno bit nekog poboljsanja jedini problem moze bit sto ce ti prednje rame narast s obzirom na zadnje, pa se ljudi znaju pogurit

            Comment


            • #7
              Re: Sklekovi - Program 100 Pushups

              bolje ti je 3 puta tjedno radit do otkaza ako bas oces

              Comment


              • #8
                Re: Sklekovi - Program 100 Pushups

                Ako ces vec to radit, probaj spartanski program treninga: http://www.building-body.com/Spartan...vjezbanja.html
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment

                Working...
                X