Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla - bojim se pokvarit stečeni rezultat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

    Originally posted by Aquila_hr View Post
    EDIT: Rijeka87, hvala na lijepon objašnjenju
    Nista prijatelju, sta god ti treba
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #17
      Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

      vjezbas vikendom, plus dan dva u tjednu (kad se osjecas dovoljno odmoran) i problem rjesen...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #18
        Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

        Tako cu i da probam-utorak, cetvrtak, subota i nedelja.
        E sad, ja npr izuzetno postujem olimpijskog trenera charles poliquina, a on tvrdi (i naucno obkasnjava, tj citira strucne medicinkse casopise) da je za misicnu masu najbolje hraniti tijelo svakih par sati. Upravo tu i objasnjava zasto je to superiorniji nacin u odnosu na IF.

        A jel ce dovolj o biti 7h sna u tako dugim danima?

        I jos nesto, zar nije kontraproduktivno kad covjek koji je stalno umoran povrh toga i trenira? Jer ne moze mi niko reci da posle 12h rada na nogama mozes biti odmoran..

        Comment


        • #19
          Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

          moras razlikovati psihicki i fizicki umor. ako 12 sati nisi u fizikaliji onda se samo dobro najedi i to je to.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #20
            Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

            Originally posted by gymobsessed View Post
            Pa cekaj brate, ti znaci 12h ne jedes? Kako je to moguce?

            S obzirom da se tako iscrpis, i da prakticno si stalno pod umorom, jel i dalje dobijas na misicnoj masi? Jer ja bih ovako kao laik rekao da ako si stalno umoran i treniras, da nema nikakvih rezultata..
            Kao što rekoh, prvo treniraš, a onda radiš (ne obrnuto).

            Uglavnom si znam spremit neki gablec koji pojedem u trku (nema sad da ti sjedneš negdje lijepo, pa jedeš), mislim to mi odgovara, jer kad sam stvarno gladan i jedem nekaj fino, skačem ovak i onak (nemrem biti na mjestu)...Heh, ima nas svakakvih
            Ili uzmem neki šejk (s mlijekom), unutra sameljem orašaste, i udri!

            Evo, od sredine 11og mj. do sada sam jedno 6-7kg natukao... bez nešto puno masti.
            Može se, ako to stvarno želiš, može se!
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • #21
              Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

              ak radi od 8-20, kaj bi ujutro odmah nakon budjenja trebao dizati tezine? iz mnogih razloga to je "ne".
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #22
                Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

                Dobro kažeš, nisam razmišljao da radi od jutra (ja radim od noći, pa mi je malo jednostavnije trenkat prije posla)
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #23
                  Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

                  MalO bi tes bilo trenirati ujutru jer radim od 6-18
                  A jel ce 7 h sna biti ok?
                  Pa tih 12 sati je metalurska laboatorija/fabrika. Stalno na nogama, nije skroz fizicki posao, ali ima dosta da se penje uz i niz stepenice, da se prenose kante od po 20 kg i slicno..

                  Comment


                  • #24
                    Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

                    jeste bolan 7 sati je sasvim okay(ako se ti tako osjecas dobro sa 7), taj na tvom avataru dok je u policiji radio i pripremao se za mister olympia je spavao 5-6 sati dnevno (nije da to ista znaci, nego eto cisto informativno)
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #25
                      Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

                      Jos jedno pitanje. Da li posle 12h dajete sve od sebe u eretani? 100%? ili imate laganiji trening?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

                        Npr ja sam nedavno poceo GVT-german volume training. Odusevljen sam, mislim da jeJedan od najbolih nacina za brzo nabacivanje misica. Svi koji su ga radili se hvale soka tnim par kg misica za svega mjesec dana. Medjutim, program je jako zahtjevan i iscrpljujuc..

                        Comment


                        • #27
                          Re: Da li neko od vas uspijeva da trenira nakon 12h posla

                          sve ovisi kako se osjecam, dal sam se naspavao noc prije,...
                          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                          Comment

                          Working...
                          X