Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hiit nakon treninga (na masi sam): 3 min brzog hoda i 2 min trcanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hiit nakon treninga (na masi sam): 3 min brzog hoda i 2 min trcanja

    Pozdrav...

    Trazio sam ali nisam nasao temu. imam plan treninga za masu i prehranu.nakon svakkog treninga ukljucen je hiit cardio u trajanju od 15-20 min. Da li je to ok,ili bih ga trebao izbaciti posto sam na masi?...trening je uglavnom svaki dan jedna misicna skupina...
    Ma može svako tolko , nije bed

  • #2
    Re: Hiit nakon treninga

    Nemoj radit hit poslje treninga utezima jer si vec se dovoljno iscrpio organizam nakon treninga utezima i ulazis u katabolizam bez potrebe. Posto radis masu HIT jednom tjedno je dovoljan cisto da odrzis metabolizam na nivou i potaknes lucenje hormona kao sok organizma ako zapnes na masi ali odradi ga kratko nekih 20 minuta u danima kad ne treniras.

    Comment


    • #3
      Re: Hiit nakon treninga

      Sorry istekao mi edit, pod hiit mislim na 3 min brzog hoda i2 min trcanja... i tako 3,4 puta
      Ma može svako tolko , nije bed

      Comment


      • #4
        Re: Hiit nakon treninga

        Originally posted by greenfly View Post
        Sorry istekao mi edit, pod hiit mislim na 3 min brzog hoda i2 min trcanja... i tako 3,4 puta
        Hvala, znamo šta je hiit

        odgovor je i dalje ne, na masi Hiit radit.... donekle prihvatljivo, ali nakon treninga na prazan glikogen.... Cuvaj ga az defku
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: Hiit nakon treninga

          Originally posted by Aquila_hr View Post
          Hvala, znamo šta je hiit

          odgovor je i dalje ne, na masi Hiit radit.... donekle prihvatljivo, ali nakon treninga na prazan glikogen.... Cuvaj ga az defku
          Ajd OK ,mozda zato meni malo sporo ide ta masa,..strah me da mi se ne naupi pr evise adidasa (masti) ali ajd,ipak je to masa...to bi se trebalo kasnije izdefkat
          Ma može svako tolko , nije bed

          Comment


          • #6
            Re: Hiit nakon treninga

            na masi nakupljanje sala rijesava kalorijama,gledaj odredis si kolicinu kalorija i nako0n tjedan dana vidi jeli ti se nakupilko sala ako je smanjis malo kalorije i to je to,prvi puta cujem za ovakav hiit ovo je prelagano po meni,inace najbolje po meni je 90 sec trcanje,30 sec sprintanje
            Last edited by mate31; 24-04-13, 11:27.

            Comment


            • #7
              Re: Hiit nakon treninga

              Ovo nije HIIT, ovo je intervalni trening. Nakon treninga utezima možeš samo brzo hodati, nikakvo trčanje.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Hiit nakon treninga

                Originally posted by kelly View Post
                Ovo nije HIIT, ovo je intervalni trening. Nakon treninga utezima možeš samo brzo hodati, nikakvo trčanje.
                Aha, znaci mogu slobodno dalje sa trakom,nema straha da stetim masi ,mislim da usporavam masu?
                Ma može svako tolko , nije bed

                Comment


                • #9
                  Re: Hiit nakon treninga

                  gledaj mozes ti trcati na masi,ali bitno je da kad na kraju dana zbrojis i oduzmes kalorije,moras biti u suficitu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Hiit nakon treninga

                    Originally posted by greenfly View Post
                    Aha, znaci mogu slobodno dalje sa trakom,nema straha da stetim masi ,mislim da usporavam masu?
                    Na masi nije baš dobro hodati nakon utega, može se hodati cca 3x tjedno pola sata ali odvojeno od utega.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Hiit nakon treninga

                      Originally posted by mate31 View Post
                      gledaj mozes ti trcati na masi,ali bitno je da kad na kraju dana zbrojis i oduzmes kalorije,moras biti u suficitu
                      Onda bi bilo dobro stavit onu spravicu za mjerenje kalorija tokom cijelog dana,pa vidit na cemu sam.. jer za hranu je lako izracunati,ali potrosnju za cijeli dan-malo teze..
                      Ma može svako tolko , nije bed

                      Comment


                      • #12
                        Re: Hiit nakon treninga

                        Originally posted by kelly View Post
                        Na masi nije baš dobro hodati nakon utega, može se hodati cca 3x tjedno pola sata ali odvojeno od utega.
                        Zašto....?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Hiit nakon treninga

                          Originally posted by mile View Post
                          Zašto....?
                          Zato što previše aerobne aktivnosti nije dobro za masu, a ne treba je ni potpuno izbaciti zbog aerobnog kapaciteta.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Hiit nakon treninga

                            Nakon treninga utezima nikako HIIT a sta se tice kardijanja na masi cak je i pozeljno barem tako tvrdi George Farah ,
                            pogledaj si ovaj njegov seminar sa Kai Greeneom ... mozda dobijes kakvu ideju treba probati i drukcije poglede na stvar.

                            Last edited by kelly; 24-04-13, 14:25.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Hiit nakon treninga

                              Originally posted by Newbie View Post
                              pogledaj si ovaj njegov seminar sa Kai Greeneom ... mozda dobijes kakvu ideju treba probati i drukcije poglede na stvar.
                              http://www.youtube.com/watch?v=WNgxBfWvIzE
                              Možeš ukratko sažeti, nemam vremena gledati.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X