Announcement

Collapse
No announcement yet.

GVT trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GVT trening

    Može li mi netko objasniti GVT program? Citiram: "Opis GVT-a: odaberemo jednu kompleksnu (osnovnu, više zglobnu) vježbu za određenu mišićnu skupinu i odradimo 10 serija od 10 ponavljanja sa pauzama između serija od 60 sekundi. I to je to – gotov trening za taj dan! "
    A gdje je incline, ravni bench? Taj dan radi se samo ta jedna vježba ili ipak za prsa uzmemo 3 vježbe po 10 serija sa 10 ponavljanja? Budući da su mi najteže bućice doma teške 15kg čini mi se da bi to bio pravi program za mene.

  • #2
    Re: GVT trening

    Imaš na forumu tu temu.

    Inače ide kompleksna 10x10 i onda izolacija 10x12. Uz predviđene pauze traje 1 ipo h.
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: GVT trening

      to jedan decko kod mene u gymu radi npr kad su mu leđa veslanje u pretklonu ili zgibovi kao kompleksne vježbe pa kao izolacijske LAT mašina ili vec neka određena sprava
      a kod prsa kontra kosi bench ili kosi ili dipsevi + letenje ili leptir i kako vidim po njemu odg ljepi se masa na njega
      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

      Comment


      • #4
        Re: GVT trening

        http://www.building-body.com/forum/t...Volume-Traning
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X