Announcement

Collapse
No announcement yet.

Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

    Pozdrav iman jedno pitanje , sigurno ste ga vec culi al me zanima vase misljenje o ovome , cua san da neki builderi jednon u tjednu znaci rade jedan dan samo ruke , cjele ruke , znaci pogode biceps i triceps i ramena a nista druge djelove ? sta vi mislite o tome , jer ja san navika npr radit prsa triceps , leda biceps i takve kombinacije ? ovo mi pari kao da istrosin ruke cili jedan dan ? sta kazete vi na to ?

  • #2
    Re: Samo ruke ?

    Pogode same ruke ok. ALi sto pises ramena?

    Comment


    • #3
      Re: Samo ruke ?

      Ja vec dosta vremena radim tako. Bic-tric, bez ramena.
      Mislim da je to odlican sistem za one kojima su ruke slaba karika.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Samo ruke ?

        Također, vec duze vrijeme bic-tric solo u treningu...

        Comment


        • #5
          Re: Samo ruke ?

          kooliko vam traje trening samo ruku?

          Comment


          • #6
            Re: Samo ruke ?

            BIC/TRIC/RAMENA/TRBUH= 60min
            Kako ramena kombinirate ako nije tajna-s kojim djelovima tjela ili su i ona poseban dan?
            Ja ih znam ponekad ubacit i u kombinaciji
            Prsa-lateral delt
            leđa-posterior delt
            MYPROTEIN

            Comment


            • #7
              Re: Samo ruke ?

              Jel to vrijedi za sve ili one malo naprednije, konkretno one kojima su ruke vec dovoljno jake?

              Jer osobno bolje odradim ruke kad se aktiviraju prvo kroz bench press ili deadlift.

              Comment


              • #8
                Re: Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

                Šta god želiš bolje stimulirat i pogodit, dobra je ideja radit samo, ili prvo u treningu. NA taj način imaš više snage za izvest jaču seriju kojomm ćeš opteretit mišić i natjerat ga da raste. Međutim, za početnike to ne bi preporučia, više bi im savjetova da se drže kompleksnih vježbi koje uključuju i ruke, naravno. Ljudsko tijelo je osmišljeno da radi sa što više mišića, izolacije nisu prirodni pokreti,

                Comment


                • #9
                  Re: Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

                  Originally posted by Kahn View Post
                  izolacije nisu prirodni pokreti,
                  eh ? ................
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

                    Mišići rade sinergistički, tako da se što manje energije utroši pri radu. Ako npr, tovariš vriće cimenta na kamion - Nećeš je uzest i podić kao da radiš lateral raise, nego ćeš je prvo odić leđima, pa nabacit na prsa pomoću mišića leđa i ruku i onda pomođu ramena i tricepsa je ubacit u kipu od kamiona. Banalan primjer, ali shvažćaš šta ti oću reć. Kad ideš nekome dat šamar ili šaku u glavu, nećeš to napravit na način da ćeš izolirat prsa i ispružene ruke kao da radiš letenja sa bučicama, nego ćeš uključit šta više mišića. Nikakav rad koji čovik u svakodnevnom životu i prirodi radi se ne radi izolacijskim pokretima.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

                      Originally posted by Kahn View Post
                      Mišići rade sinergistički, tako da se što manje energije utroši pri radu. Ako npr, tovariš vriće cimenta na kamion - Nećeš je uzest i podić kao da radiš lateral raise, nego ćeš je prvo odić leđima, pa nabacit na prsa pomoću mišića leđa i ruku i onda pomođu ramena i tricepsa je ubacit u kipu od kamiona. Banalan primjer, ali shvažćaš šta ti oću reć. Kad ideš nekome dat šamar ili šaku u glavu, nećeš to napravit na način da ćeš izolirat prsa i ispružene ruke kao da radiš letenja sa bučicama, nego ćeš uključit šta više mišića. Nikakav rad koji čovik u svakodnevnom životu i prirodi radi se ne radi izolacijskim pokretima.

                      razumijem ja sta hoecs reci, ali ne postoji nista ''neprirodno'' u ovome:

                      i milion drugih primjera drugih vjezbi





                      aa meni je svakodnevnica bas to raditi

                      osim toga, cesce dizem kasiku prema ustima(cista izolacija ako mene pitas) nego sto idem budali opaliti samar ili dizati vrecu s poda

                      (p.s. compounds > isolations)
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #12
                        Re: Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

                        Razumili smo se, nema potrebe za daljnu raspravu.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

                          Originally posted by Kahn View Post
                          Razumili smo se, nema potrebe za daljnu raspravu.
                          je (Y) haha
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #14
                            Re: Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

                            nadaleko najjaca rutina za napredak ruku je trening bic i tric u produzenim super serijama u odvojenom treningu
                            nekih 45 min unistavanja, i nakon toga 2 dana odmora slijedi, tako bar ja radim
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Čuo sam da neki rade jednom tjedno samo ruke. Što mislite o tome?

                              Originally posted by Bruvy View Post
                              Pozdrav iman jedno pitanje , sigurno ste ga vec culi al me zanima vase misljenje o ovome , cua san da neki builderi jednon u tjednu znaci rade jedan dan samo ruke , cjele ruke , znaci pogode biceps i triceps i ramena a nista druge djelove ? sta vi mislite o tome , jer ja san navika npr radit prsa triceps , leda biceps i takve kombinacije ? ovo mi pari kao da istrosin ruke cili jedan dan ? sta kazete vi na to ?
                              Po mom skromnom mišljenju, grudi/triceps, leđa/biceps je osnova... Old school za treniranje i dobra je kombinacija. Ali ako posle određenog vremena, ta kombinacija više ne daje napredak, bilo u volumenu, bilo u snazi, treba je promeniti. Onda krećeš na te alternativne kobinacije kao što su biceps/triceps.

                              Ja iskreno, još uvek nisam u fazi da bi menjao osnovu koju sam gore naveo. Za sada menjam samo vežbe u treningu, a grupa mišića ostaje ista.
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X