Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što mislite o Crossfit-u?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što mislite o Crossfit-u?

    Evo zanima me sto vi mislite o tom sportu.Meni se cini jako privlacan.I zanima me jeli njime moguce dobijat misice.

    Također me zanima što mislite o građi Richa Froninga i jeli moguce uz natural BB doci do takvog tijela
    Last edited by Dida; 04-11-13, 04:25.

  • #2
    Re: Crossfit

    Meni se taj sport sviđa.
    Što se tiče dobivanja mišića... sigurno da možeš dobivati mišiće. CF se sastoji i od anaerobnih vježbi koje imaju mnoge sličnosti s vježbama u treningu za hipertrofiju. Naravno, ako ti je mišićna hipertrofija zapravo primarni cilj, onda je klasični bilderski trening superioran CF treningu. Ali da ćeš dobivati mišiće i s CFom - hoćeš.

    Moraš uzeti u obzir je to da je Froning elitni genetičar i kao takav je sigurno u prednosti pred 99% populacije. Ali s obzirom da nije jako visok, rekao bih da je ovakav izgled (tj. količina mišića) blizak natural limitu vrhunskog genetičara.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Crossfit

      natural ili ne to nikad za nikoga necemo moci znati...i sta nije natural, dali samo uzimanje anabolika, ili i peptida, ......

      treniraj bez roidsa sa dobrom prehranom i treninzima par godina kontinuirano..ako nisi zadovoljan nakon 5 god ni blizu kako bis htio izgledati onda se ubodi i cao..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #4
        Re: Crossfit

        http://www.building-body.com/forum/t...-quot-fitnessa

        http://www.building-body.com/forum/content/37-Cardio-vs.-Crossfit

        http://www.building-body.com/crossfi...i-fitness.html

        http://www.building-body.com/nacela-...-crossfit.html


        Last edited by kelly; 04-11-13, 14:19.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Crossfit

          Sa CF se misici mogu dobijat jedino treba pazit na tehniku i progresive overload i nema straha uz adekvatnu prehranu jer misic nezna sto ti treniras on samo zna kad je doslo do "preopterecenja i pucanja" i zna da zeli prezivit pod svaku cijenu a za to pak mora ojacat i to cini ukoliko mu se stvori adekvatno okruzenje.
          CF je na "losem glasu" zbog bisera koji nemaju pojma sto rade i koji riskiraju ozljede izvodeci pokrete koji nemaju veze s zdravom logikom i to onda nazivaju CF.
          Sto se tice tehnike dizanje itd-ona je ista ili jako slicna onoj koja se primjenjuje u BB.
          Za deadlift vrijede ista pravila prilikom rada htio ti trenirat CF ili BB tako i za svaku drugu vjezbu.
          MYPROTEIN

          Comment


          • #6
            Re: Crossfit

            http://www.building-body.com/4-lekci...ybuildera.html
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Crossfit

              najveci problem CF je sto rade olimpijska dizanja, prevrcu gume, a forma vecini nikakva..gledo sam trenere CF koji neznaju tehniku sami...prevrcu gumu od 40 kg a leda im se sva izujeb.ala..deadlift kao visibaba..clean & jerk, snatch su pak prica za sebe ahah
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #8
                Re: Crossfit

                Mislim da problem leži i u tome što se svako voli nazvati trenerom što je u CFu još gore nego u BBu jer se rade vježbe koje su još složenije.
                Istovremeno nikome neće pasti na pamet prozvati se WL trenerom. A to što su WL vježbe sastavni dio CFa ih ne sprječava da se prozovu CF trenerima.
                I onda dolazi do situacija da je youtube pun budala koje samo izazivaju ozljede.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #9
                  Re: Crossfit

                  da, problem je ''crossfit community'' a ne crossfit...po meni


                  mislim ono, ''imate 35 godina, zensko ste, 3 djece kuci, 20 godina nista imali nikakvu aktivnost i zelite da se vratite u formu ? evo pocnite sa najkompleksnijim vjezbama koje mozete zamisliti'' nije bas najbolja reklama...ali kada bi se sve to postepeno radilo i savladalo fino licilo bi na nesto....
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: Što mislite o Crossfit-u?

                    neznan jeli se meni cini ili je to tako.Ali vecina ovih crossfitera sta su u natjecanjima i to imaju dosta misicne mase i definirani su i sve ali nekako mi se uopce ne cine toliko siroki.kažem neznam jeli mi se cini ili je to tako.Evo pogledajte ovu sliku froninga http://crossfitinlandvalley.com/wp-c...ch-froning.jpg
                    vecina bodybuildera bi po meni s visinom 175cm i 90kg imali puno manji struk i isli bi ono dosta u trokut sad ja neznan jesam li u pravu,šta vi mislite

                    Comment


                    • #11
                      Re: Što mislite o Crossfit-u?

                      pa on ne dobija ekstra bodove za uzak struk
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #12
                        Re: Što mislite o Crossfit-u?

                        Pa gle, nikad ne možeš uspoređivati bodybuildera s bilo kojim sportašom kad je u pitanju izgled. Bodybuilder vježba s primarnim ciljem vizualnog poboljšanja tijela. Crosfiteru je povećanje mišićne mase nusprodukt i sigurno da će, po tom pitanju, uvijek biti nekoliko stepenica iza bodybuildera.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • #13
                          Re: Što mislite o Crossfit-u?

                          da da sve razumijem nego me zanima koji je razlog tome,kakve vježbe,kakav trening uzrokuje to.
                          Last edited by splicanin; 06-11-13, 17:31.

                          Comment


                          • #14
                            Crossfit

                            Pozdrav svima,
                            zanima me funkcionalni način treniranja. Kao što vidite iz naslova htio bi probati crossfit, zanima me atletska građa (ali da ima funkciju). Da li bi mi preporučili takav način treniranja s obzirom da su ozljede česte s obzirom da se rade kompleksne vježe itd.

                            Comment

                            Working...
                            X