Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko treninga sa utezima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc oko treninga sa utezima

    Pozz

    Imam 15 godina i kad sam poceo vjezbat prije nekih mjesec dana. Prvo sam radio 2 tjedna cardio sa laksim utezima, oko nekih 2kg jer su misica doslovno nisam imao i nakon tih 2 tjedna sam prestao radit cardio i poceo sa vjezbama.Sad me tu par sitnica zanima. Prvo, po par bodybuilding sajtova sam procitao da je dobro recimo jedan dan radit biceps, jedan dan prsa, jedan dan ramena, jel' to dobro za pocetnika kao što sam ja ili da ja idem s nekim "full body" vjezbama, a ne jedno po jedno, i zanima me jos jedna stvar u ovih mjesec dana što vjezbam nisam imao upalu misica i nikad me sljedeci dan niš ne boli, pa ako bi mi mogli mozda preporucit neke vjezba da bar traju oko 30min da su "full body" jer bih jako htio imat prsa i ramena posto imam ginekomastiju pa pi grudi vise nalikuju ne zenkse, a ne muske makar imam najblazu mogucu ginekomastiju. Samo ako cete mi linkat nesto imajte na umu da nemam na cemu radit zigobove hvala unaprijed

  • #2
    Re: Pomoc oko treninga sa utezima

    Za tebe najbolje FB sa osnovnim vježbama.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc oko treninga sa utezima

      ne kuzim ovo "fb" kaj znaci

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc oko treninga sa utezima

        full body.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment

        Working...
        X