Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko organizacije treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko organizacije treninga

    Pozz svima...znaci ovako...na dijeti sam..pijem whey....skinuo sam u 1 god. 23kg..ali jos dosta sala imam...visina 190 tezina 94.Isao sam pre 2 god. u teretanu i bukvalno se unistio..znaci laktovi,ramena..sve mi preskacu zglobovi znaci uzas..Prvo krivica mene jer sam kao majmun teglio tezine....a drugo nestrucnost onog ko drzi teretanu.Odlucio sam se na kucni poso..tj vezbao sam kuci po svom programu i trcao.Tako sam skinuo te kile.Trenirao sam boks 4 meseca...i nedavno sam prestao..tj.na silu jer roditelji vise ne daju da se bavim jer su mi rebra napukla.Sad ne znam sta cu i krenucu opet u teretanu 3x nedeljno,ali 2-3 puta nedeljno cu imati kuci vezbanje..znaci mma...dosta sam treninga pogledao na netu i sastavio sam si solidan trening u kombinaciji bodyweight vezbi i vrece..itd...sve sto treba za mma.Sad bi mi trebala pomoc kako sastaviti trening tako da se ne usporim u teretani..nego da skinem salo..oblikujem telo..ali opet da imam brzinu...tj da se mogu posle kad moji popuste da se nastavim baviti nekim borilackim sportom.Znaci treba mi predlog za trening u teretani da ne gubim brzinu ...nego nesto drugacije ne klasicni workout..od 2-3 misicne grupe po danu...msm vi znate ovde bolje...hoce li me takav trening..usporiti?E da ...jos da napomenem..to je ovako kod mene..kad nista ne treniram..znaci evo zbog ozlede vec 2 nedelje nista ne treninram..i tesko cu jos koji dna jer nije proslo.....onda znaci nisam ni zasta....bole me zglobovi..sav sam pokocen..al dok se redovno bavim...sportom..nikakvih problema nema..

  • #2
    Re: Pomoć oko organizacije treninga

    Uzmi si osobnog trenera ili čitaj, treće nema.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć oko organizacije treninga

      Originally posted by kelly View Post
      Uzmi si osobnog trenera ili čitaj, treće nema.
      Ovde kod mene nema bas takvih trenera....a jbg..zato sam na forumu da ne moram placati za dzabe jos i to.....citao sam dosta..i nesto napravio sutra budem napisao.....vezbe za misicne grupe itd.....pa da vi to iskomentarisete..i kritikujete.....

      Comment

      Working...
      X