Announcement

Collapse
No announcement yet.

rajvosa - mišljenje o mom programu treninga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: rajvosa - mišljenje o mom programu treninga?

    Nisan ti ja triple da iza svake recenice stoje 3 studije. Naglasia san da je moje misljenje bas zato da se uzme sa dozom rezerve.

    Neman sta pametno dodat, pa necu ni nastavljat raspravu just for the sake or arguing. Pre gladan san i previse kofeina i johimbina je u meni da bi bia racionalan i smiren.

    Comment


    • #32
      Re: rajvosa - mišljenje o mom programu treninga?

      smrkni malo rush-a pa se vrati






























      bolje ?
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #33
        Re: rajvosa - mišljenje o mom programu treninga?

        Nisan ga jos kupia, Kahn me nije uputia... :'(

        Comment


        • #34
          Re: Pocetnik

          Originally posted by neuk View Post
          Covjeku koji ide 4 (!) mjeseca u teretanu ti preporucujes 5 treninga tjedno.
          Pa sta? Ako trening ozbiljno shvata to nije previse, osim ako nije zena koja se predomislja. Takvima su i dva treninga sedmicno previse.

          Nema izgovora za one koji zele raditi.

          Comment


          • #35
            Re: Pocetnik

            Originally posted by Argentum View Post
            Pa sta? Ako trening ozbiljno shvata to nije previse, osim ako nije zena koja se predomislja. Takvima su i dva treninga sedmicno previse.

            Nema izgovora za one koji zele raditi.
            Jesam pocetnik,ali ako kazem da radim vec 4 mjeseca 6 puta sedmicno i da zadnjih mjesec dana radim
            5 vjezbi po 4 serije 20 ukupno,1 min izmedu serija odmor,3 min izmedu vjezbi,mnogi misle da pricam basne.
            Isto tako sam sa 100kg sletio na 89kg,istina cilj mi je bio 85kg ali ni ovo nije lose.

            Posto vidim da svi tvrdite da je 6 treninga puno,odlucio sam 5 treninga sedmicno i to:

            1. prsa
            2. leđa
            3. ramena
            odmor
            4. ruke
            5. noge
            odmor

            Plus ubacim trbusnjake 2 puta sedmicno,podlaktice jednom i kad mogu ujutro na sobno biciklo na prazan stomaka i to je to bar neko vrijeme.

            Hvala svima na savjetima

            Comment


            • #36
              Re: Pocetnik

              To je vec bolje. Savjetovao bih ti da za pocetak stomak radis cesce. Mozes ga raditi na oba dana odmora i izaberi jos dva dana u sedmici gdje bi ga mogao ubaciti (mozda negdje gdje osjecas da imas manje opterecenje). Mnogi kazu da stomak treba raditi dva, maksimalno do tri puta u sedmici, ali ja iz iskustva tvrdim da sam najbolje rezultate poceo postizati trenirajuci stomak cetiri puta sedmicno. Naravno, pazi na ishranu da bi rezultati bili efikasniji.

              Comment


              • #37
                Re: Pocetnik

                Originally posted by Argentum View Post
                To je vec bolje. Savjetovao bih ti da za pocetak stomak radis cesce. Mozes ga raditi na oba dana odmora i izaberi jos dva dana u sedmici gdje bi ga mogao ubaciti (mozda negdje gdje osjecas da imas manje opterecenje). Mnogi kazu da stomak treba raditi dva, maksimalno do tri puta u sedmici, ali ja iz iskustva tvrdim da sam najbolje rezultate poceo postizati trenirajuci stomak cetiri puta sedmicno. Naravno, pazi na ishranu da bi rezultati bili efikasniji.
                Znaci ok je raditi stomak na dan odmora,onda mogu 3,4 puta.Sto se tice ishrane i to sam promjenio 100%
                Oslic filete,sardine u konzervi,jaja,piletina,mladi sir,kuhano(grah,grasak....) bas forsiram,isto tako grickalice,rostilj,sokove,gazirano,slatko skroz izbacio.
                Od suplemenata pijem whey i dekstrozu,pa ako moze savjet sta jos da koristim ili je ovo trenutno dovoljno.

                Comment


                • #38
                  Re: Pocetnik

                  Originally posted by rajvosa View Post
                  Od suplemenata pijem whey i dekstrozu,pa ako moze savjet sta jos da koristim ili je ovo trenutno dovoljno.
                  Sasvim dovoljno.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pocetnik

                    Originally posted by Argentum View Post
                    Sasvim dovoljno.
                    Hvala na pomoci
                    To je to ovoga cu se drzati.

                    @ domagoj

                    Pogrijesio sam,mislio sam na podlaktice a ne na zglobove.
                    Last edited by rajvosa; 20-12-14, 00:04.

                    Comment

                    Working...
                    X