Announcement

Collapse
No announcement yet.

German Training Volume GVT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • German Training Volume GVT

    Dali je netko radio ovaj trening ? Koliko je dobio kila za mjesec dana ? Kakva mu je prehrana bila tokom treninga ?

    Znam da trening nije za početnike ali ne mogu ništa objavljivati u onom dijelu za napredne pa sam objavio ovdje.

  • #2
    Re: German Training Volume GVT

    Tempo: For long-range movements such as squats, dips and chins, use a 4-0-2 tempo; this means you would lower the weight in four seconds and immediately change direction and lift for two seconds. For movements such as curls and triceps extensions, use a 3-0-2 tempo.

    Zar nije da nema nekog posebnog učinka od toga što spuštamo uteg toliko sporo? I da je bolje što eksplozivnije odraditi dio kada ga dižemo?

    Comment


    • #3
      Re: German Training Volume GVT

      Pa iskreno, najveci ucinak je povecana efikasnost prodavanja ovog programa...
      Last edited by kelly; 11-03-15, 17:36.

      Comment


      • #4
        Re: German Training Volume GVT

        Zaista nema potrebe za vrijeđanjem OPa, samo je pitao. Nije ni čudno što ima svega pet aktivnih korisnika na forumu, kad god netko nešto pita odmah ga se pljuje i vrijeđa. Da ne spominjem onog specijalca koji drugima lijepi linkove za IQ, a drugi ga bodri i kesi se kao neka srednjoškolka.

        Comment


        • #5
          Re: German Training Volume GVT

          Prijatelju, dovoljno dugo si na forumu da znas da ja prvi pisen romane o ozbiljnim temama i aktivno raspravljan.

          Covik je postavia pitanje i da san svoje misljenje u najboljoj mogucoj namjeri. Pa ti svati kako te volja.

          Comment


          • #6
            Re: German Training Volume GVT

            Originally posted by crazy View Post
            Zar nije da nema nekog posebnog učinka od toga što spuštamo uteg toliko sporo? I da je bolje što eksplozivnije odraditi dio kada ga dižemo?
            Varaš se, ako smatraš da negativni dio pokreta nema smisla raditi što sporije, gotovo sve sisteme, od brzog do sporog treba raditi, no opet ne želiš izgledati kao gym baja kada radiš bržim tempom. Što se tiče pozitivnog dijela pokreta, brže je bolje, ali s kontrolom, no opet radi i sporije s jakom kontrakcijom da aktiviraš što više mišićnih vlakana.

            Da se ne zbunjujemo, nađi si nekakav umjereni tempo i kao šok rutinu radiš varijacije tempa koje ti god padnu napamet dok je to sve pod kontrolom i znaš šta radiš.

            Što se tiče samog GVT-a teško je reci da je dobar ili pretjeran za živčani sustav. Ja nebi kao Max iznio mišljenje konkretnije, nego bi rekao da se program proba pa onda kažeš, paše ili ne paše.
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #7
              Re: German Training Volume GVT

              Originally posted by crazy View Post
              Zaista nema potrebe za vrijeđanjem OPa, samo je pitao. Nije ni čudno što ima svega pet aktivnih korisnika na forumu, kad god netko nešto pita odmah ga se pljuje i vrijeđa. Da ne spominjem onog specijalca koji drugima lijepi linkove za IQ, a drugi ga bodri i kesi se kao neka srednjoškolka.
              Sta ti imas protiv srednjoskolki?!
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: German Training Volume GVT

                ajme koja je patnja ovaj GVT...nebi mogao hdat sljedecih pet dana..i nikako noge da se naviknu..neke odvratne "unutarnje" upale su to...

                radje 3x tjedno cucanj..upala nema..snaga ide gore...noge prevelike -.-
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: German Training Volume GVT

                  a koji je cilj GVT???? snaga,izdrzivost??? nikada nisam radio taj tip treninga makar dosta mjenjam ......ali opet iskreno ne znam kako se ni jedan zove trening koji sam radio
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #10
                    Re: German Training Volume GVT

                    Originally posted by dominik11 View Post
                    a koji je cilj GVT???? snaga,izdrzivost??? nikada nisam radio taj tip treninga makar dosta mjenjam ......ali opet iskreno ne znam kako se ni jedan zove trening koji sam radio
                    Cilj je najviše dobivanje mišićne mase.

                    "Trening je dobio ime po državi u kojoj se, prema usmenoj predaji, najprije koristio. Sredinom 70-tih, Rolf Feser, koji je bio trener dizačima utega, popularizirao je takvu vrstu protokola. U off sezoni takav su trening prakticirali dizači kako bi nabacili mišićnu masu. Bilo je toliko efikasno, da je bilo uobičajeno kad bi se sportaš pomaknuo u višu težinsku kategoriju u roku 12 tjedana!"

                    Comment


                    • #11
                      Re: German Training Volume GVT

                      meni se program cini dobar i sam nesto slicno radim

                      Comment


                      • #12
                        Re: German Training Volume GVT

                        mene samo zanima dali mogu drugacije odraditi split za GVT

                        radi se u "blokovima" od po 6 dana i to ovako :

                        1.dan grudi/ledja
                        2.dan Butine/listovi/stomak
                        3.dan off
                        4.dan biceps/triceps + srednje/zadnje rame
                        5.dan off
                        6.dan opet ispocetka.....

                        e sad posto je 6. dan opet ispocetka par treninga mi spada u nedjelju a tada teretana ne radi, a ne mogu čučanj raditi kod kuće.

                        zanima me može li split biti ovakav:

                        pon - prsa, leđa
                        uto - off
                        sri - noge, trbuh
                        cet - off
                        pet - biceps triceps
                        sub - off
                        ned - off

                        sa prvim splitom u 6 tjedana svaki dio tijela odradim 9 puta a u ovom drugom 6 puta, pa bih ovaj drugi split trebao raditi 9 tjedana ali misic u prvom splitu ima 5 dana odmora a u drugom splitu 7 pa neznam dali to utjece na rezultate ?
                        Last edited by slavenara; 11-03-15, 15:07.

                        Comment


                        • #13
                          Re: German Training Volume GVT

                          Ne utječe na rezultate, ali to je manji problem..

                          Nisi napisao dovoljno podataka o sebi da te ljudi mogu kvalitetno savjetovati. GVT je tezak trening i za nekoga tko nije navikao na toliki volumen moze biti kontraproduktivno.

                          Napisao si u svom prvom postu na forumu da si dvije godine u teretani: kakav si trening radio? kolike kilaze dizes na osnovnim vjezbama? jesi li radio pauzu? a da, kada i koliku?

                          To je to sto mi za sada pada na pamet, pitam jos kad se sjetim
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • #14
                            Re: German Training Volume GVT

                            Krenuo sam u teretanu sa 50 kila, sada imam 73, znači stalno sam na nekakvom clean bulku, zadnjih 5 mjeseci sam na masi sa 3500-4000 kcal dnevno i tu sam dobio i malo sala, bf mi se povecao za 2-3-4 %, sada je oko 10 %.

                            Treniram 5 puta tjedno, svaki mišić jednom tjedno samo listovi 2 puta tjedno, ništa posebno, malo mijenjam trening svakih 3-4 mjeseca.

                            Bench press 60 kila 10 ponavljanja, deadlift 100 kila 8 ponavljanja, čučanj 80 kila 8 ponavljanja, ne idem ispod 8 ponavljanja, prije sam išao ali sam shvatio da puno bolje napredujem sa višim brojem ponavljanja.

                            Imao sam pauzu na ljeto 2014. mjesec dana.

                            Comment


                            • #15
                              Re: German Training Volume GVT

                              Originally posted by slavenara View Post
                              Krenuo sam u teretanu sa 50 kila, sada imam 73, znači stalno sam na nekakvom clean bulku, zadnjih 5 mjeseci sam na masi sa 3500-4000 kcal dnevno i tu sam dobio i malo sala, bf mi se povecao za 2-3-4 %, sada je oko 10 %.

                              Treniram 5 puta tjedno, svaki mišić jednom tjedno samo listovi 2 puta tjedno, ništa posebno, malo mijenjam trening svakih 3-4 mjeseca.

                              Bench press 60 kila 10 ponavljanja, deadlift 100 kila 8 ponavljanja, čučanj 80 kila 8 ponavljanja, ne idem ispod 8 ponavljanja, prije sam išao ali sam shvatio da puno bolje napredujem sa višim brojem ponavljanja.

                              Imao sam pauzu na ljeto 2014. mjesec dana.
                              hm....cek 2 god ides....??? pa ne mogu bas reci da su ti neki veliki brojivi sto se kilaza tice.....gledam po sebi i recimo da dizem vise uz manje staza.....se moze vizualno vidjet napredak???? u obliku silka mislim??? dobro...od mene imas i nesto kila manje
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment

                              Working...
                              X