Announcement

Collapse
No announcement yet.

German Training Volume GVT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: German Training Volume GVT

    Koji je onda razlog da mijenjas program ako s dosadasnjim imas dobar napredak?
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #17
      Re: German Training Volume GVT

      Originally posted by dominik11 View Post
      hm....cek 2 god ides....??? pa ne mogu bas reci da su ti neki veliki brojivi sto se kilaza tice.....gledam po sebi i recimo da dizem vise uz manje staza.....se moze vizualno vidjet napredak???? u obliku silka mislim??? dobro...od mene imas i nesto kila manje
      Ne gledam baš puno koliku kilažu dižem. Svaki put kada me netko pita ono popularno pitanje koliko dižeš na benču ja mu kažem da ja nisam powerlifter nego bodybuilder i da mi nije bitno što više kila podići nego što ljepše tijelo imati.

      Više se koncentriram na tehniku i "pump" prilikom izvođenja vježbi, i kako se ono još kaže mind-muscle veza.

      Nikada se nisam slikao ali evo mislim da je pravo vrijeme da počnem pratiti rezultate preko slika. Evo postaviti ću par slika kako poziram da vidiš moju formu.

      2015-03-11 15.19.47.jpg

      2015-03-11 15.20.28.jpg

      2015-03-11 15.16.04.jpg

      2015-03-11 15.22.48.jpg

      2015-03-11 15.25.18.jpg

      p.s. ako netko zna kako da se riješim ovih akni molio bi ga da mi pomogne, jako mi smetaju
      Attached Files
      Last edited by slavenara; 11-03-15, 16:51.

      Comment


      • #18
        Re: German Training Volume GVT

        Originally posted by neuk View Post
        Koji je onda razlog da mijenjas program ako s dosadasnjim imas dobar napredak?
        Neznam ni sam, našao sam taj trening prije pola godine i jednostavno odlučio da ću ga probati u 4. mjesecu da vidim šta će biti.

        Comment


        • #19
          Re: German Training Volume GVT

          Originally posted by slavenara View Post
          Ne gledam baš puno koliku kilažu dižem. Svaki put kada me netko pita ono popularno pitanje koliko dižeš na benču ja mu kažem da ja nisam powerlifter nego bodybuilder i da mi nije bitno što više kila podići nego što ljepše tijelo imati.

          Više se koncentriram na tehniku i "pump" prilikom izvođenja vježbi, i kako se ono još kaže mind-muscle veza.

          Nikada se nisam slikao ali evo mislim da je pravo vrijeme da počnem pratiti rezultate preko slika. Evo postaviti ću par slika kako poziram da vidiš moju formu.
          ma naravno ni ja ne gledam na toliko koliko dizem,ali eto sad bas imam par tjedana kada radim vece kilaze pa sam vidio odprilike koliko mogu dizati......inace ne radim takve treninge......bravo za napredak i samo tako dalje.....jedva cekam da zavrasi 3mj da se vratim na stare treninge
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #20
            Re: German Training Volume GVT

            Originally posted by slavenara View Post
            Neznam ni sam, našao sam taj trening prije pola godine i jednostavno odlučio da ću ga probati u 4. mjesecu da vidim šta će biti.
            meni bi bilo iskreno dosadno stalno radit jedno te isto tako da volim cesto mjenjati trening.....ajde probaj pa javi dojmove.....ipak mislim da nije da cu tako ubrzo radit nesto slicno.....makar jedno vrijeme sam radio 4 serije po 4 puta....a jedna serija se je sastojala od 10ponavljanja pa 10 sec pauze i tako 4 puta. to je bila jedna serija(znaci 40 ponavljanja) kao i radio sam tako 4 puta. nadam se da kuzis kako mislim i tako 4 vjezbe za jednu skupinu....bi to bilo nesto kao slicno????
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #21
              Re: German Training Volume GVT

              Originally posted by dominik11 View Post
              meni bi bilo iskreno dosadno stalno radit jedno te isto tako da volim cesto mjenjati trening.....ajde probaj pa javi dojmove.....ipak mislim da nije da cu tako ubrzo radit nesto slicno.....makar jedno vrijeme sam radio 4 serije po 4 puta....a jedna serija se je sastojala od 10ponavljanja pa 10 sec pauze i tako 4 puta. to je bila jedna serija(znaci 40 ponavljanja) kao i radio sam tako 4 puta. nadam se da kuzis kako mislim i tako 4 vjezbe za jednu skupinu....bi to bilo nesto kao slicno????


              +1

              stalno sam radio na 5-6 ponavljanja sad mi je užasno dosadilo... sad rokam na 20

              Comment


              • #22
                Re: German Training Volume GVT

                Originally posted by dominik11 View Post
                ma naravno ni ja ne gledam na toliko koliko dizem,ali eto sad bas imam par tjedana kada radim vece kilaze pa sam vidio odprilike koliko mogu dizati......inace ne radim takve treninge......bravo za napredak i samo tako dalje.....jedva cekam da zavrasi 3mj da se vratim na stare treninge
                Ja sam prije gledao da što više kila dižem a kasnije sam shvatio da to uopće nije bitno. Hvala Samo naprijed !!!

                Comment


                • #23
                  Re: German Training Volume GVT

                  Originally posted by jozo13 View Post
                  +1

                  stalno sam radio na 5-6 ponavljanja sad mi je užasno dosadilo... sad rokam na 20
                  pa da eto....dobro ja uz broj ponavljanja mjenjam i sam trening......od nacina vjezbanja i tako....ali ok...svatko ima svoj nacin vjezbanja tako da netkom vise odgovara jedno,a drugome nesto drugo.......
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #24
                    Re: German Training Volume GVT

                    Originally posted by slavenara View Post
                    Ja sam prije gledao da što više kila dižem a kasnije sam shvatio da to uopće nije bitno. Hvala Samo naprijed !!!




                    bitno je dizat sve vise i vise inace tijelo nece vise stvarati nova vlakna

                    Comment


                    • #25
                      Re: German Training Volume GVT

                      Originally posted by jozo13 View Post
                      bitno je dizat sve vise i vise inace tijelo nece vise stvarati nova vlakna
                      Johnnie Jackson je dizao na čučnju preko 300 kila a ima jako loše noge.
                      Kada si vidio Phil Heatha da radi čučanj sa više od 200 kila ? A ima puno bolje noge od Jacksona. Ovo je samo jedan primjer.
                      Nije sve u kilaži.

                      Comment


                      • #26
                        Re: German Training Volume GVT

                        ima jako lose noge







                        ima jako lose noge






































                        ima jako lose noge

                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #27
                          Re: German Training Volume GVT

                          Ne razumijem, uspoređuješ me sa IFBB pro natjecateljem ?

                          Comment

                          Working...
                          X