Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paloco - plan treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paloco - plan treninga

    17 godina, 56kg, 180cm ugl. tražim neki plan treninga za masu za početnike logično
    Ako netko ima kakav dobar plan bio bih Vam veooooma zahvalan
    U moru svih tih informacija sam zbunjen totalno, jedni kažu onaj starting strength, drugi viču 5x5, treći govore ajde ti odmah na split da se povećaš što brže, totalno me zbunili haha
    Ugl. našao sam neki plan što se po meni čini ok(ali ja sam samo početnik) pa sam htio čuti Vaše mišljenje oko njega
    http://www.muska-posla.com/organtrenfullbodytre.htm

    Savjeti i prijedlozi su dobrodošli!

  • #2
    Re: Paloco - plan treninga

    5x5 i starting strenght su odlicni programi za pocetnike. U zadnje vrijeme puno ljudi radi 3x full body trening i jako su zadovoljni. Ja nisam nikada to prakticirao pa ti ne mogu reci iz iskustva hoce li ti odgovarati ili ne. Vec ce se netko tko radi takvu vrstu treninga javiti pa ti reci vise detalja. U svakom slucaju bilo koji da od ova tri programa odaberes, neces pogrijesiti
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Paloco - plan treninga

      Ma opali 5x5 i izgradi sebi dobru mišićnu osnovu, a izolacije i mašine ćeš onda lahko

      Comment

      Working...
      X