Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

    Pozdrav svima, ovako počeo sam vježbati opet prije dva dana pa me zanima par stvari, i prije sam vježbo ali sam imao ozljedu jednu nevezanu za vježbanje i oslabio sam jako ali sada smijem opet vježbati. Ovako zanima me dali je ovo oke sto trenutno radim. Pošto imam 182 cm i 60 kg treba mi i masa i sve živo. Znači za početak vježbam pola sata i rasporedio sam sada mi vi kažite dali je to oke. Pon - prsa, uto - leđa, ćet - noge, pet - ruke i odmaram pet/sub/ned s tim da nekad trčim nedjeljom. Jedem pola sata nakon treninga i popijem litru vode. Sada me zanima isto htio bih si uzet neke proteine, pa dali mi netko može predložiti koje da uzmem sa linkom gdje mogu kupiti.

  • #2
    Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

    Masu pravis u kuhinji tj.trebas biti u suficitu kalorija da vise uneses nego potrosis,program nije los samo sto zna biti problema kada stavis ledja prije nogu ma da sve zavisi od izbora vjezbi
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

      Aha, znači sve štima, a za proteione ? Htio bih uzet ovih dana neke proteine pa me zanima koje da uzmem, da nebacam novce bezveze.

      Comment


      • #4
        Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

        Originally posted by Dejan Blumenschein View Post
        Aha, znači sve štima, a za proteione ? Htio bih uzet ovih dana neke proteine pa me zanima koje da uzmem, da nebacam novce bezveze.
        napiši ti prvo svoju prehranu jer pretpostavljam da se ne hraniš dobro,a proteini u prahu su beskorisni bez ovih iz hrane.gdje treniraš?kod kuće ili u gymu?btw što je s ramenima?

        Comment


        • #5
          Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

          Treniram doma trenutno, dobro za ramena radim propadanja. Imam dvije bučice od 10 KG koje mogu smanjiti naravno i s njima većinom sve vježbe radim. Što jedem ? Od prehrani koristim: Banane, Jabuke ( većinom za smoothie neki ), žitarice, krumpir, riža, posni sir, piletina, panirana riba, jaja. Kupio sam čak i grožđice znači suhe voće. Tunjevina također, imam one juhe u vrećici i tijesto.

          Comment


          • #6
            Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

            Ma kakva propadanja za ramena

            Comment


            • #7
              Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

              Krivo sam napisao, ispravak. Ne zna kako se točno zove vježba, ali sjednem na rub stolice ispravim leđa, i onda dižem bučice gore

              Comment


              • #8
                Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

                Propadanje ti je za triceps... Ako ga radis na klupici/stolici/kauču. Ako ga radis na sipkama koje su nesto sire aktiviras triceps, prsa i nes sitno rame. Barem ga ja osjetim...




                Sent from my iPhone using Tapatalk
                "Put up, shut up, go hard, or go home"

                Comment


                • #9
                  Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

                  Da, hvala. Većinu toga sam našao na youtube, koje vježbe i kako ih raditi i koji dio tijela obuhvaćaju.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

                    Originally posted by Dejan Blumenschein View Post
                    Da, hvala. Većinu toga sam našao na youtube, koje vježbe i kako ih raditi i koji dio tijela obuhvaćaju.
                    s bučicama od 10 kg nećeš daleko dogurati stari.masa koju dižeš=masa mišića.kad si vidio da se netko nabildao s 10 kg utega?da je tako onda nitko nebi odlazio u teretanu.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

                      Radi 3x tjedno osnovne vježbe čučanj, mrtvo, zgibovi, dipsevi i pojačaj prehranu.
                      Whey imaš ovdje:

                      http://www.building-body.com/shop/my...y-protein-5-kg
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Početnik - Par pitanja o wheyu i treningu.

                        Originally posted by kelly View Post
                        Radi 3x tjedno osnovne vježbe čučanj, mrtvo, zgibovi, dipsevi i pojačaj prehranu.
                        Whey imaš ovdje:

                        http://www.building-body.com/shop/my...y-protein-5-kg
                        Hvala puno, poslušat ču te pa ču raditi tako, da znam da snije nitko ubildo sa 10KG ali za početak je oke, kasnije ču povećati.

                        Comment

                        Working...
                        X