Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening 7 puta tjedno i jedan dan odmora / natural

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening 7 puta tjedno i jedan dan odmora / natural

    Krenuo sam u teretanu 10.8.2015, vidim na sebi velike promjene, u pocetku sam pokusavao cijelo tijelo odraditi 2 puta tjedno, ali sma vidio da mi pada jako kvaliteta vježbanja, nisam imoa uopce snage, zatim sam odlucio svaki dio tijela raditi jedan dan, a to izgleda ovako

    Ponedjeljak: prsa
    Utorak: biceps
    Srijeda: noge
    Cetvrtak: podlaktica, trbuh i nekad koja vjezba za listove
    Petak: Ledja
    Subota: Triceps
    Nedjelja: Ramena

    I onda jedan dan odmora

    Što vi mislite o ovome, predlazete li nekakve korekcije? Cuo sam savjete da bi trebao smanjiti jer preucestalo vjezbam, ali to nisam napravio jer mi treniranje dosta pomaze u ciscenju misli

  • #2
    hmmm.
    Frekvencija je ok! Ukoliko si volumen prilagodio maksimalno i ako treninzi nisu predugacki,
    te ako se dobro hranis, spavas i vidis da napredujes, a uz to ti trening pase po "psihu", onda je dobro poslozen za "tebe".
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Pocni sa fullbody treningom 3x tjedno. Osnove. Sklekovi, zgibovi, cucanj, povlacenja (row). Zagrijavanje prije utega i cardio poslije. Tako sam ja poceo sa treniranje. U teretani ne gradis misice vec ih unistavas. Gradi ih odnor i prehrana. Priusti sebi odmor obavezno. Moje skromno misljenje je da ces ovako puno brze napredovati.

      Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk



      Last edited by a_ntonio; 11-04-16, 09:25.

      Comment


      • #4
        Lagano se zagrijem ovisno o dijelu tijela koji radim, 45-50 min utega i sad sam ubacio 10-15 min lagano low intesity cardia. Dobro se hranim i spavam i vidim veliki napredak jer sam 10.8.2015 imao 67 kg kada sam krenuo, a sad imam 78-79.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • #5
          Po meni ukoliko se uspiješ u tim svim danima dovoljno odmoriti, da ne osjetiš veći zamor (psihički i fizički) nakon par tjedana, samo naprijed.

          Comment


          • #6
            Sve zavisi od intenziteta treninga. Mnogo bolje ti je da sastaviš biceps + triceps, a ubaciš još jedan dan odmora. Nemaš ti šta biceps raditi 50minuta, 2-3 vježbe su dovoljne za početnika.

            Tako da moja preporuka sastaviti biceos + triceps, nekih 5-6 vježbi odradiš fino za 30-40min intenzivno a imaš jedan dan odmora više.

            Comment


            • #7
              Razumijem, cetvrkom kad su na redu podlaktica, trbuh i nekad koja vjezba za listove, mislio sam dodat u ostale dane, podlaktica s bicepsom, trbuh s tricpesom tako da dobijem taj dan odmora dodatni

              Comment

              Working...
              X