Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Program

    Zdravo svima
    Imam 16 god., visok sam oko 195 cm i tezak oko 76 kg. Košarku treniram skoro godinu dana, a po kući radim sklekove, trbušnjake, dižem bučice i sl., u svakom slučaju ništ specijalno, cisto da bih se osjecao ljepse. Imam neku teretanu, pomalo ograničenu spravama, ali s obzirom da nije moja zahvalan sam i na tome. Sada bih zelio povećati mišićnu masu i ojačati, pogotovo ramena i dio oko ključnih kostiju. Nakon treninga sve to izgleda okej, solidno, ali nakon nekog vremena, k. kosti dodju do izrazaja i ruzno mi to nekako izgleda. Najzadovoljniji sam prsima, iako je i to srednja zalost, ali msm. da je bolje nego kod vecine vrsnjaka. U svakom slucaju, trebao bih taj program za kompletno tijelo, a posto ja nisam bas strucan za to, molim vas za pomoć. Hvala unaprijed😃

  • #2
    Za početnika je najbolje FB 3x tjedno sa compound vježbama, kvalitetna prehrana i dovoljno odmora.

    Očito je da postoji mnogo varijacija na osnovu navedenih vježbi; one i moraju poprimati različite oblike od ciklusa do ciklusa.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      A sto se tice ponavljanja, da radim vise ponavljanja sa manjim tezinama ili obratno?

      Comment


      • #4
        Ponavljanja 6-12 u seriji. Čučanj i mrtvo dosta i 6-7 ponavljanja, što je manji mišić ide više ponavljanja.
        Last edited by kelly; 03-05-16, 16:02.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Originally posted by kelly
          Za početnika je najbolje FB 3x tjedno sa compound vježbama, kvalitetna prehrana i dovoljno odmora.
          Moze li link tog programa?!

          Comment


          • #6
            Originally posted by Buc61b View Post

            Moze li link tog programa?!
            Link ti je par postova iznad, 7 osnovnih vježbi, ubiješ se na čučnju i DL-u i onda naizmjenično radiš potiske i vučenja.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Da li se mogu u jednom treningu mogu povezat ramena i ledja, je li stetno mislim...

              Konkretno ove dvije sprave izmedju ostalih sam radio zajedno tj ovu spravu za ramena radio zajedno sa ovim ostalim spravama za ledja...



              Edit:

              Ps moze li mi neko strucan predlozit neki dobar program od 4 x nedeljno, jedan dan koristim pjesacnje + trcanje.

              Ako moze termine na engleskom programa na engleskom.

              Hvala


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Last edited by Buc61b; 14-05-16, 17:59.

              Comment


              • #8
                Možeš raditi sve mišiće u jednom treningu, to je FB - full body, nema štete nikakve.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X