Announcement

Collapse
No announcement yet.

No pain no gain :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No pain no gain :)

    Evo jos jedan pozdrav od mene, ne znam jesam li vise pocetnik ili sta al da napisem par stvari...

    Treci mjesec sam poceo sa treninzima, povecao sam treninge na 5 x nedeljno.

    Treba mi neki program, ako je moguce termine napisite na engleskom, posto ih lakse nalazim preko aplikacije koja je na engleskom...

    Uglavnom radim raspored

    Ledja - ramena uz biceps i triceps i na kraj nedelje cardio hodanje + trcanje.

    Imam 82. Kg i dok treniram osjecam svaki dio tijela za sta treniram, bas dobar osecaj...

    Valjalo bi mi neka vjezba za stomak, trbusnjake slabo radim a i hrane se ne chuvam toliko, pogotovo poslije treninga, osim proteina desi se i po dva puta da pojedem nesto jer obicno ostajem do kasno...

    Evo i koja slika




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • #2
    Imaš ovdje dosta programa pa malo pregledaj i izaberi nešto:

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Da sad evo listam. Svaka sugestija je dobrodosla


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • #4
        Vježbe imaš ovdje:

        http://forum.building-body.com/forum...video-prikazom
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Za pocetak je bitno da dobro osjecas misic i da radis progresiv u opterecenju.Kako vrijeme odmice viditi ces sta kome misicu najbolje odgovara i tom se prilagoditi.


          Ishrane sto se tice samo malo po malo pocnes prvo sa dnevnim unosom proteina na 2-3g.Vecinu stvari imas na forumu samo citaj.

          Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • #6
            Hvala


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment

            Working...
            X